18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek Hondy CRX

adriankow3 • 2014-10-19, 01:25
Całe szczęście wszyscy przeżyli. Pozdrawiamy

Prosatan

2014-10-19, 22:18
Miałem CRXa. Wielowahaczowe zawieszenie i stosunek mocy do wagi sprawia że autko przyśpiesza i prowadzi się jak gokart. 160 to moment w tym samochodzie więc nie ma się co spinać że ktoś zapie**ala bo bezpieczniej mi się jeździło tą hondą gdzie wyprzedzanie trwało sekundy. Inna sprawa że szybkie auto nie czyni z nikogo dobrego kierowcy jak widać na filmiku.

DawidJDM

2014-10-19, 22:25
Kuuurwa, CRXa rozj***li :C Ale ch*je, mogli zginąć.

woof

2014-10-19, 22:37
Insaner napisał/a:




Chyba niestety. Jak się zapie**ala w terenie zabudowanym 160, to zasługuje się na śmierć. Powinniście leżeć przy tym wraku z wywleczonymi jelitami i zmielonymi ciałami. Im mniej debili tym lepiej. Jedynym szczęściem jest to, że żadna postronna osoba nie została poszkodowana.




A kamerzysta to idiota, najlepszej akcji nie nagrał, bo nie potrafił prosto telefonu utrzymać w ręku :amused:


WIeśniak:D- jak widzę jak po WLKP zapie**alają na mazowieckich i stołecznych blachach to stwierdzam że im bardziej na wschód tym łatwiej spotkać tępą strzałę za kierownicą..

artur_sz13

2014-10-19, 23:07
Co wy się tym CRXem podniecacie? Pewnie niemCY płakali jak sprzedawali po połówce i dlatego wyszło jak wyszło. Żeby przy 160 tak miotalo samochodem...

Poza tym żadnen rarytas ten CRX nawet fiat bravo I ma 160 km przy 4500 obrotów i nie buczy jak kombajn zbożowy

Ja się pytam w którym schowku się schował kierowca z kamerzystą że z takiego wraku wyszli żywi...

Powiedzenie: więcej szczęścia niż rozumu znajduje tu swoje potwierdzenie

munir

2014-10-19, 23:24
Wie ktoś gdzie miał miejsce ten wypadek?

artur_sz13

2014-10-19, 23:33
a poza tym nech się jakiś ekspert wypowie czy ten samochód nie powinien si wokół drzewa owinąć zamiast tak ładnie przepołowić? Chyba na spawach coś puściło nie? :) ... Widać już wcześniej jakiś idiota z Zachodu szlaki tym samochodem przecierał :)

Loaloa

2014-10-19, 23:37
Mam nadzieję, że się te śmiecie następnym razem zabiją. j***ne polactwo w klepanych szrotach.

Achtung88

2014-10-20, 00:08
silnik z rodzinki d16? do pozbycia? :D

revelsat

2014-10-20, 00:47
a zaszpanuje przed kumplami że mój CRX 160 wyciąga na prostej...

kuźwa nawet Berlingo które miałem przyjemność posiadać wyciągalo tyle ( po dłuuuuuugim czasie, ale nie od tego to auto, ważne że silne jak ciągnik), a z gorki to nawet 175, gorzej jak nagle wiatr zawiał, bujało gorzej niż tirem :amused:

Kv...........ft

2014-10-20, 02:05
Funkcjonuje stereotyp że właściciele BMW to kretyni, ale znam dwóch (byłych) właścicieli CRX-ów i żaden z nich nie był normalny. Większych głąbów, pozerów i niedojebów ze świecą szukać.

bleblebator1

2014-10-20, 08:35
Pewno jak kupowali, to żadna z czterech ćwiartek nie była bita.

las84500

2014-10-20, 08:41
woof napisał/a:


WIeśniak:D- jak widzę jak po WLKP zapie**alają na mazowieckich i stołecznych blachach to stwierdzam że im bardziej na wschód tym łatwiej spotkać tępą strzałę za kierownicą..



A ja stwierdzam, że jesteś idiotą, który nigdy nosa nie wychylił po za swoje WLKP i PGN. BTW czy to nie twoi kumple sprzedali mu taki rydwan? Bo te różnej maści przedziwne transplantacje motoryzacyjne jak spawanie aut z ćwiartek są specjalnością gnieźnieńskich komisów i handlarzy.

dashadow

2014-10-20, 08:46
jak nikt nie zginął to po ch*j wrzucasz, nic nie ma na tym filmie

ps. jak będziecie już kiedyś zdychać (z takim IQ to nie trudne) to nie zabijcie nikogo normalnego

opek92

2014-10-20, 15:26
Jak można tak zapie**alać i nie rzucać komentarzy w stylu "DAWAJ MALINA HEHE", ja bym nie mógł się powstrzymać :O