18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wygibasy na placu zabaw

Abortator666 • 2012-04-06, 19:23


Zabawy w wykonaniu gruby "Barstarzz" ukazujace mozliwosci ludzkiego organizmu :shock:

Nacs

2012-04-07, 23:25
Obecność jednego białego budzi kontrowersje może być fejk, czarni przecież do wszystkiego zdolni :hitler:

Mgla

2012-04-08, 01:01
Jedźcie dalej po nich :) Zróbcie połowę ćwiczeń. Co jest? Małpom nie dorównacie?

Glugsti

2012-04-08, 08:42
ja i tak wole siedzieć przed kompem dalej :P

.:...........:.

2012-04-08, 08:47
Glugsti napisał/a:

ja i tak wole siedzieć przed kompem dalej :P



Mam tak samo jak Ty...
Kompa mego a w nim...
Najpiękniejszy mój świat...
Najpiękniejsze dni...
Zostawiłem tam zapisane dane...

:amused:

Z klasyki, młodzież może nie wiedzieć. ;-)


SkoT

2012-04-08, 11:18
Słuchajcie, a jest jakiś płac zabaw/miejsce w Poznaniu gdzie można zacząć ćwiczyć takie numery? Kompletnie nie znam takich miejsc, nigdy nie zwracaliśmy na nie uwagi, a chętnie zaczalbym robić coś ze swoim życiem w tym kierunku.

.:...........:.

2012-04-08, 11:22
SkoT napisał/a:

Słuchajcie, a jest jakiś płac zabaw/miejsce w Poznaniu gdzie można zacząć ćwiczyć takie numery?



Jesteś pełnoletni, pijesz alkohol, jesteś szczupły i w dodatku z Poznania? :)

fals0n

2012-04-08, 12:40
Ćwiczą aby wyrobić normę w kamieniołomach

matx

2012-04-08, 20:58
sard napisał/a:

mogą się napinać, pompować, zwisać, skakać, cudować...

ale i tak nadal będą czarni i nie bez pracy


Jak widzisz maja swoj maly biznes, sprzedaja dvd z cwiczeniami aby osiganac taka sylwetke jak oni. Zawsze jakis grosz. Sa czarni i napewno wyrywaja ladniejsze laski niz ty co ledwo z fotela sie podnosisz.

fals0n napisał/a:


Ćwiczą aby wyrobić normę w kamieniołomach


Nastepny sadysta na sile. Zapewne jestes chudy jak deska albo zwykly grubas i zazdroscisz im sylwetki.


To jest sadistic, ale bycie rasista na sile pokazje tylko jakimi idiotami jestescie.
Ja tam chetnei poogladam czarnego czy bialego z rozj***na noga na hardzie ale wielki szacun dla tych chlopakow z filmu. Kto chodzi na silownie i cwiczy jak oni to wie ile to ciezkiej pracy i poswiecienia.
Dla grubasow co z pokoju nie wychodza to cos na tyle niesamowitego i nieosiagalnego ,ze najlatwiej ich zrownac z ziemia durnym postem w internecie.