18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymiana wycieraczek ...

~McSadol • 2023-05-18, 08:28
już nie trzeba .... :-P


flejtuch

2023-05-18, 08:33
Temu co w nich przyj***ł by mogli mu wymienić skoro debil nie widział że ślisko...

radek225

2023-05-18, 09:05
Jak mi coś jebnie w osobówce, czy TIRze to zjeżdżam na najbliższy MOP czy stację benzynową. Inni debile zmieniają koła / naprawiają silniki na pasie awaryjnym co jest skrajnym debilizmem. Jeśli tylko silnik i koła się kręcą, to jadę dalej na najbliższy MOP / pompę, staję w lejbie i naprawiam, no chyba, że gubię olej, co jeszcze mi się nie przytrafiło. A tutaj nie dość, że ciemno, leje, to ci stoją przy drodze jak k***y.

SkoPio1

2023-05-18, 10:30
radek225 napisał/a:

A tutaj nie dość, że ciemno, leje, to ci stoją przy drodze



...stoją przed domem?

Karboksylator

2023-05-18, 11:36
teraz ogłoszenie:
sprzedam dwa nowe pióra do wycieraczek

radek225

2023-05-18, 12:50
SkoPio1 napisał/a:

...stoją przed domem?



Oraz ciągle przy drodze. Stając na awaryjnym pasie na autostradzie wzywasz pomoc i stajesz za barierką energochłonną, a jak samochód rozkraczył się przy drodze to stajesz za rowem melioracyjnym. Wymiana wycieraczki to nie jest usterka, by zjeżdżać na pobocze. Jedziesz na stację benzynową i tam wymieniasz.

turor

2023-05-18, 13:54
radek225 napisał/a:

Oraz ciągle przy drodze. Stając na awaryjnym pasie na autostradzie wzywasz pomoc i stajesz za barierką energochłonną, a jak samochód rozkraczył się przy drodze to stajesz za rowem melioracyjnym. Wymiana wycieraczki to nie jest usterka, by zjeżdżać na pobocze. Jedziesz na stację benzynową i tam wymieniasz.



Trzeba było wcześniej im to powiedzieć :D

Yolanda

2023-05-18, 15:26
radek225 napisał/a:

Jak mi coś jebnie w osobówce, czy TIRze to zjeżdżam na najbliższy MOP czy stację benzynową. Inni debile zmieniają koła / naprawiają silniki na pasie awaryjnym co jest skrajnym debilizmem. Jeśli tylko silnik i koła się kręcą, to jadę dalej na najbliższy MOP / pompę, staję w lejbie i naprawiam, no chyba, że gubię olej, co jeszcze mi się nie przytrafiło. A tutaj nie dość, że ciemno, leje, to ci stoją przy drodze jak k***y.



Niezwykle urocza historia... Kisiel spływa mi strumieniem po nogach.

mazga50

2023-05-18, 16:03
Ja pie**olę... Nie wiedziałem, że wymiana piór wycieraczek to takie niebezpieczne przedsięwzięcie...

bercisko

2023-05-19, 04:03
Ma ktoś namiary na to miejsce? Tam wciąż leżą dobre wycieraczki w pudełku. Warto podjechać :-)