18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wunderwaffe - Cudowna broń Hitlera

M00nSpeLL • 2012-07-12, 23:33
Czyli desperackie projekty III Rzeszy


l_witek

2012-07-13, 00:00
W ch*j ciekawych i strasznych rzeczy można wymyślić jak się ma nieograniczona kasę i i siłę roboczą...
A to co zostało ukryte może nigdy nie ujrzeć światła dziennego.

wrc1

2012-07-13, 00:03
dobry podklad, w koncu cos innego niz oklepany metal dla takich filmow.

makabrax

2012-07-13, 01:15
Cytat:

Czyli desperackie projekty III Rzeszy


chyba nie wiesz co znaczy słowo desperacja skoro tak opisałeś ten filmik...
osobiście uważam większość tych projektów za bardzo wizjonerskie, wiadomo do czego one słuzyły, ale nie czarujmy się, Nobel dynamit wynalazł do całkiem innych celów :D
gdyby nie Niemcy albo gdyby nie 2WŚ to możliwe że bylibyśmy na chwilę obecną parę lat wstecz, wiadomo że po wojnie naukowcy niemieccy zostali wywiezieni do USA i ZSRR gdzie mieli możliwość (w drugim przypadku raczej przymus) kontynuowania swoich badań...
brakuje tutaj jeszcze informacji o V-3 http://pl.wikipedia.org/wiki/V3
istnieje również troche źródeł na temat próbnego wybuchu jądrowego przeprowadzonego przez Niemcy, jednak są to głownie spekulacje, jednak jestem bardziej skłonny uwierzyć w to niż w projekt Chronos ;)

M00nSpeLL

2012-07-13, 01:17
makabrax napisał/a:


chyba nie wiesz co znaczy słowo desperacja skoro tak opisałeś ten filmik...
osobiście uważam większość tych projektów za bardzo wizjonerskie, wiadomo do czego one słuzyły, ale nie czarujmy się, Nobel dynamit wynalazł do całkiem innych celów :D
gdyby nie Niemcy albo gdyby nie 2WŚ to możliwe że bylibyśmy na chwilę obecną parę lat wstecz, wiadomo że po wojnie naukowcy niemieccy zostali wywiezieni do USA i ZSRR gdzie mieli możliwość (w drugim przypadku raczej przymus) kontynuowania swoich badań...
brakuje tutaj jeszcze informacji o V-3 http://pl.wikipedia.org/wiki/V3
istnieje również troche źródeł na temat próbnego wybuchu jądrowego przeprowadzonego przez Niemcy, jednak są to głownie spekulacje, jednak jestem bardziej skłonny uwierzyć w to niż w projekt Chronos ;)



Projekty te miały uratować III Rzesze kiedy ona przegrywała na wszystkich frontach.Nie było praktycznie szans na wygraną pomimo tak zaawansowanej technologii.Dlatego mówię,że było to projekty desperackie.

makabrax

2012-07-13, 01:25
gdybyś doczytał to zarysy tych projektów pojawiły się na długo zanim zaczeli przegrywać :]
i prawda jest taka że gdyby Hitter nie był tak wielkim wrogiem ZSRR, to bomby atomowe spadłyby nie na Japonie, a na USA ;]

M00nSpeLL

2012-07-13, 01:40
A kto by te bomby na USA zrzucał ?

Horned

2012-07-13, 01:53
Jak się nazywa ta "pieśń" która zaczyna się w 19 sekundzie?

M00nSpeLL

2012-07-13, 02:01
Horned napisał/a:

Jak się nazywa ta "pieśń" która zaczyna się w 19 sekundzie?



Horst Wessel lied

makabrax

2012-07-13, 09:59
M00nSpeLL napisał/a:

A kto by te bomby na USA zrzucał ?


hmm, no nie wiem, może tak Niemcy? nawet w tym filmiku masz o A9/A10, oprócz tego projekt Americabomber, bombowce Horten H.XVIII lub Focke-Wulf Ta 400, oczywiście same samoloty to albo jedynie zbudowane drewniane makiety do testów aerodynamicznych ale nadal o tym jest ten filmik...

M00nSpeLL

2012-07-13, 12:42
makabrax napisał/a:


hmm, no nie wiem, może tak Niemcy? nawet w tym filmiku masz o A9/A10, oprócz tego projekt Americabomber, bombowce Horten H.XVIII lub Focke-Wulf Ta 400, oczywiście same samoloty to albo jedynie zbudowane drewniane makiety do testów aerodynamicznych ale nadal o tym jest ten filmik...



Wydaje mi się,że gdyby mogli zrzucać je na USA to zrobili by to samo z ZSRR a wydaje mi się,że nie zrobili.Wiesz jakoś broń jądrowa mnie nie interesuje specjalnie dlatego mogę się mylić :-P

wormarder

2012-07-13, 13:13
szwaby miały latające spodki :D
film Iron Sky nie kłamał :D

MayLo

2012-07-13, 13:33
Podkład jak w Kapitanie Bombie :D