18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjaśnianie wiernych piesków,kukoldów,robaczywego lewactwa

5ban • 2023-01-10, 10:49
Jazda z frajerami xD


korowiow777

2023-01-10, 19:16
5ban napisał/a:

Dla mnie wszystkie cioty co chodzą w jakichś zj***nych marszach to lewaki i pedały



Idź praw te swoje poj***ne tezy na Marszu Niepodległości, wykrzycz im w twarz że są lewakami :)

AbsolutnyBrakKarku

2023-01-10, 19:26
Przecież on wyzywa, j***ć Trumpa, j***ć faszyzm, j***ć Jezusa i go wyr*chać jakby wrócił itd. Normalne, że to jakaś lewatywa ze sprawnym łbem, pewnie cwe*-pederasta. Ja widzę go jako starego pedała z brzuchem , spoconego jak świnia, co chciałby legalnie r*chać dzieci. Typowey lewacki wór na kał.

xxmercy

2023-01-10, 20:22
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Przecież on wyzywa, j***ć Trumpa, j***ć faszyzm, j***ć Jezusa i go wyr*chać jakby wrócił itd. Normalne, że to jakaś lewatywa ze sprawnym łbem, pewnie cwe*-pederasta. Ja widzę go jako starego pedała z brzuchem , spoconego jak świnia, co chciałby legalnie r*chać dzieci. Typowey lewacki wór na kał.



nie pie**ol, pewnie też byś chciał wyr*chać Jezusa

AbsolutnyBrakKarku

2023-01-10, 20:43
xxmercy napisał/a:

nie pie**ol, pewnie też byś chciał wyr*chać Jezusa



No i mnie ciekawi dla kogo ten tekst? Bo tu jest o dziwo kupa inteligentych ludzi(nawet Halman) , ale ty w kogo celujesz w jakieś opóźnione niedojeby żyjące w piwnicach ze związku kazirodczego, co na widok cycka uciekają?
Już tu jeden się pochwalił, że pracuje z murzynami z Mozambiku w Polsce.

kosioraldo

2023-01-10, 20:54
xxmercy napisał/a:

nie pie**ol, pewnie też byś chciał wyr*chać Jezusa



Lewak analista, idz strzep się z kolegą i zamilcz kmiocie, na takim parchu jak Ty to na konie wsiadali i buty jeszcze wycierali, nie różnisz się od rumuna który pucuje mi lampy kiedy stoję na światłach, kim Ty k***a w ogóle jesteś pajacu, ładnie musieli Cie za niemowlaka w pralce kręcić, takich jak Ty powinni wysyłać w misję na Marsa żeby go kolonizować

olbrzym

2023-01-10, 21:34
T3RMINATOR napisał/a:

I to jest piękno demokracji (wolność słowa) możesz bezkarnie wszystkich zbeszczać.



Jak kiedyś wyjdziesz z domu na świeże powietrze, to zobaczysz że życie to nie internet w którym możesz robić co chcesz. Jeśli nadal nie wierzysz, to nagraj filmik jak obrażasz różnych ludzi na ulicy, z chęcią zobaczę go na hardzie

:lol:

NataliaW

2023-01-10, 21:46
biegu86 napisał/a:

Jak dla mnie właśnie lewakiem jest ten typ który rzekomo chcę coś "wyjaśnić".



Autor postu nie rozumie angielskiego lub ma ujemne IQ innego wytłumaczenia nie ma.

xxmercy

2023-01-10, 21:50
NataliaW napisał/a:

Autor postu nie rozumie angielskiego lub ma ujemne IQ innego wytłumaczenia nie ma.



lub jest głupim prawakiem, który wszędzie widzi lewactwo. Chociaż to w sumie tożsame z tym, co napisałaś

gambit997

2023-01-10, 22:18
Przecież to są prawicowcy, kim jest kundel który nazwał ich lewakami? BTW jedni i drudzy są siebie warci.

smc

2023-01-11, 00:22
Fajna muza w tle, co to jest?

na...........pl

2023-01-11, 01:58
Mężczyźni popierający aborcje na żądanie matki to fascynujące postaci. Mało wam praw zabrali, simpy, że prawa do posiadania potomka nawet się zrzekacie?

kaszagogo

2023-01-11, 03:23
zajebisty gosc

obsmiałem sie tu jak dia diablli

mystery0987

2023-01-11, 07:24
biegu86 napisał/a:

Jak dla mnie właśnie lewakiem jest ten typ który rzekomo chcę coś "wyjaśnić".



Ludzie tacy jak ten krzykacz normalnie mają wypłatę za takie coś

xalk

2023-01-11, 11:54
banda prolajfowych katozjebów

Baronessa napisał/a:

Bezrobotne lewary VS zjeb, który ma świra na punkcie polityki i Trupmstera...



przeciezż to jest marsz j***nych katozjebów prolajfowych tępa dzido xDDD