18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wykonywanie Wikora z Gry o Tron

damian216 • 2014-06-12, 10:17
Polacy z Rextorn Metalwork wykuwają godło rodu Starków. Jest moc :shock:

Sarkos

2014-06-12, 10:26
To nie ta sama grupa, która współpracowała przy jednym projekcie z Trollsky'm?

damian216

2014-06-12, 10:31
Dokładnie Ci sami :)

~Beny

2014-06-12, 11:03
L ci wcięło. Btw jak sie widzi gotowe to robi wrażenie, a jak jeszcze jest pokazane w jaki sposób powstaje to dochodzi respekt dla wykonawcy.

Puat3k

2014-06-12, 12:14
Wyjaśni mi ktoś genezę jarania się tym pie**olonym pedalstwem?

pr...........as

2014-06-12, 12:22
@Puat3k, idz się jaraj Bogusiem z M3....

Dimenzo

2014-06-12, 12:23
Puat3k napisał/a:

Wyjaśni mi ktoś genezę jarania się tym pie**olonym pedalstwem?


To się nazywa "zainteresowania". Koniobijcy z sadola nie znajo.

edit: Patrząc po twoich kolejnych postach domyślam się, że lubisz rżnięcie w dupę, ciepły.

Puat3k

2014-06-12, 12:24
@rottunio, Ktoś tu nie zaprzecza, że jest pedałem.

Serio, bardziej gównianego serialu i pedalskiego nie znam. Już do ch*ja nędzy film "Mordercza Opona" miał lepszą fabułę. Nie pozdrawiam pedałów którzy oglądają to pedalstwo. Zgińcie, tępe ch*je.

Stevie69

2014-06-12, 12:25
@Puat3k

Powiedz pierwszemu lepszemu kowalowi ,że to co robi jest pedalskie.
Najlepiej podczas pracy gdy w jednej ręce ma młot a w drugiej rozżarzony pręt ;)
Efekty z chęcią zobaczymy na hardzie.

Edit:
Uprzedzaj następnym razem, że nie komentujesz tego o czym jest materiał :roll:

A serial jest zajebisty, oby jakiś Thenn wyr*chał Twój bezgłowy korpus ;)
Książkę poczytaj, tam fabuła ma więcej sensu.

Seboolek

2014-06-12, 12:27
Ja nie oglądałem ani jednego odcinka bo bardzo rzadko oglądam seriale. Słyszałem że fajny i krwawy to moze sprawdzę. Końcówka na filmie wygląda jak render. Świetnie wykonana robota. Ciekaw jestem ile czasu zajęło i ile za to by chcieli kasy.

olkuski

2014-06-12, 12:27
Fajnie by było mieć takie coś u siebie w pokoju

an...........81

2014-06-12, 12:29
skad informacja, że to polacy ?? nigdzie na ich stronie nie ma żadnej informacji o jakimkolwiek powiązaniu z Polską....

Aberracja

2014-06-12, 12:35
Puat3k napisał/a:

Wyjaśni mi ktoś genezę jarania się tym pie**olonym pedalstwem?



Już pomijając walory fabularne, bo pewnie nie jesteś w stanie pojąć większej liczby wątków, to jak można nazwać "pedalskim", serial w którym prawie co odcinek są jakieś flaki albo cycki?

Allin23

2014-06-12, 12:37
Cytat:

Wyjaśni mi ktoś genezę jarania się tym pie**olonym pedalstwem?



Proszę bardzo - wystarczy odrobinę pomyśleć. W Polsce Gra o Tron jest popularna z racji historii naszego kraju, gdzie tematy związane ze stylistyką średniowieczną są bardzo popularne (większość z nas oglądała Krzyżaków, bawiła się w rycerzy w dzieciństwie). Dodatkowo, serial rozpoczyna się historią takiego betonowego, zapatrzonego w ideały honoru człowieka i jego rodziny, do którego ludzie znający ideały, jakie przyświecały rycerstwu w naszym kraju łatwo może się przywiązać. Powodów jest pewnie więcej, ale nie chce mi się tracić czasu na kmiota, który będzie mi mówił czy to co oglądam jest pedalskie czy nie. ch*j ci do tego.

Cytat:

Serio, bardziej gównianego serialu i pedalskiego nie znam. Już do ch*ja nędzy film "Mordercza Opona" miał lepszą fabułę. Nie pozdrawiam pedałów którzy oglądają to pedalstwo.



Znaczy, oglądałeś tylko ten serial, albo dopiero co kupiłeś pierwszy telewizor po tym jak cię wypuścili z zakładu zamkniętego dla umysłowo chorych. Nie bronię serialu, bo jest moim zdaniem tylko znośny, ale jak ty k***a nie widziałeś gorszego to naprawdę kamień pod którym żyjesz musiał być spory.

A tak już poza konkursem, to takie "pedałowanie" do wszystkiego na około, może znaczyć, że masz problem ze swoją seksualnością. Pedalskie to, pedalskie tamto... Czyżbyś szukał przyjaznego otoczenia? Bo widać w dostrzeganiu pedalstwa jesteś ekspertem...