18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wygibusy na rowerze, przechuj na płaskie dachy

xsw2 • 2014-04-19, 17:45
Był filmik o chłopakach z Wadowic, którzy też nak***iali na rowerach, ale przy tym gościu wypadają słabo :-) Taki $13 albo Jorian Ponomareff na rowerze. Stopale w jego wykonaniu miażdżą, ma skilla j***ny :-D


tbone121

2014-04-21, 11:49
Krzyz, Lepiej siedzieć na dupie przed komputerem i wypisywać jakieś ch*jowe komentarze ;-)

judasz1234

2014-04-21, 11:54
zawsze przy oglądaniu takich filmów zastanawiam sie ile razy trzeba było się wyj***ć i połamać, żeby nauczyć się tego typu akrobacji..

jeloo

2014-04-21, 13:30
@judasz1234 '
Dużo razy. Może niekoniecznie połamać, ale poobijać się można solidnie, i to nie dotyczy tylko tych zaczynających. Doświadczeni stunterzy na treningach zaliczają dziesiątki wyjebek, a to że na pokazach robią przejazdy bez wpadek, to tylko dlatego, ze tych wpadek zaliczyli wiele na treningu.


bastardone

2014-04-21, 17:25
Motor mu k***a kupić!

Krzyz

2014-04-21, 19:53
tbone121 napisał/a:

Krzyz, Lepiej siedzieć na dupie przed komputerem i wypisywać jakieś ch*jowe komentarze ;-)



Jest tyle kurewsko innych ciekawych rzeczy, które można robić i są po prostu LEPSZE i LEPIEJ WYGLADAJĄ, i NIE SĄ TAK ch*jOWE JAK STUNT.

Stunt jest najzwyczajniej w świecie ch*jowy (nie zaprzeczam, że trzeba ciężko trenować, no ale jest ch*jowy). Zamiast zajmować się stuntem, który jest ch*jową jazdą na kółku mogli by się wziąć za mountian-bike, bmx, czy flatland.

A co do mnie to sam mam ogrom zajawek. Wędkuje, jeżdżę na desce, rysuje, czasem latam z farbami, dużo czytam. Oprócz tego pracuje popołudniami i 12 w weekendy, więc nie trafiłeś z tym "siedzeniem na dupie" ;)

qwerq221

2014-04-21, 20:52
k***a go mać gość wymiata! ja jak wsiadłem na BMX-a to pierwsze co zrobiłem to wyj***łem się na plecy potem trochę próbowałem coś tam poćwiarzyć, ale ni ch*j mi nie wychodziło :-D wiem, że trzeba sporo czasu spędzić żeby dobrze rower opanować mi jednak taka cierpliwość nie jest dana i nie mógłbym co dzień zajmować się tylko rowerem lubię takie sporty, ale wiem, że żeby być dobrym trzeba się bardzo poświęcić temu co się robi i dlatego nawet już nie próbuję :-D