18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek Honda CBR 600 F4

Krówka • 2014-09-24, 21:01
Materiał własny.

Wypadek który miał miejsce o godzinie 17. Facet zawracał, i nie zauważył mnie jadącego. Na szczęście prędkość nie była bardzo duża. Nie wiem co się stało z jakością, bo GoPro nagrywa w 1080. Druga kamera zamocowana na przodzie motocykla nie odpowiada.

Ogólnie moto ucierpiało, ale nie ma tragedii. W najgorszym wypadku będę miał złamaną nogę (czekam na prześwietlenie).

:idzwch*j:


jaacaman

2014-09-24, 21:02
od razu widać, że pierwszy sezon

oc...........ki

2014-09-24, 21:03
i na koniec powiało klasykiem: k***a :mrgreen:

ramzes12

2014-09-24, 21:07
może fotki do tego?

Gu...........99

2014-09-24, 21:13
Dobrze że wolno jechałeś...tydzień temu mój kumpel zginął przez starego ch*ja z katamaranu...

Daj znać co z nogą i cebą.

Piwko, kuruj się!

ParalitykDance

2014-09-24, 21:16
Powodzenia w kurowaniu się ;)

Rok temu mój kumpel miał wypadek na moto. Kobieta wymusiła pierwszeństwo i wpakował się w bok jej samochodu. Rozszerzona miednica, 6 tyg z łóżka wstać nie mógł. Do tej pory ma problemy.

Krówka

2014-09-24, 21:23
jaacaman,

3 sezon, a drugi na motocyklu o pojemności 600.

zincum

2014-09-24, 21:46
Ale pochwal się ile miałeś na zegarze? I na ch*j ci dwie kamery, sam siebie podziwiasz wieczorami? Kiedy wy k***a zrozumiecie, że pierdzenie tym i kręcenie po obrotach na każdym biegu w mieście to totalna głupota? Jak miał zauważyć jak wyprzedzasz autobus na niezłej piździe?

Krówka

2014-09-24, 21:48
zincum napisał/a:

Ale pochwal się ile miałeś na zegarze? I na ch*j ci dwie kamery, sam siebie podziwiasz wieczorami? Kiedy wy k***a zrozumiecie, że pierdzenie tym i kręcenie po obrotach na każdym biegu w mieście to totalna głupota? Jak miał zauważyć jak wyprzedzasz autobus na niezłej piździe?



skończ waść pie**olić :D
Autobus stał na poboczu. Jechałem 40 km/h. Facet zawracał na podwójnej ciągłej.
Miałem dwie kamery bo porównywałem jakość nagrania między GoPro Hero2 i Hero3.

SharpSe

2014-09-24, 22:23
Jeszcze trzecia kamerę sobie na fiucie powieś. Warszafka i wszystko jasne. Przerost formy nad treścią.

Brzydkii

2014-09-24, 22:55
Up. Rzadko używam tego słowa, ale teraz to zrobie. Gwindak jesteś typowym cebulowym polaczkiem. Dziękuje.

zincum

2014-09-24, 23:06
@Krówka - no to może i już stał. Powstaje tylko pytanie, na ch*j ci gopro sro w ilości dwóch sztuk, skoro nawet jednej nie potrafisz ustawić tak, by było coś widać. Po drugie, jak się wpie**alasz w takie "omijanie" to później masz pretensje, że ktoś za tym autobusem akurat nie zauważył takiego debila jak ty? Po samym odgłosie silnika słychać, żeś jest p*zda nie kierowca, nie wiesz czy dać po garach czy nie. Nie wiesz czy hamować czy zmienić tor jazdy mistrzu prostej i pierdzenia popisowego. I 40 to ty miałeś jak zaj***łeś, wcześniej było więcej. Tylko jak typowa ciota sam nie wiedziałeś co zrobić w takiej sytuacji. Więc wyj***łeś gonga prosto w trakcie hamowania.

Kup trzecią kamerkę i nagraj jak się w końcu rozpie**olisz na amen.