18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymagana znajomość angielskiego...

Mkazik1 • 2013-04-04, 17:58
...na poziomie wyższym niż Patrycja B.

Brak słów, nożyk się w kieszeni otwiera.

Marllix

2013-04-04, 18:00
Kilka lat zajęło napisanie tych komentarzy

Samudaripen

2013-04-04, 20:31
o co chodzi przecierz słusznie napisała niech sie cieć j***ny uczy Polskiego albo niech sam zapie**ala na googletranzlator, kuurwa jebańce myślom że są światowi bo mieszkajom na zachodzie, takiego wała k***y. Polecam każdemu sadolowi pisać pod Anglojęzycznymi filmikami coś w stylu "POLSKA PRZEJMUJE TEN FILM" to k***y oduczy panoszenia sie.

raper900

2013-04-04, 21:08
@up no tak, bo jak MY napiszemy, że przejmujemy film to panoszeniem już to nie jest? Sorry, ale Kali być z Afryka, nie z Polska.

Pizkes

2013-04-04, 23:08
Samudaripen_Porajmos napisał/a:

o co chodzi przecierz słusznie napisała niech sie cieć j***ny uczy Polskiego albo niech sam zapie**ala na googletranzlator, kuurwa jebańce myślom że są światowi bo mieszkajom na zachodzie, takiego wała k***y. Polecam każdemu sadolowi pisać pod Anglojęzycznymi filmikami coś w stylu "POLSKA PRZEJMUJE TEN FILM" to k***y oduczy panoszenia sie.



Jeżeli w tym momencie nie trollujesz, tylko napisałeś to poważnie, to uważam, że zasługujesz na komorę gazową, abyś nie zanieczyszczał już puli genowej.

KurwaRomantyk

2013-04-04, 23:20
@up k***a przecież to był sarkazm w najczystszej postaci. Jak można tego nie zauważyć...

Pizkes

2013-04-04, 23:58
k***aRomantyk napisał/a:

@up k***a przecież to był sarkazm w najczystszej postaci. Jak można tego nie zauważyć...



Ja już zwątpiłem, czy przeciętny człowiek potrafi posługiwać się sarkazmem. Bezpieczniej jest przyjąć, że to po prostu idiota, gdyż w dziewięciu przypadkach na dziesieć będzie się miało rację.

freaky

2013-04-05, 10:32
Samudaripen_Porajmos napisał/a:

o co chodzi przecierz słusznie napisała niech sie cieć j***ny uczy Polskiego albo niech sam zapie**ala na googletranzlator, kuurwa jebańce myślom że są światowi bo mieszkajom na zachodzie, takiego wała k***y. Polecam każdemu sadolowi pisać pod Anglojęzycznymi filmikami coś w stylu "POLSKA PRZEJMUJE TEN FILM" to k***y oduczy panoszenia sie.


Takeda

2013-04-05, 12:10
Koleś sobie jaja robi, a wy spinę łapiecie, gratuluję.