18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wycieczka

Ja...........ro • 2018-12-03, 19:10
zajumane z jbzd który zajumał z wykopu. jakos tak.

Wiewór

2018-12-04, 12:02
@up znalazł się polaczek co pewnie przed wigilią biegnie z wiadrem pod biedronkę stoczyć walkę, żeby zapłacić 2 zł mniej za karpia :D

spinaczel napisał/a:


Ja, raz byłem teraz. Z dziewczyną z biura podróży TUI w Egipcie. Nie dość,że oj***li nas na dolary na miejscu za autobus z lotniska do hotelu, za pokoj to jeszcze o 23 w ostatni wieczór dali znać,że mamy opuścić hotel o 6 rano a nie o 17 bo niby lot się zmienił z winy przewoznika... przewoznik zmienił datę miesiąc wcześniej... i tak płacąc za 7 dób miałem jakieś 6.2, spiąc ostatniej nocy 3h. Oczywiście reklamacja poszła, którą TUI ma głęboko w dupie i teraz musze się w chodzenie do rzecznika bawić.


Daj sprawę do sądu. Moich rodziców biuro tak oszukało i przegrali w sądzie.

szpidi

2018-12-04, 12:16
chciałbym być takim sprytnym cebulakiem w tym wypadku, nawet mnie to nie trąca. bardzo inteligentny i obrotny człowiek wydaje się.

ag...........th

2018-12-04, 14:03
seremak1987 napisał/a:

To się nazywa bieda.
Na zachodzie nie chciałoby się człowiekowi tracić cennego czasu na oszczędzenie kilku groszy.



Dlatego najbardziej poj***ne filmiki z black friday pochodzą z bogatego zachodu...

AN...........or

2018-12-04, 15:16
Virtuti cwe*ari medal powinien dostać polak biedak jeden

mi...........ek

2018-12-04, 16:56
Velture napisał/a:

@up
Bo teraz moda wsrod tych słoików aby wyśmiewać wszystko i wszystkich bo chca byc cool wsrod mieszczuchów. Wynajmują w kilku mieszkanie, wstydzą się pochodzenia i muszą udowodnić każdemu jacy to oni sa europejscy i choćby 3 dni mial o suchym chlebie baltonowskim i kranowie żyć to wśród znajomych z pracy bedzie szpanowal kawa za 30zl ze starbucksa i iphonem najnowszym wziętym na 50 rat a jak ktoś powie, że ustrzelil promocje na coś to będzie sie śmiał a w środku wk***iony, ze go i tak nie stać.



Velture, Ty to rudy chłopak jesteś ale jednak trochę duszy = rozumu masz, piwko :amused:

WybrednyChuj

2018-12-05, 04:04
Czekamy spokojnie na zdjęcia z tej wycieczki :D

Liton

2018-12-05, 17:28
k***a, co za sukces. Wziął fajny kierunek, w najbardziej ch*jowym okresie w roku. Jakby tego było mało - cieć myśli, że kumulacja 3 promocji na ch*jowy okres to "rozj***nie systemu".

Jemu k***a nie virtutti cebulari, a medal nosacza powinni pie**olnąć tatuażem na czoło.

pawelwojciech

2018-12-07, 07:45
@szpidi a dziękuję bardzo ;)
@agoth przecież żartuję z tym Harnasiem, robię z siebie dla jaj Janusza :)
@Wybrednych*j ok, nie ma sprawy na wykopie zrobię jakieś heheszki i dam znać :D
@Liton stary uwierz ze majorka to nie tylko plaże, wpisz sobie formentor, sa Calobra, cudowne miejsca i ogromnym plusem jest to że w styczniu nie będzie tam miliona turystów :D

Liton

2018-12-07, 13:25
pawelwojciech napisał/a:

@Liton stary uwierz ze majorka to nie tylko plaże, wpisz sobie formentor, sa Calobra, cudowne miejsca i ogromnym plusem jest to że w styczniu nie będzie tam miliona turystów :D



Powiem ci bez złośliwości tym razem - pie**ol Europę. Osobiście polecam Tajlandię - jest tanio i zajebiście. Dobra oferta na bilety lotnicze w 2 strony do <1600 zł od osoby. Last minute widziałem nawet za 900 zł - oferta znika zazwyczaj w kilka minut. A na miejscu - zależy co chcesz robić. Za 2 tygodnie z lotami wydałem 3300 zł - mogłem mniej, ale nie chciałem nocować w ciemnych norach.