18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyniki Matur 2012 - co 5 maturzysta nie zdał matury (oficjal

~MaturaToBzdura.TV • 2012-06-29, 22:38


Na ponad 342 tys. osób przystępujących do obowiązkowych egzaminów maturalnych w tym roku nie zdało ich ponad 64 tys. abiturientów. To prawie jedna piąta wszystkich zdających. Bez prawa powtarzania matury w tym roku pozostało 7 proc. uczniów, identycznie jak w roku ubiegłym.
Kategoria:

aleksander6

2012-06-30, 14:46
dobre dupeczki :cycuszki:
a co do matury, prawda jest taka że większość osób co nie zdaje kończy albo marne licea, albo zawodówki czy inne gówno. z roku na rok można zaobserwować obniżenie poziomu matur podstawowych (a i tak 20% tępaków nie zdaje) a podwyższenie rozszerzonych (może poza matmą, bo w tym w roku była łatwa). k***a 330 tys. osób zdawało mature, według mnie powinno max. 100 tys, reszta do łopaty. naturalna selekcja

jadzionator99

2012-06-30, 22:46
to musi być ustawiane, tego pierwszego gościa w koszuli znam i panią z 1:10 także znam , widzę ich już któryś raz w tym "matura to bzdura"

Keylah

2012-06-30, 23:17
kroplowa napisał/a:

@up kiedyś słyszałem bardzo mądre słowa i się z nimi zgadzam. 'Matematyka to nie przedmiot, lecz sposób myślenia' logicznego oczywiście. Nie mów mi więc, że nie mam prawa nazywać tych dysmózgów tępakami.. Pewnie uważasz się za humanistkę, bo umiesz improwizować, wymyślić w pięć sekund dziesięć powodów dlaczego nie zrobić loda.. Co to w ogóle za chore podziały na humanistyczne i ścisłe umysły? Albo jest się tępakiem, albo nie..



Hmm, z tego co pamiętam to nie napisałam nic o podziałach humanista/ścisłowiec ;) . W równowadze życiowej są potrzebni tacy i tacy ;) .Jeśli chodzi o mnie to maturę zdałam, po prostu jestem obiektywna i lekcje polskiego nauczyły mnie kulturalnego wyrażania poglądów ;)