18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek lamborghini Wrocław

ParanoiA • 2012-09-11, 21:29
Firma Leszka Czarneckiego właściciela połowy Wrocławia.

:-D


mtweeman

2012-09-12, 13:36
z tego co widzę, to wypadek miał miejsce na tzw. WuZetce, czyli ul. Kazimierza Wielkiego. jak długo mieszkam we Wrocławiu nie widziałem jeszcze, żeby ktoś tam miał wypadek. na filmiku widać wgiętą barierkę od torowiska, pewnie wcisnął pedał gazu i nie opanował pojazdu. co za cieć :P

willoo

2012-09-12, 13:36
To ze ma sky tower, galerie arkady, wyremontował jakąs tam ulice na psim polu - nie czyni go włascicielem połowy wrocka - co nie zmienia faktu że przjechałbym się jego bugatti...

Blantowy

2012-09-12, 13:37
OCH to tylko grosiczek wypadł lesiowi z portfelika:D

landryn8

2012-09-12, 13:46
♣ napisał/a:

No i tak jest w Polsce. Polska straż nawet nie wie gdzie ten samochód ma aku :homer:



:ok***a: faktycznie Ty na pewno wiedziałbyś od razu ! Przecież to bardzo popularne auto... :-D

amre

2012-09-12, 13:51
Panowie panowie, nie ma bólu. Ze szwagrem za flaszkę wyklepiemy i będzie jak nowy! Tylko zawczasu powiedzcie co ma być z tego - lambo czy ferrari? Jak ferrari to jeszcze popitkę do flaszeczki.

jaro1

2012-09-12, 14:00
ma to ma taka fure ale debil jeździć nie umie i zablokował główną ulice i normalni ludzie muszą stać w korkach...

slonzok

2012-09-12, 14:21
jakos mam takie dziwne przeswiadczenie, ze na zachodzie, Europejczykow, ktorzy jezdza takimi autami, cech*je wysoka klasa osobista i obycie. W Polsce, natomiast czesto sa to ludzie, ktorzy chca robic za miejska sensacje/celebryte. Nie kupuja drogiego auta dlatego, ze jest to wyrafinowana maszyna tylko, zeby pokazac sie na miescie czy wyrwac drozsze suki. Mentalnie zwykle dresy.

Tak to sie pozniej konczy, kolo depnal, nie opanowal auta i na prostej drodze, idiotyczny wypadek, ktory pewnie zablokowal pol miasta.

xsound

2012-09-12, 14:42
wixa i craxa

MrPink

2012-09-12, 15:05
Każdy kupić fure chce
Kupie sobie właśnie te
Nie Opelka nie Audice
Lecz niebitą BMWice
Czy to z Niemiec, Austrii, Chin
Dwieście lekko lecisz nim
Skóra lansik przecież jest
To moja Beema

Trójka, piątka czy też siódema
Najlepsza maszyna to jest Beema
Betka, Beemka w metalic kolorze
Niepotrzebny mi jest Merc BMW się woże

od dzisiaj ta nuta wchodzi w żelazny repertuar mojej składanki do mojego matiza :D

Czajol3

2012-09-12, 15:09
... ty byś sie przejechał jego bugatti - ja bym pojeździł na jego córce :)

koło_zamachowe

2012-09-12, 15:11
strażacy najpierw oglądają auto potem biorą się do roboty hehe

Toran45

2012-09-12, 15:34
kara za tapetowanie jakimś gównem takiego wozu...

tigerqaz

2012-09-12, 16:54
10 j***nych straconych minut,
Tyle mega transferu zmarnowałeś...a ja tu żadnego wypadku nie widzę
Widać za to lambo po wypadku...
Nie ma piwa bo skłamałeś !!!

le...........ce

2012-09-12, 17:11
♣ napisał/a:

No i tak jest w Polsce. Polska straż nawet nie wie gdzie ten samochód ma aku :homer:


Odpie**ol Ty się od straży to jedyna w miarę normalna instytucja w tym jebniętym kraju. A tak w ogóle ciekawe czy wytrzymał byś w takim Nomex'ie kilkanaście godzin przy dogaszaniu jakiejś np. słomy w lato, którą jakiś idiota (pewnie naj***ny) podpalił sobie dla żartu. Bez polewania się wodą nie idzie wytrzymać 10 minut :-/
ch*ja wiesz, a pie**olisz. :roll:
Czytał Tomasz Knapik.

JarekBestia

2012-09-12, 17:59
Czekałem na śmigłowiec i karawan.