18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjmiesz kreta z cipy?

dom3lek • 2019-05-23, 02:09
Polskie szkolnictwo


Arachmit

2019-05-23, 17:23
TB303 napisał/a:

Typowa p*zda życiowa i lamus. Pluć się do tych, którzy nie mogą mu nic zrobić i bić słabszych(głównie w grupach) to pierwsi, a jak przychodzi do podjęcia konsekwencji swoich czynów, to wielki płacz, lament i foch na cały świat. Tfu, na takich frajerów!



A ja się z nim zgodzę. Widzisz takich debili jak ten na filmie trzeba dusić w zarodku. Życie bywa nie sprawiedliwe i jak może by go przekopali ze 3x dziennie przez tydzień to by się uspokoił. Poza tym w życiu rzadko bywa byś walczył 1 na 1, prawie zawsze ktoś niestety z kolegami wyskakuje. Nie zmienia to faktu że sytuacji z przekopania takiego chwasta a walki 1 na 1 nie ma co porównywać. W końcu nauczka dla takiego gnoja która może go uspokoić i pozwolić reszcie wyjść na ludzi to takie "typowe dla p*zd i życiowych i lamusów". I bicie takiego typka to niestety nie zniżanie się do jego poziomu, to obrona na takie patusiarskie zachowania.

floverinho

2019-05-23, 17:42
Takie gówno trzeba izolować. Co to do ch*ja jest? CCCP?

Lizodup

2019-05-23, 18:18
nie wyciongne kreta z c**y i ch*j

MaxLosI

2019-05-23, 18:59
Piwo leci dla nauczyciela, który zachował zimną krew i nie odj***ł temu cwe*owi łba zanim jeszcze nie skończył zdania.

vetius

2019-05-23, 21:13


jur napisał/a:

Brak klamek w drzwiach oznacza szkołę specjalną. Wiem bo uczyłem w takiej szkole



lesiot napisał/a:

W drugim zdaniu zgubiłeś zaimek zwrotny "się".



Haha gdybyś nie zwrócił uwagi to bym sie nie zoriętował :D




AlaksanderLukaszenka

2019-05-23, 22:03
Dlatego uważam, że szkolnictwo powinno być przywilejem, a nie przymusem. Osoby zdolne powinny mieć możliwość edukowania się, a tacy debile jak ten z filmu powinni trafiać do niewoli.

kenzol

2019-05-26, 19:22
Co to znaczy "wyjąć kreta z c**y"?

htfl

2019-05-29, 21:36
"nie wyciągnę ci kreta z c**y. musisz iść do ginekologa" I po patusie. Przed klasą jest spalony.