18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek motolotniarza...

martre • 2024-04-27, 23:23
Dobrze zarejestrowany....



Ciposzka

2024-04-28, 04:57
Z takiej niskiej wysokości spadł i jęczy jak przy zatwardzeniiu

zdun

2024-04-28, 07:02
Piszczy jak ciota

Scoo

2024-04-28, 09:29
Silny podmuch, nawet jakby telefonu nie trzymał to i tak by tego nie wyprowadził

Cycu320

2024-04-28, 10:30
Cicho pchlarze bo mówię teraz ja. Gościu się pochwalił że leci 48 mil na godzinę co daje 77km na godzinę. 77 km/h względem ziemi. Jeżeli leciał z wiatrem to jego prędkość mogła być mniejsza względem powietrza. Tak czy siak koleś jest ostatnim debilem bo nawet wyczynowe skrzydła paralotniowe nie są przeznaczone do takich prędkości. Skrzydło się złożyło od naporu powietrza. Są potwierdzone przypadki śmiertelne w których pilot "spadł "zaledwie z trzech metrów.


ZiooMall

2024-04-28, 11:06
Inna odmiana motop*zdy, temu buty nie spadły więc niestety przeżył

MartweMurzyńskiePłody

2024-04-28, 12:44
Insaner napisał/a:

Tak się zastanawiam co kieruje tymi atencjuszami aby wrzucać takie nagrania do internetu. Pewnie połamana miednica, jakieś kończyny, uraz kręgosłupa, wyje z bólu, ale o tym żeby dobry kadr mieć to pamięta. Ja bym raczej nagranie ze sobą w takim stanie zostawił dla samego siebie... ludzie są poj***ni.



szkoda zeby materiał się zmarnował :)

jimiq

2024-04-28, 14:58
Cycu320 napisał/a:

Cicho pchlarze bo mówię teraz ja. Gościu się pochwalił że leci 48 mil na godzinę co daje 77km na godzinę. 77 km/h względem ziemi. Jeżeli leciał z wiatrem to jego prędkość mogła być mniejsza względem powietrza. Tak czy siak koleś jest ostatnim debilem bo nawet wyczynowe skrzydła paralotniowe nie są przeznaczone do takich prędkości. Skrzydło się złożyło od naporu powietrza. Są potwierdzone przypadki śmiertelne w których pilot "spadł "zaledwie z trzech metrów.
tu link do całości



i on chyba z takiej wysokości spadł

Ppoolicjjaaa

2024-04-28, 15:37
zdun napisał/a:

Piszczy jak ciota



ci co piszą że piszczy jak ciota wy byście k***a pewnie śpiewali xD po takim upadku takie z was mocarze !

sebix1993

2024-04-28, 19:26
Tym razem kamerzysta nie zawiódł, zimne piwo.

majeńka

2024-04-28, 19:35
Ppoolicjjaaa napisał/a:

ci co piszą że piszczy jak ciota wy byście k***a pewnie śpiewali xD po takim upadku takie z was mocarze !

Ja bym nie śpiewała z innego powodu: na motop*zdolotnie nie wsiądę, a w związku z tym także nie spadnę. Wolę stać na ziemi i się z takich podfruwajków naśmiewać.

Są zdrowsze sporty, po co mi zbytnie ryzyko?

PiotrusCinek88

2024-04-28, 23:17
Kolega się zabił latającym tym gównem, mówiło mu sie uważaj itd, ale miał to w dupie.

Krak

2024-04-29, 12:15
T3RMINATOR napisał/a:

Bo jak się pajacuje przed kamerką a nie kontroluje co się robi to tak jest.



Nie masz pojęcia (w dupie byłeś, gówno widziałeś) o lataniu długodystansowym PPG - latanie bez trzymania sterówek a już dodatkowych to norma, nawet jakby trzymał to i tak byłaby gleba zaliczona. przy odpuszczonych trymerach nie używa się głównych sterówek, którymi w przypadku deformacji skrzydła można coś zaradzać, mógłbym rozpisywać się ale szkoda mi czasu....

Cycu320 napisał/a:

Cicho pchlarze bo mówię teraz ja. Gościu się pochwalił że leci 48 mil na godzinę co daje 77km na godzinę. 77 km/h względem ziemi. Jeżeli leciał z wiatrem to jego prędkość mogła być mniejsza względem powietrza. Tak czy siak koleś jest ostatnim debilem bo nawet wyczynowe skrzydła paralotniowe nie są przeznaczone do takich prędkości. Skrzydło się złożyło od naporu powietrza. Są potwierdzone przypadki śmiertelne w których pilot "spadł "zaledwie z trzech metrów.



Akurat są, coś wiesz ale nie końca. Jak planujesz długi przelot to właśnie z takimi prędkościami ale na wysokości, na której spokojnie użyjesz zapasu (nie mówiąc już o przepisowej wysokości nad gruntem)

Chk

2024-04-29, 21:39
Taki powietrzny kiblarz

d-_-bE.Prigozhin61

2024-04-29, 21:45
Insaner napisał/a:

Tak się zastanawiam co kieruje tymi atencjuszami aby wrzucać takie nagrania do internetu. Pewnie połamana miednica, jakieś kończyny, uraz kręgosłupa, wyje z bólu, ale o tym żeby dobry kadr mieć to pamięta. Ja bym raczej nagranie ze sobą w takim stanie zostawił dla samego siebie... ludzie są poj***ni.



A nie pomyślałeś że to live?

Cycu320 napisał/a:

Cicho pchlarze bo mówię teraz ja. Gościu się pochwalił że leci 48 mil na godzinę co daje 77km na godzinę. 77 km/h względem ziemi. Jeżeli leciał z wiatrem to jego prędkość mogła być mniejsza względem powietrza. Tak czy siak koleś jest ostatnim debilem bo nawet wyczynowe skrzydła paralotniowe nie są przeznaczone do takich prędkości. Skrzydło się złożyło od naporu powietrza. Są potwierdzone przypadki śmiertelne w których pilot "spadł "zaledwie z trzech metrów.



pie**olisz głupoty. Po prostu typ zamiast linki trzymał telefon i szarpnęło więc stracił kontrolę. Ma rowerze bez trzymanki jak.sie wpie**olisz w dziurę efekt będzie podobny