18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rockface123

2012-10-29, 13:53
hmm czyli lecąca łada z impetem wbiła się w kadłub tupoleva powodując pierdut w ziemie? hmm to ma sens.. :amused:

BongMan

2012-10-29, 13:57
No no... Niedługo obok godła i krzyża, na ścianach będą wisieć części Tupolewa. A ksiądz na mszy zamiast opłatka będzie podawał do ust kawałki podwozia.

torro

2012-10-29, 14:00
@rockface123
Kombinuj, kombinuj... ;-)

BongMan napisał/a:

No no... Niedługo obok godła i krzyża, na ścianach będą wisieć części Tupolewa. A ksiądz na mszy zamiast opłatka będzie podawał do ust kawałki podwozia.


Ale to dopiero po beatyfikacji Kaczyńskiego... ;-)

Pan_Generał

2012-10-29, 19:08
Gdy okazuje się że to był zamach, trzeba znowu zacząć robić jaja ze Smoleńska... :roll:

torro

2012-10-29, 19:11
@up
Z głupoty można się albo śmiać, albo nad nią płakać...
Ja wolę to pierwsze...

Persil1

2012-10-29, 19:43
"nie, nie wcale nie jestem głupim lemingiem urobionym przez TVN i GW, po prostu mam swoje zdanie, a poglądy polityczne mam takie, że Kaczyński jest niski i j***ć yhyhyhy mohery"

maniiiek

2012-10-29, 19:43
@torro ale tak przed lustrem się śmiejesz? I jeszcze nikt Cię w szpitalu nie zamknął?

maniiiek

2012-10-29, 20:15
Pedalinek napisał/a:

twoja matka to ładacznica.


Tylko ostatni ch*j na cudze matki najeżdża! Kogoś wyzwać, rozumiem, ale k***a.... cudzą matkę?!

darnok99

2012-10-29, 20:42
Stryjek napisał/a:

Gdy okazuje się że to był zamach, trzeba znowu zacząć robić jaja ze Smoleńska... :roll:



Moim zdaniem wcale nie udowodnili ze to był zamach(Tutaj mówię o prezentacji Biniedy). Udowodnił on tylko ze w przyjętych przez niego warunkach skrzydło nie powinno się urwać. Żeby udowodnić, że wszyscy kłamali musiałby wykazać, że nie było żadnej możliwości aby skrzydło się urwało. Podbnie zgniecenie kadłuba i rozrzucenie jego części na boki. Wydaje mi się, że wycinek kadłuba który spada pionowo w dół jak w symulacji ma się nijak do całości kadłuba który dodatkowo porusza się poziomo i nieregularnie uderza w grunt(jedna część najpierw a pozniej kolejna). Z powyższych wnioskuję, że jednak Binieda niczego nie udowodnił.

Cossmos

2012-10-29, 20:45
Standardowy zabieg lewackich "Pedalinków": nie mam argumentów, to pie**ole byle co, ważne, że kogoś obrażę i może dadzą mi spokój. No i jaki będę na czasie!
Prawdą jest (o czym już kiedyś ktoś wspomniał), że Polacy mają urojone, że jak jest dwubiegunowy podział w polityce, to to zaraz jest próba obalenia demokracji.
Próbę obalenia demokracji to nam jaśnie panujący Pan Słońce Peru funduje. Sztab śmiesznych ministrów, którzy bez wahania wchodzą Donaldiniemu w dupke bez wazeliny i padają przed nim na kolana jak za faraonów. Ktoś powie: młodzi są, dobrze, bo to nowa krew. A gówno. Młoda krew doprowadziła do tego (przykład pierwszy z brzegu), że nasz wspaniały MSZ wysyła na Białoruś POCZTĄ pity do ludzi z opozycji do reżimu Łukaszenki, tym samym skazując ich na spędzenie reszty życia w obozie dla przeciwników politycznych.
Do tego teraz wychodzi syf ze Smoleńskiem, ale oczywiście nadal nasze wspaniałe, przysłowiowe lemingi będą mówić, że to Kaczyński jest poj***ny, a Tusk to super, bo przecież tak ładnie wszystko robi. I jest tak "kororowo" i w ogóle żyjemy w krainie wiecznej szczęśliwości.
Nie popieram kibolstwa, nie popieram też robienie rozpie**olu, ale taka bierność, a wręcz poparcie wobec tego co wyprawia rządząca partia jest dla tego kraju jeszcze gorsze.
Ale jest super, więc o co nam wszystkim chodzi, no nie?

Adenozynotrifosforan

2012-10-29, 20:55
@cossmos nie zapominaj że są też ludzie którzy nie lubią ani "tuska złodzieja" ani "kaczora oszołoma" -,- i nie ma zasady że jak nie lubi się PisU to od razu popiera się peło

torro

2012-10-30, 00:57
Cossmos napisał/a:


Ale jest super, więc o co nam wszystkim chodzi, no nie?


No właśnie, zapomniałeś napisać o co Ci właściwie chodzi...

maniiiek

2012-10-30, 10:05
torro, napisał. Ale, że czytanie ze zrozumieniem to "być trudna sprawa" więc sobie nie radzisz.

torro

2012-10-30, 15:07
@up
Mam jedynie problem z przyswajaniem bełkotu...