18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyborcy KNP i Korwina Krula

DR_DRE • 2014-05-27, 11:15
Czy aby na pewno tak wygląda brać sadolowa :D ?



A nie niektórzy po prostu nie poszli na wybory... tak jak ja...

____

2014-05-27, 11:17
taka lekka niezamierzona manipulacja :D poza tym, Korwin dziś odj***ł z tekstem że trzeba sprywatyzować przemysł energetyczny, widocznie nie wie że prywatną spółkę w ciągu paru godzin przejmie kapitał zagraniczny :]

RockyWood

2014-05-27, 11:27
więc jesteś ch*jem - tak jak reszta, która pozwoliła pie**olonym złodziejom wybrać się sama!

DR_DRE

2014-05-27, 11:46
RockyWood napisał/a:

więc jesteś ch*jem - tak jak reszta, która pozwoliła pie**olonym złodziejom wybrać się sama!



Przynajmniej się potrafię do tego przyznać, pomimo, że Korwin to mój faworyt włączając w to KNP. I nie jestem j***nym hipokrytą, który miałby mówić OOO BYŁEM GŁOSOWAŁEM, X TAKIEGO POSTAWIŁEM, ŻE SIE W KRACIE NIE ZMIEŚCIŁ!

hgh

2014-05-27, 12:06
Za olanie wyborów karny ku*as!

Salamanca

2014-05-27, 12:12
DR_DRE napisał/a:



Przynajmniej się potrafię do tego przyznać, pomimo, że Korwin to mój faworyt włączając w to KNP. I nie jestem j***nym hipokrytą, który miałby mówić OOO BYŁEM GŁOSOWAŁEM, X TAKIEGO POSTAWIŁEM, ŻE SIE W KRACIE NIE ZMIEŚCIŁ!



Nie pie**ol jesteś zdrajcą NARODU

ProVVe

2014-05-27, 12:28
Co nagonkę na wyborców będą robić? To sie zdziwia, że większość potrafi składnie mówic w przeciwieństwie do POzostałych...

limon

2014-05-27, 12:31
Korwin zbajerował dzieciarnię, powiedział to co wszyscy wiedzą (dlatego tak mu wszyscy klaskali), wykorzystał moment i sp***olił z Polski...

Artis23

2014-05-27, 13:06
Politycy grzeja dupy na stolkach i sie nie wychylaja zbyt bardzo tylko po to zeby sobie problemow niepotrzebnych nie robic, jeszcze sie zmecza. Akcja z Korwinem pokazuje ze jak sie ludzie normalni wkurza potrafia sie zmotywowac i nastraszyc troszke te swinie przy korycie. Jak w wyborach nagle Nowa Prawica dostanie z 15 % to moze to da zrozumienia rzadzacym zeby zaczac nas szanowac.

DuckDodgers

2014-05-27, 13:36
Artis23 napisał/a:

Jak w wyborach nagle Nowa Prawica dostanie z 15 % to moze to da zrozumienia rzadzacym zeby zaczac nas szanowac.



Zdążycie wyrosnąć już z Korwina.

Artis23

2014-05-27, 13:46
A do kogo dorosne? Bawia mnie takie manipulacje okreslajace ludzi jako niedojrzalych bo mysla inaczej niz ty, jedynie co mnie strasznie irytuje to ten typek z tvn kuzniar ktory nie potrafi zachowac chodz odrobine obiektywizmu ale wlasnie dzieki takim postawom ludzie zaczynaja w koncu cos dzialac.

mhrocznakaszana

2014-05-27, 13:55
ale lewackie ścierwa mają soczysty ból dupska mmmmmmmm wagony z medykamentami już do was jadą

Ant1984

2014-05-27, 14:03
RockyWood napisał/a:

więc jesteś ch*jem - tak jak reszta, która pozwoliła pie**olonym złodziejom wybrać się sama!


Salamanca napisał/a:



Nie pie**ol jesteś zdrajcą NARODU



Niegłosowanie nabiera sensu, gdy się weźmie pod uwagę to, że całe te wybory są ustawione, a wyniki przekłamywane (jak również mówił JKM). Jest to szopka dla ludzi, którzy myślą, że ich zdanie ma znaczenie, demokracja istnieje naprawdę, a władza ich słucha. Ma to za zadanie trzymać ludzi dalej w systemie, dalej w grze. Podczas gdy jedyną wygraną dla człowieka jest móc przestać grać, kiedy się tylko chce (bez konsekwencji) i móc tworzyć "grę" samemu wedle własnych racji, lub racji zbioru ludzi.