18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymuszenie podczas zmiany pasa

~LegendarnyZiom • 2016-03-07, 13:35


Tak kończo frajerzy. :jezdziec:

Ti...........ch

2016-03-07, 16:44
Otóż to. Gość z kamerką, chociaż zachował się nie do końca "sportowo", to jest na prawie. Nikogo nie musisz wpuścić, a jak ktoś się w ciebie wjebie to jego wina.

chlop

2016-03-07, 16:58
i tak własnie mia się kończyć frajerstwo na drodze dachowanie i ch*j

latirro

2016-03-07, 18:09
Kamerzysta kawal k**wy, wymuszajacy sam sobie winien tego co sie stalo, ale gdyby mniejsze ego bylo to widzac kierunek mozna bylo ustapic miejsca i po sprawie, odjac noge z gazu zamiast przyspieszac jak ktos napisal wczesniej. Nie popieram takiego wciskania sie na chama ale jest tez zasada ograniczonego zaufania kiedy nalezy ustapic takiemu imbecylowi aby zmniejszyc zagrozenie

BrianGriffin

2016-03-07, 18:37
Jeden i drugi popełnili wykroczenia drogowe.
Wypie**alać.

~PowerBoBass

2016-03-07, 19:51
Czyja wina to jedno, a bycie k***ą to drugie. Bo ten kierowca z kamerką to k***a, aż mu się maska uniosła jak przyśpieszył, żeby tamtego nie wpuścić. Jedziesz pedale swoim tempem to jedź, a nie odpie**alasz. Takie psy ogrodnika, jadą najlepiej wszyscy równym tempem na wszystkich pasach, a jak się trafi ktoś, kto wyprzedzić zamierza, to święte krowy j***ne jeszcze na złość robią. Aż się pałka teleskopowa w drzwiach rozsuwa. A już była w ruchu nieraz.

Maść niepotrzebna, na ludzką głupotę nie pomoże.

Kaprys

2016-03-07, 20:09
Pałka teleskopowa? Ja mam z lewej strony pod gaśnicą (i pod ręką przy wysiadaniu) metrowy łom. I jak mnie ktoś pyta czym jeżdżę? Złomem ;) Zgodnie z prawdą. Niestety, tak tylko tam sobie leży. Ale pewnie kiedyś się doczeka.

spiepszaj_dzbanie

2016-03-07, 20:49
Ja tylko raz nie wpuściłem - baby w tym przypadku. Sytuacja wyglądała następująco:
Baba w BMW za prawie pół melona, zmienia pasy co chwilę jak poj***na co 50m.
Do czasu, aż natrafiła na Żółtego Szerszenia, który dla zasady nie wpuścił parówy od Czechowic aż do ronda przy Ciastoramie w Bielsku-B. Dodam że pasa nie zmieniłem ani raz, a ta próbowała się wciskać na chama do momentu gdy zauważyła, że Żółty Szerszeń idzie ostro przed siebie i babka zaraz rozjebie sobie limuzynę o auto warte tyle co jej felga.

Pa...........or

2016-03-07, 20:53
hellbwoi napisał/a:



Debili ijasne... wk***ia mnie coś takiego, jedziesz po swoim pasie, [...].



Nie widzisz Panie racjonalny że pojazd na prawym pasie przyspieszył żeby nie wpuścić tego z lewego? widać po barierce. To właśnie przykład typowego wąsatego wieśniaka Janusz-andrzeja "mi się nie spieszy, to on też nie będzie zapie**alał. Bo nie. Moje pole moja wieś, będę se sikał do studni bo tak. Do najbliższej biedronki będziesz jechał jełopie 40 na godzinę za mną. I jaki samochód ma złodziej j***ny."

A tak naprawdę to rzecz się dzieje gdzieś w azji, czyli nieistotne.

RmX

2016-03-07, 21:13
I co okazało się, że żona rodziła i właśnie poroniła?

abrakadabro

2016-03-07, 21:28
ale k***a chamstwo gościa z kamerką, jak sobie jadę 50 km/h prawym pasem to wpuszczam ludzi śpieszących się bardziej. A ten to nie wiem co chciał pokazać, że jest debilem, że nie da się wyprzedzić? I po co? Gościu zaliczył dachowanie, tylko dlatego że pie**olony janusz chciał się popisać swoją prawilnością. Zresztą widać że to ekspresówka czy coś i gościowi faktycznie zależy na zjeździe na prawy pas. Idź pan w ch*j z takimi kierowcami

Sonal

2016-03-07, 22:03
A ten z lewej przejeżdża dwa razy ciągłą linie - ale Wy dalej taką k***ę będziecie bronić.

KlinikaAborcyjna

2016-03-07, 22:04
A nikt z was nie pomyślał że ten debil co dachował nie musiał specjalnie wpie**alać się przed samochód z kamerką?
Gdyby był mądrzejszy to by wbił się na prawy pas nie przed a za auto które go nie chciało wpuścić.
Ale nie, król szosy musi być zawsze pierwszy a w tym przypadku kara za głupotę dopadła go natychmiast.

mieszambeton

2016-03-08, 00:04
Zdajecie sobie sprawe ze to ruch lewostronny?

klinsman111

2016-03-08, 02:45
Dobra dobra, ale jak jedziesz prawym pasem, to nie masz prawa wyprzedzać samochodu jadącego lewym pasem. Tamten chciał go(fakt nie umiejętniew) wyprzedzić a ten mu specjalnie przyśpieszał i doprowadził to wypadku drogowego.

~PowerBoBass

2016-03-08, 05:28
mieszambeton napisał/a:

Zdajecie sobie sprawe ze to ruch lewostronny?



Wracaj do mieszania betonu.

klinsman111 napisał/a:

Dobra dobra, ale jak jedziesz prawym pasem, to nie masz prawa wyprzedzać samochodu jadącego lewym pasem.



Wracaj do kodeksu drogowego.


Fakt, że rzecz dzieje się gdzieś w Azji. Nie zmienia to faktu, że jak widać mamy w Polsce Orłów ulicznych całą masę. Szkoda, że ciemną. Ciemną masę, heh.

Nieśmieszne...