18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyciąganie wrośniętego włosa

xgregor • 2012-10-31, 17:32
Taki tam kłaczek


visitor1

2012-10-31, 20:54
Pewnie jak ciągnął tego to mu z dupy znikały.

da...........ek

2012-10-31, 21:53
Wygląda raczej jak nić chirurgiczna do szycia. Gdyby to faktycznie był wrośnięty włos, chodziłby miesiącami ze sporym bąblem na gębie.

Go...........Fr

2012-10-31, 23:16
[quote="rusofil"]

Wiem stara, ale to nie jest lekcja polskiego, szybko piszę i zdarzyło mi się ominąć przecinki...

szymon_g

2012-10-31, 23:53
Go4Fr napisał/a:

...


no, wiesz- jakby nie patrzec "pod wlos" gole sie od lat i jakos czegos takiego nie mam (mialem moze kilka razy odkad zaczalem sie golic, czyli od ponad 10 lat). A gole sie "normalnymi" maszynkami. Wiec twoja hipoteze idzie o kant dupy rozbic

Go...........Fr

2012-11-01, 00:24
szymon_g napisał/a:


"jakos czegos takiego nie mam (mialem moze kilka razy"


faktycznie

Kristoff

2012-11-01, 00:40
Zdaje sobie sprawę, że na sadolu 104% facetów goli się od 8 roku życia, ale ja mając 30lat za cholerę nie wiem jak można doprowadzić do takiego stanu, golę się pod włos, bo mi tak wygodnie i jakoś nigdy nie miałem takich wynalazków na twarzy, mógłby ktoś logicznie wytłumaczyć to zjawisko??

johnnynash

2012-11-01, 00:54
miałem podobnie ;/ raz na jakiś czas wrośnie mi się włos, no ale żeby takie gówno wyhodować to ni chu chu mi się nie zdarzyło...

Kukła

2012-11-01, 00:58
raz miałem wrośniętego włosa miał chyba z 1,5 tygodnia. k***a bolało to raz, dwa bąbel był dosyć duży, włos miał max 2-3 cm. wiec nie wiem gdzie on k***a uchował tą swoją peruczke:D

killerZeWsi

2012-11-01, 01:27
Nie rozumiem o co chodzi z tym wrastaniem, ale mam 21 lat a zarost mniejszy niż niejeden gimnazjalista, więc pewnie mi to nie grozi. A golę się pod włos od kiedy pamiętam. Jedyne co mi wrasta, to lenistwo w dupę i paznokieć w duży palec u nogi.

maciuch2

2012-11-01, 12:32
myślałem że na końcu kota wyciągnie a tu dupa

clinton

2012-11-01, 13:02
ja mam dobra recepte na golenie, trzeba sie najebac albo przynajmniej 4 piwka machnac..

nigdy sie nie zacialem po browarkach :) a o wrastaniu to mowy nie ma... poprostu pewne ciecie

(metode stosuje wieczorem, bo w h*j nie lubie sie golic rano, bo to ani sie napic i tylko sie pochlastac idzie na spiochu)

Matuch90

2012-11-04, 03:22
Szkoda, że nie pokazał całej długości. Wyglądało na to, że wrastał mu się nie miesiące, a lata... .
Temat generalnie przej***ny. Sam doświadczyłem czegoś podobnego. Jakieś kilka miesięcy temu, nad górną wagą pojawiło mi się bolesne zaczerwienienie, które nie chciało bardzo długo zejść. Serio bolało.
W końcu, nieziemsko wk***iony złapałem za igłę (uprzednio zdezynfekowałem, żeby nie było) i zacząłem dłubać. Wydłubałem ponad 2 centymetrowego, sztywnego kłaka.... .
Serio uważajcie przy goleniu, nie róbcie zacięć, bo później takie niespodzianki się trafiają, a to kurewsko dokucza.