18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wykładowca

Xardas132 • 2014-01-17, 10:49
Pewnego dnia mieliśmy wykłady z rysunku technicznego. Staliśmy pod salą gdy nagle przychodzi facet z plecakiem około 30 lat. Jako, że na uczelni jest wydział dla dorosłych nikogo nie zdziwiła ta obecność, pewnie kolejny student. Rozpoczęła się dyskusja dlaczego wykładowca się spóźnia, poleciały nawet obelgi 8-) Nagle facet z plecakiem podchodzi do drzwi, otwiera i zaprasza wszystkich do środka :shock:
P.S. Takiego ciężkiego kolokwium to w życiu nie było :lodowka:

kroplowa

2014-01-19, 23:06
Ja to słyszałem, że na wykład może każdy przyjść.

Laomedont

2014-01-19, 23:09
w 1 klasie technikum uczyłem się prawidłowego rysunku technicznego oraz odczytu, wiec jak rysunek możne być trudny, dostaliście do narysowania wal korbowy w rzucie izometrycznym, aksonometryczny ?
Czy tez jak się oznacza bicie, walcowosci, równoległość na rysunku a możne porostu do narysowania tabelkę rysunkowa ;)



Tak Jestem ekspertem.

Tomu__

2014-01-19, 23:11
Wydział dla dorosłych, koło z nieznanym gościem, czary, k***a, czary...

Xardas132

2014-01-19, 23:24
Się przypieprzacie o ten wydział dla dorosłych jak popiół do suchej dupy, więc dla ludzi, dla których studia to obce pojęcie to mam sprostowanie. Na moim roku są ludzie, którzy mają po 19-20 lat... Dorosłość zaczyna się wtedy gdy na studia nie idziesz by przedłużyć sobie zabawę, a wtedy gdy musisz iść tam, bo szef ci każe, bo inaczej nie dostaniesz awansu i nie będziesz w stanie utrzymać rodziny. A ludzie na studiach to dorośli? Chlanie do zgona i jaranie zioła to dorosłość? :roll: I stąd ten wydział dla dorosłych... A po drugie wykłady były z jednym, a labolatorium z rysunku z innym kolesiem, a jest XXI wiek i jest coś takiego jak komputery (to taka skrzynia co wyświetla na tym świecącym kwadratowym różne obrazki) i mamy rysunek w AutoCad :evil: Coś jeszcze niezrozumiałe? Na szczęście są ludzie ogarnięci i kawał jest na głównej, dziękuje, dobranoc...

Docent

2014-01-19, 23:32
Po pierwsze, to jaki kawał? Jak dla mnie, to zwykła, ch*jowa historyjka. Chciałbym się spytać co to gówno robi na głównej, ale nie mogę, bo dostanę ostrzeżenie, więc nie spytam.

Jakieś ch*jowe studia masz, skoro takie jajca tam są. Fakt, że czasami prowadzący są niewiele starsi (jeśli w ogóle) od studentów i czasami można się pomylić, no ale nie pie**ol, że przez cały semestr nikt kolesia na oczy nie widział... Zresztą o poziomie Twoich studiów mówi poziom przyjmowanych studentów, a patrząc na to, jak piszesz, to jest dużo niższy od ch*jowego. Serio już znieśli maturę z polskiego?

LABORATORIA

Zapomniałem spytać: jesteś na zaocznych? Bo to by wiele tłumaczyło...

Johnnsky

2014-01-19, 23:32
k***a student się znalazł, a rano do gimbazy musi zapie**alać. NO BEER.

fanatic93

2014-01-19, 23:46
Czyżby Politechnika Śląska, a zainteresowany to Dr inż. Maciej Kwaśny?

Aragon1988

2014-01-20, 00:15
A ja kiedyś wykład w zastępstwie prof prowadziłem w bojówkach, ale było zdz**ko na sali :amused:

Plecionkarz

2014-01-20, 00:40
Autor napomknął o wydziale dla dorosłych bo wg niego na studia dzienne chodzą ludzie tacy jak on: wesołe chłoptasie świeżo po maturze które mądrzą się jakby byli dorośli ale żyją jak dzieci z liceum na garnuszku rodziców.

fanatic93

2014-01-20, 01:34
Plecionkarz napisał/a:

bo wg niego na studia dzienne chodzą ludzie tacy jak on: wesołe chłoptasie świeżo po maturze które mądrzą się jakby byli dorośli ale żyją jak dzieci z liceum na garnuszku rodziców.



bo w sumie tak jest

bu...........ch

2014-01-20, 12:28
Dla dorosłych to może liceum być. Na normalny tok dziennych studiów może się nawet 80 latek załapać...

Spikeel

2014-01-20, 13:50
Studiuje w innej miejscowości niż się urodziłem, wynajmuję mieszkanie, faktycznie przez pierwszy semestr odj***ło mi i zj***łem sprawę i nie zaliczyłem semestru. Od tego czasu studiuje budownictwo weekendowo, a w ciągu tygodnia normalnie pracuję na etacie. Można powiedzieć, że sam się utrzymuje i sam płacę czynsz itp. Cieszę się z takiego obrotu spraw, bo teraz mam szacunek do pieniądza i do pracy, a w czasie studiów zbieram jakieś podstawowe umiejętności i doświadczenie w pracy. Dlatego chciałbym powiedzieć, że nie każdy student to pie**olona pijawka, która tylko od rodziców ciągnie hajs :D

DeNaimad

2014-01-20, 15:37
Xardas132 napisał/a:

Pewnego dnia mieliśmy wykłady z rysunku technicznego. Staliśmy pod salą gdy nagle przychodzi facet z plecakiem około 30 lat.



Stary ten plecak.

Ar...........ch

2014-01-20, 18:39
Inoquez napisał/a:

j***ny to są wydziały dla dorosłych?? bo k***a studenci rzeczywiście maja po 7 lat



kolega autor tematu przeprowadził prawidłową dywersyfikację gdzie

student =/= dorosły

co widać na wielu przykładach z życia oraz życia zawodowego

dziękuję 8-)

teken

2014-01-20, 19:42
Tośmy się k***a pośmiali.