18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wycieczka Rumunów po socjal.

Ozajasz • 2015-02-04, 20:14
Straż Graniczna w środę, 4 lutego na S3 pod Zieloną Górą zatrzymała do kontroli busa na angielskich tablicach rejestracyjnych. Kiedy pogranicznik zajrzał do kabiny przetarł oczy ze zdziwienia. Nad głową kierowcy wystawały… nogi. Z tyłu auta funkcjonariusze znaleźli dosłownie ściśniętych ludzi. Ledwie mieścili się w środku.

Z busa wysiadło 42 pasażerów plus kierowca. Autem mogło jechać najwyżej dziewięć osób. Ludzie siedzieli jeden na drugim pod spodem trzymając bagaże. Część z nich stała. - Gdyby to auto zderzyło się z innym samochodem doszłoby do tragedii - mówili policjanci, których Straż Graniczna wezwała na pomoc.
Busem jechali obywatele Rumunii. Mówili, że w podróż wyjechały trzy auta, ale po drodze dwa się zepsuły. Z pewnością wymyślili taką historię. Taka duża liczba osób nie mogła jechać nawet trzema busami. Podróżujący powiedzieli, że jadą z Rumunii do pracy w Szwecji. Dokumenty mieli w porządku.

Kierowca busa został ukarany mandatem w wysokości 1 tys. zł. To maksymalna kara za tego typu przewinienie. Nie miał jednak pieniędzy, aby zapłacić. 43 osoby zebrały jedynie 200 zł. W związku z tym mężczyzna stanie przed sądem w trybie przyspieszonym. Sąd zadecyduje o wymiarze kary. Kierowca został zatrzymany i nie pojedzie dalej. Mundurowi jeszcze wieczorem zastanawiali się, gdzie umieścić tak dużą liczbę osób. Ok. godz. 19.40 obywatele Rumunii zostali na pętli przy ul. Wrocławskiej. Zaczęli palić ogniska. Kierowcy przejeżdżający niedaleko, widząc ogniska wezwali policję.

Ukradzione przez znajomego Cygana http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150204/POWIAT16/150209722

Grzegorz.C

2015-02-04, 20:30
Z rumuństwem nie ma ta informacja nic wspólnego, nasi też organizują zawody w wypełnianiu pojazdów.

Ozajasz

2015-02-04, 20:58
Grzegorz.C napisał/a:

Z rumuństwem nie ma ta informacja nic wspólnego, nasi też organizują zawody w wypełnianiu pojazdów.

k***a rzeczywiście oprócz tego ,że autem jechali rumuni.

Asmord

2015-02-04, 21:16
No co, może trenowali przed próbą obicia rekordu Guinessa

roodyeo

2015-02-04, 21:22
Ja tam tego nie rozumiem. Dlaczego karze się kierowce za coś takiego? Wlazł do fury? wlazł. Co on go zmuszał? Na siłę go tam trzymał?
Tak jak z karaniem kierowcy za to, że pasażer ma pasy nie przypięte. No k***a, to, że ktoś w razie wypadku chce się poczuć jak Adam Małysz to co mi do tego? Czy on komuś tym krzywdę robi?

zip0

2015-02-04, 21:34
"Gdyby to auto zderzyło się z innym samochodem doszłoby do tragedii"

Jakiej tragedii?

Ku...........cz

2015-02-04, 21:36
"Tragedia to jest jak kromka spadnie masłem w dół. 43 rumunów rozpaćkanych przez Litewskiego TIRa to eee... statystyka"

Stalin

kydeM

2015-02-04, 21:36
Dla Polaków ciężko o robotę za granicą bo te brudne k***y zalały cały rynek pracując za gówniane jak ich ryje pieniądze

Ozajasz

2015-02-04, 21:39
zip0 napisał/a:

"Gdyby to auto zderzyło się z innym samochodem doszłoby do tragedii"

Jakiej tragedii?


Mogliby zabić niewinnych obywateli.Stary bus z przeciążeniem o 2,5tony(rumuni+brud+bagaże+ubrania) ma pie**olnięcie jak bomba biologiczna.

trabus

2015-02-04, 21:42
Tragedii? Ktoś tu nie zna pojęcia tego słowa.

WidziszINieGrzmisz

2015-02-04, 21:55
k***a debile. Trzeba ich bylo wywiesc i na granicy wypuscic. Niech jada do tej Szwcji. Tylko co staneli na chwile i juz problemy z ogniskami. Jeszcze sie zalegna gdzies jak muszki owocowki.

fanato

2015-02-04, 22:15
Gdyby samochód się rozj***ł, to chyba byłoby wielkie szczęście dla wszystkich?

kzf

2015-02-04, 22:25
roodyeo napisał/a:

Tak jak z karaniem kierowcy za to, że pasażer ma pasy nie przypięte. No k***a, to, że ktoś w razie wypadku chce się poczuć jak Adam Małysz to co mi do tego? Czy on komuś tym krzywdę robi?


To, że pasażer ma pasy nie przypięte to ch*j, bo w razie wypadku czy tak, czy tak powinien mieć zwrócone koszty leczenie i zadośćuczynienie pieniężne (tylko zaniżone o jakieś 80% za przyczynienie się do zwiększenia obrażeń).
Gorzej właśnie z tym kierowcą, bo jak wiadomo "służba zdrowia" jest "darmowa". Gdyby dużo ludzi jeździło bez pasów, to by nie mieli gdzie ich trzymać w i tak przepełnionych szpitalach. Po 2. za niezapięty pas można wpie**olić mandat i kasiorka wpływa do budżetu.
"Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze" jak mawiał poeta.

Ozajasz napisał/a:


Mogliby zabić niewinnych obywateli.Stary bus z przeciążeniem o 2,5tony(rumuni+brud+bagaże+ubrania) ma pie**olnięcie jak bomba biologiczna.


Ile razy już to było wałkowane, że Rumuni jako obywatele swojego państwa to zwyczajni ludzie, którzy zapewne chcieli jechać pracować w tej Szwecji. No, chyba, że chodziło o cygański zespół "The Gruzz Acordeonica" to wtedy coby tu się nie rozczulać jest przej***ne. :roll:

Kalmanawardze

2015-02-04, 23:52
Kubacz napisał/a:

"Tragedia to jest jak kromka spadnie masłem w dół. 43 rumunów rozpaćkanych przez Litewskiego TIRa to eee... statystyka"

Stalin



Zalogowałem się tylko po to, żeby Ci dać piwo!

padi666

2015-02-04, 23:53
ch*ja tam.Byłem w Rumunii i generalnie to normalni ludzie (to ludzie). Tu napewno byli ROMOWIE, nie mylić z Rumunami k***a. Większość Rumunek to blondynki ignoranci (no może nie większość ale dużo). ROMKI nigdy nie były blond. To k***a potomkowie plemion z Indii (cyganie).
Trochę wiedzy wam nie zaszkodzi.