18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymarzona praca dla wielu Polaków.

MichaU • 2013-06-26, 19:50
Jedziesz do niemiec, płacisz i walczysz (najczęściej z niemcem). Jeśli wygrasz, dostajesz 500€.

lechu665

2013-06-27, 01:34
Haha jest moc. Dużo chłopaków z Dzierżoniowa tam jeździ. Łatwa kasa - fakt, jak ma się jakieś umiejętności, ale najczęściej nie walczy się tam z niemcami, a z turasami.

Blizzard93

2013-06-27, 01:35
Roszp napisał/a:



Nasi kibole i huliganie to mocni są w gębie. Jak Cię trzech obskoczy to kozaki. Jak jeden po fecie, myśląc że jest niezniszczalny i wpie**ol dostanie to nazajutrz zjawia się z koleżkami, którym mówi że było "Was" pięciu i wszyscy mieli maczety.



No to koleżko chyba nigdy nie byłeś na treningu, np. boksu i nie zdajesz sobie sprawy jak zajebiście napieprzają się kibice klubów piłkarskich. Sam widziałem kibola Cracovii na sparingach, to się modliłem żeby z nim do pary nie trafić. Siła, szybkość, technika, wszytko było. Tak że jak się nie siedzisz w temacie, to proszę cie - nie wypowiadaj się ;)

PS: mówię tutaj o prawdziwych kibolach, a nie kilku naj***nych 60 kg kibiców wracających po meczu tramwajem i szukających guza.

koolowsky

2013-06-27, 01:42
ale o co tu chodzi?przecież te niemiaszki to często jeansach wychodzą...bezsensu

co...........yt

2013-06-27, 07:22
Kilka lat temu byłem w Paderbornie i odbywają się co jakiś czas tzw. libory, a impreza była podobna. Można było się zapisać i powalczyć, a żeby wejść i pooglądać trzeba było oczywiście zapłacić. Walczyli różnorodni amatorzy, którzy zazwyczaj dostawali nieźle po gębie od zawodników, ale jeden ruski typek zrobił miazgę z całego przedstawienia. Nie wyglądał na profesjonalistę, ale widać było, że nie jedno pole wyorał motyką i chyba kilka razy uciekał przed niedźwiedziem, a jego budowa ciała była zbliżona do Nikołaja Wałujewa (był może troszkę niższy). Do rzeczy, Gościu miał tupet, zaczął walczyć kolejno od najsłabszego do najlepszego zawodnika. Każdego z nich znokautował potężnymi ciosami, a jak ich zabierali z ringu goście nie kontaktowali co się dzieje :mrgreen: , walka z nimi trwała maks. 2min. Gdy doszedł już do zawodowca (tego za 500 euro), musiał się troszkę pomęczyć, ale i tak udało mu się wygrać, sierpy leciały jak na żniwach, a zabawa była znakomita :)

Brawa dla Pana z Rosji i gratulacje dla poobijanych Zawodników z Niemiec :mrgreen:

MichaU

2013-06-27, 07:48
JURIJ_77 napisał/a:



... a ilu by się zdziwiło po 5 sekundach walki, jakby trafiło na tego w pomarańczowej koszulce z początku filmu ...



Naucz się cytować, bo ja tego nie napisałem :amused:

Gienek2

2013-06-27, 07:59
juz k***a beda sie wciagac dziurka od nosa ci z mma tych z boksu... napewno maja wieksze umiejetnosci bardziej wrzechstronne ci z mma ale k***a to jest walka i zalezy od walczacego albo innymi slowy ten ktory pierwszy dostanie dobra bole albo da sie dobrze zlapac

professorG

2013-06-27, 09:55
Wszyscy dostali wpie**ol od tych kolesi z klubu. Super okazja ;P

Krak

2013-06-27, 10:11
Równie dobrze można iść na test podstawówkowego trzecioklasisty i go rozwiązać z wyróżnieniem.
Boxbude to taka zabawa, która nawiedzili profesjonaliści.

BIGOS007

2013-06-27, 11:26
Hekko napisał/a:

@~Mr.Hardistic

To obrazek przesiąknięty nienawiścią do Niemców. Na co to wrzucasz, bana chcesz? Wchodząc właśnie na sadola zobaczyłem powiadomienie mówiące, że dostałem ostrzeżenie.. za wstawienie śmiesznego gifa, który niby obrażał autora, a przecież nie wolno. Quo vadis, Sadistic?





"To obrazek przesiąknięty nienawiścią do Niemców. Na co to wrzucasz, bana chcesz"

Ty na serio ?
bana?
to nie profil w stylu samosia to sadol ..

SmokeTatum

2013-06-27, 13:21
dajcie jakis namiar na kanal na YT od tego kolesia, dobrze walczy pozatym daje niemcom po mordzie i co jeszcze lepsze turasom. Moze mozna jakos wspomoc jego kariere? ;D

geronimo

2013-06-27, 13:44
k***a, coś pięknego. Its bjutuful szwagier. Lać niemieckich sk***ieli. Za bicie niemca zawsze piwko!!!

ssonix

2013-06-27, 13:47
lechu665 napisał/a:

Haha jest moc. Dużo chłopaków z Dzierżoniowa tam jeździ. Łatwa kasa - fakt, jak ma się jakieś umiejętności, ale najczęściej nie walczy się tam z niemcami, a z turasami.




O k**rwa to jade tym bardziej!!

Ba...........or

2013-06-27, 13:59
jak się tam dostać? trenuje boks od dłuuuuuuuugich lat, jestem już pełnoletni, chętnie obiłbym mordę jakiemuś szwabowi(na turniejach się już to nie raz robiło ) ale bez kasku by było fajniej

Yeebunny

2013-06-27, 14:34
Można się gdzieś zapisać na tą wspaniała akcje? Mają jeszcze wolne miejsca? :-D