18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek golfa 4 w Starachowicach.

mtho • 2014-04-05, 15:23


Popisowa jazda małolata z mojego miasta, skończyła sie jak widać .

Samochód Mamusi prawko mniej niż rok, aa no i koszta naprawy płotu cos ponad 4 kółka.

jonatan

2014-04-05, 15:47
Ale mózg nie do naprawy

Kozek

2014-04-05, 15:54
Przynajmniej wrócił do stanu w jakim został sprowadzony z zachodu

mtho

2014-04-05, 16:33
Kozek napisał/a:

Przynajmniej wrócił do stanu w jakim został sprowadzony z zachodu



w salonie kupowali znam ludzi. Mamusia przykładna nauczycielka. Syn dyzmózg

gathor

2014-04-05, 16:55
Cytat:

aa no i koszta naprawy płotu cos ponad 4 kółka.


Na co to płacić za naprawę płotu, skoro ubezpieczalnia pokrywa?

Jason-X

2014-04-05, 17:10
mtho napisał/a:

Syn dyzmózg



dySmózg :facepalm:

golind

2014-04-05, 18:09
Przydałaby się jeszcze jedna powtórka bo niezauważyłem co się stało.

mihaueeek

2014-04-05, 19:19
Daj wieśniakowi golfa to wieśniakiem pozostanie i będzie jeździł jak wieśniak.

FatboyFat

2014-04-05, 22:18
Starachowice, Starachowice... Z czego to miasto zasłynęło, że kojarzę jego nazwę z telewizji?

andyq

2014-04-06, 03:05
Nie WYPADEK GOLFA tylko wypadek pie**olONEGO IDIOTY W GOLFIE. Niby szczegół a robi wielką różnicę. Co to k***a za klasyfikacja aut pod względem idiotów za kółkiem? To nie GOLF w nazwie robi z tego wieśniakowóz tylko debil na fotelu kierowcy. Jak zrobiłem prawko 16 lat temu GOLF to było coś. Nie stać mnie było na niego bo wszystko co zarobiłem szło w opłacenie nauki. Golfa nigdy nie miałem więc się nie napinać że bronię bo nim jeżdżę. Mam coś do kierowców BMW ale nie do ogółu tylko do bandy j***nych debili z Włocławka którzy założyli sobie Włocławski klub BMW. Jedyne co robili to stali na ulicy i włączali muze na maksa i spać w nocy nie dawali. Tak k***a stali i słuchali muzy zamiast jeździć bo szkoda było kasy na gaz. A najlepsze było to że w ich barwach klubowych było nawet Punto :) Ale mieli naklejki klubowe które dawały plus 100hp do mocy co z nadmiarem rekompensowało moc straconą po zagazowaniu bolidów.
Każdy jeździ tym co lubi albo na co go stać. Ja obecnie Renówką i jakoś jeździ wbrew opinią. Nie dlatego że lubię ale ze względu na duży bagażnik bo często pokonuję ponad 2000km z dwu godzinną przerwą a jeżdżę z moim labradorem więc chcę żeby miał wygodnie. Jest to Grand Scenic z potężnym silnikiem 1.5.
Takim tokiem myślenia to byś chodził pieszo bo każdą marką jeździ jakaś grupa idiotów. Nawet na Fiata CC 704 jak miałem 18lat nie narzekałem. Cieszyłem się że dupę wozi.
BMW - dla dresów
VW - dla wieśniaków
auta na F (Fiaty, Fordy i Francuzy) - nie bo to gówno
Merce dla cyganów
k***a ludzie czym wy jeździcie ja się pytam? Ładami wszyscy?

fubsik

2014-04-06, 12:37
crazy driver musiał oddać za latarnie 7tys + ogrodzenie <3 aa w golfie teraz koty spią ;) :mrgreen:

wojtas0112

2014-04-06, 12:40
@up
w końcu z czegoś żyletki trzeba robić :>

TheMozg01

2014-04-06, 15:54
A ja powiem tak: idiota i burak drogowy niezależnie do jakiego samochodu wsiądzie pozostanie burakiem, tylko dziwnym trafem większość tychże buraków wozi się autami typu Golf (ogólnie VAG'ami).

Diux

2014-04-06, 15:57
FatboyFat napisał/a:

Starachowice, Starachowice... Z czego to miasto zasłynęło, że kojarzę jego nazwę z telewizji?



1. 11 latka w ciąży
2. 17 latek z nożem w sercu
3. Prezydent miasta wałuje grube miliony na ciepłowni
4. Starszy mężczyzna zgwałcił suke
5. Kobieta zadźgała męża 2mies po ślubie
6. Nauczyciel w liceum molestuje uczennice
7. Wysadzenie bankomatu w powietrze

To tylko nie które ciekawe wydarzenia z tego miasta z ostatnich 2 lat :D