18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wychowawcze liście za przechodzenie w niedozwolonym miejscu

Jesse.Pinkman • 2023-10-25, 12:41
Ruski kierownik się troszkę wk***ił i postanowił przeprowadzić wychowawczą rozmowę z gówniakiem.

420710247365

2023-10-25, 20:51
turor napisał/a:

Dobrze, że kolejnym razem rozsmarują ci gówniaka po asfalcie, nie przeniesie genu sp***olenia dalej



W Anglii można wszędzie przechodzić przez ulicę o ile masz oczy, kierowcy nie jeżdżą jak poj***ni psychopaci a moje gówniaki dają radę same wracać ze szkoły na drugim końcu dużego miasta.

Dzik5150

2023-10-25, 21:16
darek1234 napisał/a:

Jesteś jednak poj***ny, albo samotny. Nie dziwię się, bo to typowe dla zwolenników Pierdnij i Spocznij. Lekcja lekcją, ale... ciebie też w ich ramach kopali? Spodobało ci się to?



Gościu nikomu się krzywda nie stała a młody wyniósł z tego ważną dla niego lekcję która może mu życie uratuje jak zapamięta. Ty widoczniej z tych którzy preferują bezstresowe wychowanie i nauczanie o swobodzie sexualnej

htp

2023-10-25, 22:33
Dzik5150 napisał/a:

Gościu nikomu się krzywda nie stała a młody wyniósł z tego ważną dla niego lekcję która może mu życie uratuje jak zapamięta. Ty widoczniej z tych którzy preferują bezstresowe wychowanie i nauczanie o swobodzie sexualnej



Niech jeszcze zastosuje deskoterapię na dziecku. Bardzo skuteczne, w Brazylii już nie ma przestępczości.

Siriuz

2023-10-25, 22:42
420710247365 napisał/a:

W Anglii można wszędzie przechodzić przez ulicę o ile masz oczy, kierowcy nie jeżdżą jak poj***ni psychopaci a moje gówniaki dają radę same wracać ze szkoły na drugim końcu dużego miasta.



Wystarczy mieć oczy i nawet kierowca psychopata nie da rady trafić. Każdy pieszy trafiony na jezdni to imbecyl.

Dzik5150

2023-10-25, 22:46
htp napisał/a:

Niech jeszcze zastosuje deskoterapię na dziecku. Bardzo skuteczne, w Brazylii już nie ma przestępczości.



Aj fantazja cię poniosła, nie widzisz różnicy między zwykłym wychowawczym kopniakiem w dupę a deskoterapia? Bez przesady,większość tak sądzę za gówniarza miało też taką lekcję i z sentymentem wspomina.

willoo

2023-10-25, 23:00
pie**olony bohater... pobił i skopał 7 - 8 letnie dziecko...

Dzik5150

2023-10-25, 23:13
willoo napisał/a:

pie**olony bohater... pobił i skopał 7 - 8 letnie dziecko...



Rozumiem że to dziecko itd ale po co te wyolbrzymianie... Osobiście mi za gówniarza zdażyło się przyjąć taką lekcję od jakiegoś typa ale z biegiem lat zrozumiałem że to z mojej winy i wspominam to z uśmiechem... Młody wstał za pewne pod nosem go zwyzywał ale nic mu nie jest bo typ go nie napie**alał tylko resocjalizował

:mrgreen:

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-10-26, 00:33
I tak k***a poznajesz prawdziwych przyjaciół dzieciaku
To są takie doświadczenia które schowasz w plecaku.
Elo elo raz , dwa, raz, dwa takie jest małolat życie
jak sobie pościelisz tak Cię będą szanować na streecie.

Tak możesz mieć ziomków sto,
na przypale zobaczysz kto jest kto.
Nie ujrzysz tego w swoich snach
Jak Cię twoich wyjebią na psach!

Nie mam k***a dzisiaj czasu i tej magicznej weny,
za robienie tekstów za ch*jowe Polskie psi PLN'y
Tak jak Pezet chcę mieć więcej niż nic
Ej chcę mieć tylko na szlugi, browar i na THC
To niewiele ale, ale tego tego tego chce.

darek1234

2023-10-27, 02:13
Dzik5150 napisał/a:

Aj fantazja cię poniosła, nie widzisz różnicy między zwykłym wychowawczym kopniakiem w dupę a deskoterapia? Bez przesady,większość tak sądzę za gówniarza miało też taką lekcję i z sentymentem wspomina.



Zgodzisz się na to w przypadku swojego dziecka? Wątpię. Siriuz jest sam jak palec w dupie, ty też?

Bul_od_bytu

2023-10-27, 05:43
To raperzy mają na myśli mówiąc, że wychowała ich ulica? :D

Dzik5150

2023-10-27, 21:52
darek1234 napisał/a:

Zgodzisz się na to w przypadku swojego dziecka? Wątpię. Siriuz jest sam jak palec w dupie, ty też?



Wiadomo że jako rodzic to by człowiek za dzieckiem poszedł ale jednak jest świadomość że należało się smarkowi. Za gówniarza dostałem od sąsiada kopniaka w dupę bo szperałem mu z kolegami po ogrodzie depcząc przy tym te jego sadzonki czy coś tam. Poleciałem na skargę do ojca a on podszedł go pocisnoł ale jak wrócił to mi po łbie zaj***ł i powiedział że jeszcze raz będę sąsiadowi się wpie**alał na ogród to sam mi najebie bo wiedział że zasługuiwalem na kopa w dupę i nie ma się co pieścić bo gnojek dostał lekcję to mu się przyda