18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymuszenie pierwszeństwa

lllll • 2011-11-06, 19:24
Taa, wina motocyklisty.


itemeczek

2011-11-07, 00:05
Szkoda że motocyklista nie poleciał pod jadący z drugiej strony samochód :<

kozakmaly

2011-11-07, 00:39
Niestety... Jak by nie patrzec to jak by sie nie zatrzymal to by motocykliste wkomponowalo przez boczna szybe w tylnie siedzenia a z drugiej strony jak by widzial ze tamten sie nie zatrzymuje to by na drugi pas sp***olil. Sam mialem taki wypadek i dziekuje Bogu ze sie debil dalej nie wysunal bo mi juz calkowicie oba pasy zablokowal. Kretyn w punto bo nie powinien sie tam znalezc no ale co poradzic? Dac pajacowi auto to albo posieje rosline albo wazywo. ch*j mu w oczko.

Andre87

2011-11-07, 00:39
@itemeczek szkoda, że Cię nie utopili rodzice jak tylko Cię urodzili.

Pan Porucznik

2011-11-07, 01:26
ticorr napisał/a:

z przyjemnością osobiście odebrałbym dożywotnio prawojazdy temu w kombi i zakuł na parę lat do więzienia.. ch*j z motorem... ale sposób w jaki gość jeździ tym kombi woła o pomstę do nieba.. jedzie, staje w poprzek, rozgląda się, czeka Bóg wie na co, nie wie co ma robić... niech sobie resorakami po dywanie jeździ a nie pie**oli ludziom po ulicy...


Gdzie ty tam widzisz kombi? Tyle masz pojęcia o motoryzacji... lepiej już nie zabieraj głosu w temacie.

A co do przecinaków, na szczęście koniec sezonu będzie bezpieczniej na ulicach. Nikt nie będzie miał problemów przez wariata co popie**ala 200km/h w mieście.

kozakmaly napisał/a:

Niestety... Jak by nie patrzec to jak by sie nie zatrzymal to by motocykliste wkomponowalo przez boczna szybe w tylnie siedzenia a z drugiej strony jak by widzial ze tamten sie nie zatrzymuje to by na drugi pas sp***olil. Sam mialem taki wypadek i dziekuje Bogu ze sie debil dalej nie wysunal bo mi juz calkowicie oba pasy zablokowal. Kretyn w punto bo nie powinien sie tam znalezc no ale co poradzic? Dac pajacowi auto to albo posieje rosline albo wazywo. ch*j mu w oczko.


Przyznaj się ile popie**alałeś?

izeltaz napisał/a:



Jak na moje oko to zwykłe zapiździałe punto w kolorze wyblakłe ferrari rosso corsa - auto typowe dla drogowych ciot.

A ty k***a co? Prawko chociaż masz? Pół roku max jeździsz więc sam jesteś ciota drogowa. Najgorsze, że sobie z tego nie zdajesz sprawy, pewnie myślisz, żeś mistrz kierownicy.

ticorr

2011-11-07, 05:51
Koli_fanklub napisał/a:


Gdzie ty tam widzisz kombi? Tyle masz pojęcia o motoryzacji... lepiej już nie zabieraj głosu w temacie.


Ale masz coś do napisania w temacie? Jakieś mądrości? Słuchamy zatem eksperta z dziedziny motoryzacji... co to za rodzaj nadwozia, gdy jest przedłużona do końca druga bryła, z dwoma szybami po bokach plus klapa?

spiepszaj_dzbanie

2011-11-07, 08:23
marcinsud napisał/a:

W sumie szybko nie jechał tym motorkiem, bo by większe szkody punto miało.


No to chyba twoje pordzewiałe

Pan Porucznik

2011-11-07, 12:30
ticorr napisał/a:


Ale masz coś do napisania w temacie? Jakieś mądrości? Słuchamy zatem eksperta z dziedziny motoryzacji... co to za rodzaj nadwozia, gdy jest przedłużona do końca druga bryła, z dwoma szybami po bokach plus klapa?


Heheh, już ci jakiś człowiek napisał, że to Fiat Punto, a kombi to to nie jest tylko hatchback.

usere

2011-11-07, 14:20
za blisko polecial.. nie nadaje sie na sadola.

ticorr

2011-11-08, 02:45
Koli_fanklub napisał/a:


Heheh, już ci jakiś człowiek napisał, że to Fiat Punto, a kombi to to nie jest tylko hatchback.



Od kiedy hatchback ma dodatkowe szyby po bokach? Kolejny k***a ekspert...

Hrabia Drapula

2011-11-08, 09:48
nie widać jak to wyglądało wcześniej z lewej strony,ale jeżdżąc samemu na motorze od wielu lat wiem że spora część ludzi idzie jak przecinak byle do przodu,mistrzowie jazdy na wprost,jak trzeba co ominąć to strach w oczach i dupa sparaliżowana że by się nie przewalić

Pener

2011-11-08, 10:15

ticorr

2011-11-09, 02:59
Koli_fanklub napisał/a:


Boże, widzisz i nie grzmisz... Fiata punto kombi nie ma. Ta wersja z filmiku to 5drzwiowy hatchback.

W linku poniżej masz specyfikację modelu.
http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/fiat/punto/i.html#hatchbacka



Gówno jest na tej twojej stronie.. auto z filmu masz tu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Fiat_Punto

Nie wiem kto określał tam te typy samochodów, ale faktycznie auto w jednej z wersji Punto, z definicyjnym wyglądem kombi ("W odróżnieniu od typu hatchback wysokość kabiny nie zmniejsza się aż do samego końca samochodu; szyb z boku jest po trzy a nie po dwie; tylna szyba nie jest tak mocno odchylona od pionu."), dostało miano hatchbacka... pewnie żeby uniknąć burdelu w papierach... no cóż... myliłem się... ch*j z tym.. sorry...