18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wychowanie do życia w rodzinie

phrontch • 2022-03-28, 21:23
Wersja z Rio de Janeiro






tolek01

2022-03-28, 21:30
ja pie**ole jeszcze jej cycki nie urosły a juz wciaga.. masakra

Dot

2022-03-28, 22:05
wiec czekamy na wojne w brazylii, jak pokemony, złap je wszystkie, przyjmiemy wszystkich

Zasysacz

2022-03-28, 22:08
Obrączkę ma pewnie juz piątka dzieci. Czoko spoko ,Normalny zwierzyniec. :krejzi:

sothis

2022-03-28, 22:30
O, zabawne. Widziałem dzisiaj menelicę około 20lat, degeneracja w opór, twarz z tą deformacja charakterystyczną dla dzieci, których matki spożywaly alkohol w ciazy.
Widać, że ćpa coś taniego, od dawna, organizm młody to wiadomo, jeszcze nie padł, ale wyniszczony.
Co i jak długo trzeba brać, żeby było widać, że jest się mocno wyniszczonym ćpunem? 5 lat?
No więc w naszym pięknym kraju dzieci też umieją się bawić :)

pixastudio

2022-03-28, 22:50
sothis napisał/a:

O, zabawne. Widziałem dzisiaj menelicę około 20lat, degeneracja w opór, twarz z tą deformacja charakterystyczną dla dzieci, których matki spożywaly alkohol w ciazy.
Widać, że ćpa coś taniego, od dawna, organizm młody to wiadomo, jeszcze nie padł, ale wyniszczony.
Co i jak długo trzeba brać, żeby było widać, że jest się mocno wyniszczonym ćpunem? 5 lat?
No więc w naszym pięknym kraju dzieci też umieją się bawić



Jak jej za rok łeb utną, to co będzie się martwić jakimś wyniszczeniem po prochach?

Krakus36

2022-03-28, 23:05
tolek01 napisał/a:

ja pie**ole jeszcze jej cycki nie urosły a juz wciaga.. masakra



najpierw za młodu za darmo dostaje a potem będzie ich niewolnicą... będą ją j***ć a potem jak coś odpie**oli mogą ją zaj***ć...
oni tam są popie**oleni wielce matka boska chrześcijaństwo a potem ch*j bestialstwo itp. podludzie bo zwierzęta nie są tak sp***olone

ko...........lo

2022-03-29, 00:33
Narkotyki nie niszczą życia.
Testy na narkotyki już tak...

M_A

2022-03-29, 07:05
Pewnie szkolna kreda i już gotowy filmik na tiktoka

djpyza

2022-03-29, 10:31
no co czego wy chcecie będzie się lepiej uczyć hyhyhyhyhyh^

BellaGrubaDupa

2022-03-29, 10:34
Czy tylko mi jej łeb wydaje się jakiś za duży ?

Hajzenberg

2022-03-29, 12:04
tolek01 napisał/a:

ja pie**ole jeszcze jej cycki nie urosły a juz wciaga.. masakra



A u nas? Jeszcze jej cycki nie urosły a już harnasia smak zna :mrgreen: u nich łatwiej o koke, a u nas o harnasia. Co kraj to oczyczaj :mrgreen:

BambiPMT

2022-03-29, 12:10
Krakus36 napisał/a:

najpierw za młodu za darmo dostaje a potem będzie ich niewolnicą... będą ją j***ć a potem jak coś odpie**oli mogą ją zaj***ć...
oni tam są popie**oleni wielce matka boska chrześcijaństwo a potem ch*j bestialstwo itp. podludzie bo zwierzęta nie są tak sp***olone



k***a większych bredni nie słyszałem. W każdej szkole powtarzali. Pierwsza działka gratis. Nigdy za darmo narkotyków żadnych nie dostałem. Miasteczkowa legenda.

raistpol

2022-03-29, 14:39
Bambrych napisał/a:

k***a większych bredni nie słyszałem. W każdej szkole powtarzali. Pierwsza działka gratis. Nigdy za darmo narkotyków żadnych nie dostałem. Miasteczkowa legenda.


a pamiętasz (chociaż jeżeli jesteś 80 to mogło cie ominąć) jazdę, oprócz 1 darmodziałki, że teraz narkotyki są naklejkach które nalepiają w różnych miejscach i jak je dotkniesz to już jesteś cpun na detoks :D