18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wymiary.

PÅ...........un • 2014-08-09, 17:38
Rozmowa pary w łóżku:
On: Kochanie, a jakie Ty masz dokładnie wymiary? Miseczki, itp.
Ona (przekornie, z dumą): Nie widać? XXL.
On: O stanik pytałem, nie majtki.






Historia prawdziwa, ale tylko w tej formie nie wyląduje w sadolowych opowieściach. :(

4h...........ch

2014-08-09, 19:47
Mam takie niezręczne pytanie: Którą ręką ci przywaliła w twarz?

wajnona

2014-08-09, 21:04
Ona: Ah szkoda, że Ty tyle w majtkach nie masz

PÅ...........un

2014-08-09, 22:44
4hitch napisał/a:

Mam takie niezręczne pytanie: Którą ręką ci przywaliła w twarz?



Miałeś na myśli: "która ręka"? Żadna. Nie jestem masochistą. :D

4h...........ch

2014-08-09, 23:58
@up
"Historia prawdziwa, ale tylko w tej formie nie wyląduje w sadolowych opowieściach. :( " to się kurna zdecyduj, prawdziwa czy zmyślona, a nie jak polscy politycy zmieniasz zdanie zależnie skąd piwko leci

pisage

2014-08-10, 10:43
I to była ich ostatnia rozmowa w tym tygodniu i ostatnia szansa na seks w tym miesiącu.

eligurf

2014-08-10, 11:41
Zważywszy na gówniany poziom wypowiedzi sporej części użytkowników jestem w stanie sobie wyobrazić taką rozmowę, choć "Miseczki itp."??? - tego się nie spotyka. Natomiast nie mogę zrozumieć jak takim gównem można chcieć się pochwalić przed światem, no i jaki jest poziom tych co dają za to piwa.

No bo co z tego wynika, chłop jest ślepy, bez rąk i ze sparaliżowanymi ustami, że nie jest w stanie ocenić czy laska jest OK. k***a jakie znaczenie jak już się jest w łóżku ma wymiar miseczki???

karinata

2014-08-10, 12:36
Mnie bardziej ciekawi ta laska, która na pytanie o rozmiar miseczki odpowiada "XXL" :>

viecka

2014-08-10, 13:19
@up bo to może nie była laska :D

PÅ...........un

2014-08-10, 14:52
eligurf napisał/a:

Zważywszy na gówniany poziom wypowiedzi sporej części użytkowników jestem w stanie sobie wyobrazić taką rozmowę, choć "Miseczki itp."??? - tego się nie spotyka. Natomiast nie mogę zrozumieć jak takim gównem można chcieć się pochwalić przed światem, no i jaki jest poziom tych co dają za to piwa.

No bo co z tego wynika, chłop jest ślepy, bez rąk i ze sparaliżowanymi ustami, że nie jest w stanie ocenić czy laska jest OK. k***a jakie znaczenie jak już się jest w łóżku ma wymiar miseczki???



Spokojnie, to jest dział: kawały, a nie: pochwal się, żeś przodownikiem we wsi. Twoja pozycja jest bezpieczna. ;>

karinata napisał/a:

Mnie bardziej ciekawi ta laska, która na pytanie o rozmiar miseczki odpowiada "XXL" :>



Taka, która robi sobie jaja faceta? :)

eligurf

2014-08-10, 22:32
Płodny Perun napisał:
"Spokojnie, to jest dział: kawały, a nie: pochwal się, żeś przodownikiem we wsi. Twoja pozycja jest bezpieczna."

Gdzie napisałem, że to ty rozmawiałeś z kimś w łóżku? Jest to gówniana historia niezależnie od tego czy własna, zmyślona czy przepisana.