18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyokrętowanie z jachtu

~_Yarko_ • 2020-03-18, 17:15

Głowa łysego cudem cała.

Azzurri

2020-03-18, 17:38
Jakby łysy zarobił w beret, to dałbym piwo.

koras24

2020-03-18, 18:06
Ale by mu kokos pękł.

OpenStreetMaps

2020-03-18, 19:13
Własnie tak niespodziewanie i skutecznie widzę wypie**olenie pisowskiego pomiotu z Polski razem z pseudo opozycją z PO która już zaciera łapska że teraz znowu zmiana, bo motłoch zapomniał i pójdzie na mniejsze zło zagłosować.

krajsik

2020-03-18, 20:05
quote="k0l0wr0t"]Sternik idiota[/quote]
Jak i cała załoga, po ch*j on tam stał? Jak załogant wyleciał z pokładu to dopiero żagle zaczęły poprawnie pracować.


HondaH22

2020-03-18, 20:13
Łysy wiedział dokładnie gdzie stoi, mam jacht Pegaz 696 (stare gówno ale bawi całą rodzinę od 30lat :) ) i dokładnie wiem na którym stopniu schodków mogę stać by nie dostać zaj***ne bomem w głowę i Łysy z filmiku ma pewnie u siebie też tak obadane. Sternik dał dupy na maxa, albo nie lubił tego którego katapultował :)

hitmen

2020-03-18, 21:53
Szkoda ! Centymetry dzieliły od Harda .Ehh!

Wadolek

2020-03-19, 00:02
OpenStreetMaps napisał/a:

Własnie tak niespodziewanie i skutecznie widzę wypie**olenie pisowskiego pomiotu z Polski razem z pseudo opozycją z PO która już zaciera łapska że teraz znowu zmiana, bo motłoch zapomniał i pójdzie na mniejsze zło zagłosować.



To Twój najjaśniejszy umysł na kogo teraz każe Ci głosować?

Policeman

2020-03-19, 00:02
Hmm ktoś mi komentarz skasował -.-

Ti...........ch

2020-03-19, 00:21
krajsik napisał/a:


Jak i cała załoga, po ch*j on tam stał? Jak załogant wyleciał z pokładu to dopiero żagle zaczęły poprawnie pracować.



Żagle zaczęły normalnie pracować, bo płyneli fordewindem.

Nie wiem co tam się odj***ło... Kolunio trzymający bom chciał wyj***ć jacht czy jaki ch*j? Zj***ł im się ster, a ze nie chcieli robić zwrotu przez rufę to próbowali wykorzystać żagle? Też nie, bo przy wybranym grocie jednostka będzie ostrzyć. Jactu w dryf tak nie postawisz, bo robi się to inaczej.

No ni mam k***a pojęcia...

jbone

2020-03-19, 08:31
Tilg_die_Schmach napisał/a:

Żagle zaczęły normalnie pracować, bo płyneli fordewindem.
Nie wiem co tam się odj***ło... Kolunio trzymający bom chciał wyj***ć jacht czy jaki ch*j? Zj***ł im się ster, a ze nie chcieli robić zwrotu przez rufę to próbowali wykorzystać żagle? Też nie, bo przy wybranym grocie jednostka będzie ostrzyć. Jactu w dryf tak nie postawisz, bo robi się to inaczej.
No ni mam k***a pojęcia...



ja tam widzę ewidentną usterkę przekładni powella-richardsa.

Ti...........ch

2020-03-19, 10:45
jbone napisał/a:

ja tam widzę ewidentną usterkę przekładni powella-richardsa.



Jaka usterka? Zobacz że wykonali niekontrolowany zwrot przez rufę. Na początku filmu płyną baksztagiem i sternik dający dupy nie zauważył przekroczenia linii wiatru. Dlatego bom przeleciał przez pokład zgarniając idiotę stojącego przy nim.