18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wygląda jak długopis

phrontch • 2020-07-11, 08:24
Ciekawe, jakie to wyrządza szkody




solltys

2020-07-11, 13:56
Zrobiłby na mnie większe wrażenie gdyby posiadał dodatkowo funkcję pisania.

radek225

2020-07-11, 14:03
Wielkie mi co - strzelający długopis. Majstrowane na potęgę w więzieniach.

SM0KEtatum

2020-07-11, 15:17
Pawehan napisał/a:

Haha jaki mały odrzucik. Widze centralny zapłon, kaliber
7,62 x 17 Browning.



Chyba kolega wyzej mial racje 6.35 browning, ale bardzo podobne sa do siebie wiec mozna sie pie**olnac

Silverface

2020-07-11, 15:21
Gdzie to można kupić.

CoJaTamKurwaWiem

2020-07-11, 19:18
Silverface napisał/a:

Gdzie to można kupić.



W każdym sklepie ze strzelającymi długopisami.

bloodwar

2020-07-11, 19:18
Salieri16000 napisał/a:

Noż k***a- już miałem dać piwo, ale za takie pierdoły piwa nie będzie...
1) Nie istnieje takie określenie jak "broń długopisowa", bo na dobrą sprawę, każdy długopis może być bronią- nie musi strzelać, wystarczy go wbić w ważny dla życia organ, np. tętnicę. Ogólnie przyjętym określeniem jest "strzelający długopis".
2) Do likwidowania "najtrudniejszych celów" nie wybiera się broni o tak małej mocy obalającej! Co to jest "najtrudniejszy cel"?! Przy likwidacji ważnego celu, w tym przypadku mówimy o sile żywej, istotne jest oddanie celnego, śmiertelnego strzału, a "strzelający długopis" tego nie gwarantuje. Nie daje też on możliwości "dobicia" rannego, bo jest to broń jednostrzałowa, a przy szybkiej akcji nie ma czasu na zabawę w ponowne ładowanie naboju, gdyż proces ten zajmuje zbyt dużo czasu.
Pociski wystrzelone z "długopisów strzelających" mogą spowodować uszkodzenie ciała, a nawet śmierć człowieka, w zależności od miejsca trafienia pocisku, odległości strzału oraz rodzaju użytej amunicji...



1. https://en.wikipedia.org/wiki/Pen_gun Zaorany
2. Cel najtrudniejszy to cel odrobinę trudniejszy do zlikwidowania niż trudny i na pewno znacznie trudniejszy do zlikwidowania niż cel łatwy. Nie wiem jak komuś o tak niskim potencjale intelektualnym mogę to wytłumaczyć w sposób który ograniczona ilość zwojów mózgowych o niskim przepływie informacji będzie w stanie przetrawić, jeżeli jesteś agentem specjalnym, działasz np. w sztabie generalnym wroga i otrzymałeś zadanie zlikwidowania ważnego dla losów wojny generała to wiadomym jest, że cel będzie doskonale pilnowany i nie zbliżysz się do niego z normalną bronią nie budząc podejrzeń, dlatego potrzebujesz czegoś co wygląda bardziej jak długopis niż jak tradycyjny pistolet - czyli broni długopisowej.

alexraider77

2020-07-11, 20:49
k***a byłem pewny że mu w paluchach wyjebie

HackerAGD

2020-07-11, 21:01
Ma ktoś link do aukcji aliekspres z tym?

polakwrocek

2020-07-12, 20:03
Trzeba wbić w ucho i wystrzelić.
Zabija na 100%

Hrabia Drapula

2020-07-12, 21:58
"Ciekawe, jakie to wyrządza szkody"

najprędzej można zrobić mielonkę z ręki sobie

vdxvdx

2020-07-13, 21:44
Eee, pewnie nawet nie wiecie, że 15-20 lat temu na stadionie dziesieciolecia sprzedawali ołówki strzelające na nabój od KBKS'u :)