18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjebali go na truskawki!

in...........ce • 2009-08-03, 20:42
Bulwers pełnym ryjem.


bryniu

2009-08-03, 23:48
na początku prawie się posikałem ze śmiechu ... ale potem... zrobiło mi się po prostu przykro i żal tego człowieka , takie moje odczucia . Wiadomo , każdy ma inne.

"pałka do tego wam służy ? na tego pana ? Obok wybijają szybe w samochodzie , to uciekacie po prostu !"

true , true ...

rymoholiko

2009-08-04, 00:00
Moze i zal, ale jakby kram z truskawkami rozstawil tak bys nie mogl wyjsc z domu to nie wiem czy zal...

puniek

2009-08-04, 00:13
koles przypomnina mi ala bundiego :D

sytuacja zalosna ze az milo :D

Pooshkins

2009-08-04, 00:22
A ja bym wydymał tą blondynę, co w 6 minucie jej profil widać. :wytrysk:

voytek.lewy

2009-08-04, 08:52
tak poza tematem... jego głos brzmi jak tego komika z kabaretu moralnego niepokoju :)

Centurion

2009-08-04, 09:22
Też mi się tak skojarzyło.
Widocznie to skecz pod tytułem "Truskawki"

si...........nt

2009-08-04, 09:35
lubicie truskawki? ja tak. a tanie truskawki? ja bardzo. i to jest glowna przyczyna mojego wk***ienia na ta sytuacje. prochami gdyby handlowal, bronia, to moglaby byc taka zadyma a tak? nonsens.

Ra...........og

2009-08-04, 09:38
w tle są inne stragany i sie nie przyj***li, więc koleś pewnie nie uiścił opłaty za stoisko handlowe... i go zgarnęli

Da...........ch

2009-08-04, 09:49
według mnie źle zrobili... cały towar powinni zabrać, do czasu rozprawy, kolesia skuć i do radiowozu, prawo jest prawo jeśli się nie podoba to zacznij głosować, a jak nie pomaga to wyjedź... nie zapłacił i ma pretensje ze mu "pracować" nie pozwalają, ma małe dziecko, to niech idzie do porządnej roboty, mamy kryzys, ale pomimo tego na budowę przyjmą od razu, od ręki. Tylko ludzie (mężczyźni starsi i młodsi) nie chcą tak pracować, bo za ciężka praca, wolą nielegalnie sprzedawać truskawki, ciuchy i inne rzeczy, zarabiając marne pieniądze i przeszkadzając innym, a gdy zwraca się im uwagę to robią z siebie ofiary, Facet ma dziecko, mógł się zastanowić zanim je zmajstruje, dziecko to spory wydatek i raczej ze sprzedaży truskawek nie za robi na nie, a nawet jeśli co się dzieje zimą lub jak zbiory są mniejsze???? Morał taki z nim zaczniesz robić dzieci zastanów się czy jesteś w stanie je utrzymać, a nie później miej pretensje do całego świata o to że Ci nie wyszło....

Blackdevil

2009-08-04, 10:09
Mnie tek koles od tych truskawek wk***ial. Po 1 niebylo innego miejsca w warszawie na godne roztawienie truskawek? Po 2 jest gejem to widac. Po 3 darl sie specjalnie by sciagnac jak najwiecej ludzi by miejscy niczego nie robili ze starachu. Ja na miejscu strazy bym wziol i podeptal te truskawki na jego oczach:)) A go wj***l do pierdla.

Dz...........su

2009-08-04, 11:05
a ja bym chętnie zrealizował jego postulat z 7:51. I po kłopocie.

Mo23

2009-08-04, 12:49
JP, JSM

nilw

2009-08-04, 13:50
Ja byłem przy tej akcji i przyglądałem się tej sytuacji. Straż miejska podchodziła do kolesia 3 razy i rozmawiała, za czwartym razem dopiero doszło do tego, co widać na nagraniu. A jeżeli chodzi o inne stoiska, to do nich też podchodzili, ale większość pokazywała jakieś papiery, więc domyślam się że w jakiś sposób było to legalne. Nie zmienia to faktu, że ja wspieram policję i straż miejską mimo stereotypów jakie powstały na ich temat. Jest to bardzo ciężka praca, tym bardziej jak taki tłum się zbierze w okół i wrzeszczy a nawet nie zna sytuacji w pełni. No cóż.... kochana Polska

Kooron

2009-08-04, 16:17
specialnie zalozylem konto na forum zeby napisac ze szkoda mi tego goscia ale tak naprawde wie ze i tak nic nie moze zrobic

.:...........:.

2009-08-04, 16:22
Kooron, to teraz sobie pójdziesz?