18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyciaganie T-38

yamaszka125 • 2013-02-10, 20:55
w tym materiale zobaczycie proces wyciagania czolgu, znajdziemy sie rowniez kamera w srodku maszyny oraz zobaczymy odrestaurowany egzemplarz tego wlasnie czolgu.


sz...........an

2013-02-11, 00:32
:homer: granaty przeleżaly 70 lat a Ci się nimi bawią, czyszczą i mają w dupie że może wyj***ć w każdej chwili... takie rzeczy tylko w rosji, ja rozumiem... flaszka wódki w czołgu dobra można wypić... no ale k***a bawić się granatem

szmiglak

2013-02-11, 00:42
KW 1 inaczej "kurewsko wielki - 1" :D nadmienię jeszce, że w wocie funkcjonuje jeszcze wersja KW-1 Sporting :D

Cy...........rg

2013-02-11, 01:03
Myślałem, że ta maszyna była większa, musiało się nim beznadziejnie walczyć, straszna ciasnota, plusem jedynie był gruby, jak na tamte czasy, pancerz, nie do przebicia dla większość ówczesnych dział przeciwnika.

honecker

2013-02-11, 01:09
Granaty, pociski przeleżały prawie 70 lat w wodzie , jeśli jest tam proch to przypomina bryle ciasta. Właśnie w ruskich (tu Białorusinach) mi się to podoba że swoje wiedzą a siedzących przed komputerem teoretyków olewają

bigosamigos77

2013-02-11, 01:19

sz...........an

2013-02-11, 03:07
honecker napisał/a:

Granaty, pociski przeleżały prawie 70 lat w wodzie , jeśli jest tam proch to przypomina bryle ciasta. Właśnie w ruskich (tu Białorusinach) mi się to podoba że swoje wiedzą a siedzących przed komputerem teoretyków olewają



ahaaaa to w związku z tym, niewypały jakie znajdowane są na terenie warszawy czy innych miast powinny być przechowywane np. w domach, lub powinno się na nich coś budować ewentualnie rozdawać tłumowi gapiów... przyznaję, może by to zmniejszyło trochę populacje ciemnogrodu (czyt. takich jak ty) :homer: aktualnie to ty wyszedles na teoretyka... do każdego takiego sprzętu trzeba podchodzić z założeniem, że może jebnąc... a dlaczego? Bo on faktycznie MOŻE jebnąć.

A później się dziwić, że pourywane łapy na sylwestra, ludzie przechowujący niewypały w szopie itd. :idzwch*j:

malinp

2013-02-11, 08:42
sszer.Lucjan, niewypały (niewybuchy?) na terenie np. Warszawy może i faktycznie nazwałeś trafnie bo one prawdopodobnie były 'odpalone' ale mimo tego nie zadziałały.
Natomiast na granaty z czołgu nie powinieneś mówić niewypały, bo one nawet nie były nigdy odpalane a potwierdza to zawleczka.
Jakim cudem niebezpieczna może być zabawa zabezpieczonym granatem? :O

djpolb

2013-02-11, 09:09
Na kujawach budowę autostrady przerwali przez taki czołg. Zaczęli kopać patrzą - czołg. Więc próbują go wyciągnąć. Zapięli jedną koparkę - nic. Drugą - ani drgnie. W końcu postanowili go bardziej odkopać, dostali się do włazu, zaglądają do środka a tam Rusek na hamulcu nogę trzyma i wódkę popija.

urtel

2013-02-11, 09:25
nigdy nie słyszałem tak długiego ruskiego ciągu słów bez przekleństw.

CherryMan

2013-02-11, 10:15
@malinp zabezpieczony granat nie stanowi zagrożenia, ale 70cio letni skorodowany zamoknięty granat jest jak najbardziej niebezpieczny, tak samo te pociski... mają jaja te ruskie :D

strik3r

2013-02-11, 10:17
Truckerek napisał/a:

Zawsze znajdują pociski, granaty a kości nigdy nie widziałem zęby wyciągnęli....



Z tego co się orientuje, to załogi często porzucały czołgi gdy były uszkodzone podczas bitwy. Często je topili aby nie wpadły w łapy wroga.

Brzydkii

2013-02-11, 10:17
Widać, że Białoruś. Oni nawet nad rzeką burdel mają. Jak byłem w zeszłym roku na Bugu to po naszej stronie wszystko ładnie pięknie, żadnych śmieci czy konarów jakiś, a po białoruskiej wszędzie zwalone drzewa i brud.

seracon

2013-02-11, 11:53
Gdyby to było T-55 to nie było by trzeba w ogóle wyciągać. Po prostu by sam wyjechał ;)