18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjazd służbowy

not_NULL • 2010-04-05, 17:07
Żona dzwoni do męża:
-Kochanie, szef mi właśnie zaproponował wyjazd na tydzień żeby z nim powędkować. To jest moja szansa na awans, którego oczekiwałam już od dłuższego czasu. Spakuj proszę moje rzeczy na 7dni, wliczając w to kalosze, wędkę, skrzynkę z przynętami, bo tylko ja ją mam- i proszę nie zapomnij o mojej niebieskiej piżamce. Wyjazd jest już dziś, więc po południu jak będę tamtędy przejeżdżać, wstąpię po walizkę.
Mąż zapakował co żona prosiła, po czym podał jej walizkę gdy po nią przyjechała. Gdy żona wróciła zaczął rozmowę:
-I jak, dostałaś awans?
-Oczywiscie!
-To rozumiem, że był niezły połów?
-Pewnie, było jeziorko i strumyczek, więc złowiłam 3pstrągi, 2karpie, 5dorszy, a nawet jednego węgoża. Mam tylko pytanie: czemu nie zapakowałeś mi niebieskiej piżamki, tak jak prosiłam?
-Zapakowałem. Jest w skrzynce z przynętami.

Czarenka

2010-04-05, 20:36
I wszystko jasne ;]
Od razu nasunął mi się podobny dowcip:
Janek zaprosił swoją mamę na obiad.W mieście, w którym studiował, wynajmował małe mieszkanie, razem z koleżanką Justyną.Kiedy matka Janka odwiedziła go, zauważyła, że współlokatorka syna jest wyjątkowo atrakcyjną dziewczyną.Matka, jak to matka, zaczęła zastanawiać się, czy aby z tego ich wspólnego mieszkania nie wynikną jakieś problemy.Kiedy więc byli sam na sam, Janek oznajmił:
- Domyślam się, o czym myślisz, ale zapewniam Cię, że ona i ja jesteśmy tylko współlokatorami.Nic nas nie łączy.
Tydzień później Justyna stwierdziła, że w ich wynajętym mieszkaniu brakuje cukiernicy. Zwróciła się więc do Janka :
"Nie chcę nic sugerować, ale od ostatniego obiadu z Twoją matką nie mogę znaleźć mojej pamiątkowej cukiernicy.Chyba jej nie wzięła jak myślisz?
Jasiek zdecydował napisać się list do matki :
Droga Mamo,
Nie twierdzę, że wzięłaś pamiątkową cukiernicę Justyny...nie twierdzę też, że jej nie wzięłaś.Faktem jest jednak to, że od czasu Twojej wizyty u nas nie możemy jej znaleźć.

Kilka dni później otrzymał odpowiedź :

Drogi Synku,
Nie twierdzę, że sypiasz z Justyną....Nie twierdzę również, że z nią nie sypiasz.Faktem jest jednak to, że gdyby Justyna spała we własnym łóżku, już dawno by ją znalazła.Buziaki.Mama.

kebabkilla

2010-04-05, 21:12
Czarenka ten twoj troche ch*jowszy, ale dawno czegos takiego nie slyszalem

Czarenka

2010-04-05, 21:17
Wcale nie twierdzę, że nie jest ch*jowszy, po prostu nasunął mi się po przeczytaniu tego wcześniejszego.

Adder

2010-04-05, 21:17
hehe tego pierwszego nie znałem. fajne ;]

MorszczuK88

2010-04-05, 22:09
węgoRZ się pisze przez eR Zet ;]

not_NULL

2010-04-06, 00:24
Na przyszłość będę wiedzieć, 60min już minęło, więc nie mogę już zmienic.

Ps. Pierwszy up ;)