18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybrał więzienie zamiast psychiatryka

Macx83wwww • 2020-10-14, 16:31
Zastępca szeryfa z Florydy został dźgnięty nożem w szyję przez mężczyznę, który uciekł przed policją po tym, jak powiedziano mu, że zostanie umieszczony w ośrodku zdrowia psychicznego.
Nagranie wideo bodycam pokazuje, jak zastępca Charles Williams konfrontuje się z 21-letnim Nicolasem Furgasonem, który ukrywał się na zalesionym terenie w Lithia, na przedmieściach Tampy (Floryda).



Furgason został oskarżony o usiłowanie zabójstwa funkcjonariusza organów ścigania, stawianie oporu funkcjonariuszowi z użyciem siły i stawianie oporu funkcjonariuszowi bez użycia przemocy.

Halman

2020-10-14, 16:35
Macx83wwww napisał/a:

stawianie oporu funkcjonariuszowi z użyciem siły i stawianie oporu funkcjonariuszowi bez użycia przemocy.



chyba robi mu to różnicę..

Macx83wwww

2020-10-14, 16:39
Halman napisał/a:

chyba robi mu to różnicę..



Anglosaskie prawo karne, przestępstwa sumują się, dostanie większy wyrok, więc zrobi mu różnicę...

Ostrovsky

2020-10-14, 16:39
dźgnięty w szyje, na moje to powinien fontanne zrobić

Macx83wwww

2020-10-14, 16:42
Ostrovsky napisał/a:

dźgnięty w szyje, na moje to powinien fontanne zrobić



Mimo wszystko chorych psychicznie nie zabijałbym, co innego z kryminałem.

Je...........ik

2020-10-14, 16:49
Macx83wwww napisał/a:

Mimo wszystko chorych psychicznie nie zabijałbym, co innego z kryminałem.



Jak to nie? Od razu kula w leb

Pralpunkt

2020-10-14, 17:13
A grubszy funkcjonariusz się doczłapał zajebiste wsparcie idź Pan wuj

kolosasz

2020-10-14, 17:28
W specjalnych ośrodkach rządy tresują elektrony tak by te atakowały obywateli. Następnie Tresowane Elektrony są
na wyposażeniu policji i innych służb będących zbrojnym ramieniem rządu.

Poczytajcie w Internecie

BanujNasNieMichalka

2020-10-14, 19:28
37 sekunda. Policjant debil wyj***l pistolet na trawę i celuje do typa z paralizatora :lol:

silwerbalk

2020-10-14, 19:32
kolosasz napisał/a:

W specjalnych ośrodkach rządy tresują elektrony tak by te atakowały obywateli. Następnie Tresowane Elektrony są
na wyposażeniu policji i innych służb będących zbrojnym ramieniem rządu.
Poczytajcie w Internecie



Człowieku odstaw to co bierzesz bo ci nie służy.....

pawel15822

2020-10-14, 19:46
Coś mi się wydaje, że czarny w tej sytuacji już byłby z aniołkami :)

Kamil3l

2020-10-14, 20:30
silwerbalk napisał/a:

Człowieku odstaw to co bierzesz bo ci nie służy.....



to najprawdziwsza prawda. Dlatego każą nam nosić maseczki, by te elektrolity nie uciekali.

Wiewór

2020-10-14, 21:16
Macx83wwww napisał/a:

Anglosaskie prawo karne, przestępstwa sumują się, dostanie większy wyrok, więc zrobi mu różnicę...



W Polsce też jest możliwość sumowania się kar. Po prostu nasi sędziowie są zawsze litosciwi dla bandziorów i zawsze dają karę łączna która jest żałosna.

dawidogracz

2020-10-14, 23:45
Wiewór napisał/a:

W Polsce też jest możliwość sumowania się kar. Po prostu nasi sędziowie są zawsze litosciwi dla bandziorów i zawsze dają karę łączna która jest żałosna.



Art 91.
Jeżeli sprawca popełnia w podobny sposób, w krótkich odstępach czasu, dwa lub więcej przestępstw, zanim zapadł pierwszy wyrok, chociażby nieprawomocny, co do któregokolwiek z tych przestępstw, sąd orzeka jedną karę na podstawie przepisu, którego znamiona każde z tych przestępstw wyczerpuje, w wysokości do górnej granicy ustawowego zagrożenia zwiększonego o połowę.

Adae

2020-10-15, 01:01
I widac jak to jest byc taka p*zda, silny murzyn dostanie 3 razy paralizatorem i nawet nie poczuje. A taka zachodnia p*zda ledwo musnieta wyklada sie na glebie jak jezus pod krzyzem przebijany wlocznia judeasza.