18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek Consanigo w ERC

mowbray • 2015-08-29, 20:48
Warto dodać, że jedyną załogą, która zatrzymała się przy rozbitych sprawdzić czy wszystko ok to Polacy. Należy się jakaś nagroda fair play.


James.B

2015-08-29, 20:59
myślałem że to imigranci biegną żeby wpie**olić się do bagażnika

Igorek95

2015-08-29, 22:28
Kajetan Kajetanowicz ;) stracił 25 sekund, czyli szansę na zwycięstwo/wysokie miejsce, szacunek się należy :ok:

Kaczorowy

2015-08-29, 23:01
Czy to ERC czy lokalny kjs w pipidowie to przepisy są takie same - Kajtek nie zobaczył "OK" którą powinien pokazać pilot z rozbitego auta (w każdej książce drogowej okładka ma OK lub SOS) więc zachował się prawidłowo i to nie żadne fair play - pierwsza załoga za rozbitym ma obowiązek udzielić pomocy a dalsi mają spieprzać w miarę możliwości i nie stwarzać kolejnego zagrożenia - auta idą co 2-3 minuty i żadna załoga nie ma informacji co się przed nimi dzieje.
A skoro załoga wylazła w całości to pilotowi ch*j w dziób.

moskalowy

2015-08-30, 20:40
sędziowie uwzględnili 25 sekund na zakończenie OS - w ramach fair play oczywiści - brawa również dla sędziów

Panycz

2015-08-30, 20:48
Kubica by jeszcze wyprostował i pojechał dalej :D

Yogox

2015-08-30, 21:33
wypadki chodza po ludziach

gibson62

2015-08-30, 21:36
Kajetan Kajetanowicz jako jedyny zatrzymał się, by udzielić pomocy i w myśl zasady fair play, sędziowie odjęli mu stracone sekundy. Piękny sport pełen szlachetnych czynów i czystej rywalizacji, niestety szkoda że tak mało promowany w Polsce.

Górnik_Roku

2015-08-30, 21:54
Niech Polacy patrzą, co się dzieje gdy się jedzie zbyt szybko, na drodze podobnej do Polskiej.

Kaczorowy

2015-08-30, 21:55
gibson62, Ale pitolisz. Po kilka imprez rajdowych w ciągu miesiąca ma miejsce w naszym kraju (typu rajdy, nie wspomnę o jeździe konkursowej) . Tyle że nikt o tym nie trąbi w gazetach/internetach, co innego gówna typu 1/4 mili - gdzie organizacja leży i ogólnie jest chała ( odsyłam do wczorajszej imprezy w Łodzi zorganizowanej przez Automobilklub Łódzki - w goglach wyskoczy )

KubsonMon

2015-08-30, 22:37
Ruskie muszą wprowadzić to u siebie - wypadek nagrany nie tylko z 4 kamer z każdej możliwej strony z różnych samochodów ale i z powietrza! Piwo

gibson62

2015-08-31, 17:35
Kaczorowy napisał/a:

gibson62, Ale pitolisz. Po kilka imprez rajdowych w ciągu miesiąca ma miejsce w naszym kraju (typu rajdy, nie wspomnę o jeździe konkursowej) . Tyle że nikt o tym nie trąbi w gazetach/internetach, co innego gówna typu 1/4 mili - gdzie organizacja leży i ogólnie jest chała ( odsyłam do wczorajszej imprezy w Łodzi zorganizowanej przez Automobilklub Łódzki - w goglach wyskoczy )

Nie mówię, że imprez nie ma. Mówię że są nie promowane. Od 3 sezonów sędziuje na kjs'ach i mistrzostwach śląska, a od 2 sezonów posiadam licencję. Rajd Wisły się zbliża i tam mnie można uraczyć na punkcie łączności, na os'ie cisownica prawdopodobnie. Zapraszam do oglądania jak mistrzowie Polski się ścigają, a trasy rajdu wisły są dość wymagającymi trasami :)