18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na motocyklu

kolesianka • 2013-11-04, 01:58
Zdjecia nogi kolegi po wypadku motocyklowym: otwarte zlamanie kosci udowej, lacznie 28 szwow, rozstrzaskany klykiec, wstawiona plytka tytanowa, okolo 6 miesiecy rehabilitacji. Nastoletni sprawca pozostal na miejscu zdarzenia po wymuszeniu pierwszenstwa przejazdu. Nie posiadal prawa jazdy :D Kolega dalej przebywa w szpitalu.






ruckaali

2013-11-04, 02:02
Pozdrów kumpla, a tamtemu gimbusowi wielki czarny ch*j w dupe za spowodowanie wypadku!

xgregor

2013-11-04, 05:28
Musicie być blisko jak daje sobie takie foty cykać

Qbiini

2013-11-04, 06:01
Pamiętam jedną ciekawą opcje ap'ropo wypadków motocyklowych. Jak byłem w 3 kl podstawówki wpakowałem się pod samochód i leżałem w szpitalu ze złamanym obojczykiem w szpitalu, na sali był też klient który motorem wpakował się w ścianę. Niewiele mu z kości udowej zostało, nie pamiętam co mu tam robili dokładnie ale miał opatrunki od biodra do stopy. Pewnego pięknego dnia budzi mnie krzyk... Stoi przy nim 2 lekarzy i pielęgniarka a klient ewidentnie sprawdza jak głośno może się wydrzeć. Co się okazało? Miał w nodze takie rurki jak twój kolega na zdjęciu 3 i ktoś wpadł na to że nie potrzebuje znieczulenia jak mu to będą wyciągali. :D "Czemu pan krzyczy? przecież to nie boli". :D Mi z resztą zrobili podobnie jak miałem druty stabilizujące przez obojczyk pociągnięte-wyciągali kombinerkami :P ale co ciekawe jeden bolał a jeden faktycznie nie. o_O Pzdr. kumpla i przekaż mu opowiastkę :D

kolesianka

2013-11-04, 06:05
Na szczescie byl na morfinie, wiec nie czul bolu :)


Gogul

2013-11-04, 08:10
k***a! ;O nie wiedziałem, że na skuterze tak można się wyj***ć? :D

kontownik

2013-11-04, 09:35
dobrze że szybko zszyli bo to śmiertelna rana

xon123x

2013-11-04, 12:45
Gdzie zdjęcia motoru ? To HARD w końcu ?

Brumm22

2013-11-04, 15:05
I na jakiej motorynce został poszkodowany ?

da...........82

2013-11-04, 16:03


Delfinek :)

jelito_cienkie

2013-11-04, 16:06
Mam nadzieję, że będzie blizna. Piwo dla kumpla. ;)

łysa_pała

2013-11-04, 21:12
jakos mi się skojarzyło:


piterpirat4

2013-11-04, 23:58
co kolega miał na sobie podczas wypadku ? ja skasowałem moto i skończyło się na skasowaniu moto (wymusiła babka ...)

sinda

2013-11-05, 12:12
Qbiini napisał/a:

Pamiętam jedną ciekawą opcje ap'ropo wypadków motocyklowych. Jak byłem w 3 kl podstawówki wpakowałem się pod samochód i leżałem w szpitalu ze złamanym obojczykiem w szpitalu, na sali był też klient który motorem wpakował się w ścianę. Niewiele mu z kości udowej zostało, nie pamiętam co mu tam robili dokładnie ale miał opatrunki od biodra do stopy. Pewnego pięknego dnia budzi mnie krzyk... Stoi przy nim 2 lekarzy i pielęgniarka a klient ewidentnie sprawdza jak głośno może się wydrzeć. Co się okazało? Miał w nodze takie rurki jak twój kolega na zdjęciu 3 i ktoś wpadł na to że nie potrzebuje znieczulenia jak mu to będą wyciągali. :D "Czemu pan krzyczy? przecież to nie boli". :D Mi z resztą zrobili podobnie jak miałem druty stabilizujące przez obojczyk pociągnięte-wyciągali kombinerkami :P ale co ciekawe jeden bolał a jeden faktycznie nie. o_O Pzdr. kumpla i przekaż mu opowiastkę :D



Juz odruchowo myslalem ze to kolejna opwiesc BongMana, co ten sadol ze mna robi... :emo:

Perki1985

2013-11-05, 20:18
xgregor napisał/a:

Musicie być blisko jak daje sobie takie foty cykać



Za blisko to nie jestesmy. Dzieli nas 1500 km :lol: Pozatym ona bobra nie goli wiec nie chcial bym byc z nia blisko :-D
Czosku juz wyszedlem ze szpitala. prawie tydzien juz w domu jestem. Od wczoraj rehabilitacje zaczelem.
Na sobie mialem kombika Dainesa, ale cala sila poszla na kolano wiec zadne ochraniacze nie sprawdzilyby sie