18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na drodze krajowej nr 8

SemirN • 2013-05-13, 00:30
Wypadek na DK8 pomiędzy Ostrowią Mazowiecką a Wyszkowem



Nawet sarenka się załapała na filmik :D

cerastes

2013-05-13, 01:10
bardziej widoczna jest blond tirówka po prawej :)

de...........nt

2013-05-13, 02:07
SemirN napisał/a:


Nawet sarenka się załapała na filmik :D


cerastes napisał/a:

bardziej widoczna jest blond tirówka po prawej :)



A Ty myślałeś, że autorowi chodzi o ssaka - tego z rodziny jeleniowatych? :facepalm:

cerastes

2013-05-13, 02:40
nosz ja pie**ole..

jak komuś k***a się bardziej kojarzy z jeleniowatym to dla mnie jest zoofilem, zwłaszcza w poniedziałek po 1am.






..

straatveger

2013-05-13, 09:00
To tamara opie**ala kinbyłaby pod lasem :amused: ?

adresikpuma

2013-05-13, 12:57
to nie refleks kierowcy tylko akurat zjężdżał na lodzika kiedy w niego przyj***ło :D

ra...........13

2013-05-13, 13:52
Pamiętajcie!!! Jeżeli wam wyskoczy nagle zwierz o wielkości typu lis królik mała sarna... najlepiej jest nie hamować a jak już to przed samym uderzeniem puścić pedał hamulca aby przód samochodu podniósł się z powrotem do góry wtedy mamy mniejszą szansę że zwierz wpadnie w atrapę i uszkodzi nam więcej elementów niż powinien. Natomiast jak wyskoczy łoś czy dzik jak uderzycie go przy wciśniętym hamulcu...

...to nie wiem co będzie bo wszystko wymyśliłem:) haahaa

Andrew_3

2013-05-13, 13:57
koledzy gdy będą czekac na policje itd to mogą skorzystać z usług pani którą widać chwilkę po prawej :)

Fa...........um

2013-05-13, 14:04
Dziwne … taki dzwon nie z Rosji?

Speedballwtf

2013-05-13, 14:19
Lewe przednie koło mu odpadło, zobaczcie jak leci po asfalcie a za nim zapie**ala felga i opona.

roughfuck

2013-05-13, 14:20
Wczoraj było na wykopie, opis autora:
"Do kolizji doszło po "niefortunnym" manewrze kierowcy Toyoty z Litwy, który chcąc wyprzedzić wychilił się zbyt mocno zaczepiając Opla Astrę na przeciwległym pasie ruchu. Następnie Opel wskutek utraty koła zaczął zjeżdżać na mój pas ruch i uderzył mnie w bok samochodu. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.Zawinił kierowca Toyoty z Litwy widoczny na poboczu w ostatniej fazie zderzenia. Kierowca z Toyoty w momencie przyjazdu policji udawał zdziwionego i poszkodowanego. Dzięki temu nagraniu, które na miejscu obejrzeli panowie policjanci, Litwinowi nie udało się jednak Wszystkich oszukać i został uznany za winnego zdarzenia drogowego."

bleblebator1

2013-05-13, 14:34
deliriumpermanent napisał/a:




A Ty myślałeś, że autorowi chodzi o ssaka - tego z rodziny jeleniowatych? :facepalm:



To się nazywa leśny ssak :blowjob:

Szwancolot

2013-05-13, 14:36
Tabernak napisał/a:

Dziwne … taki dzwon nie z Rosji?


Tyś dzwon widział :homer: