18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wujek Google wie czego mi trzeba

_............._ • 2014-01-04, 18:51
W sumie to chciałem telefon, ale chyba zmienię plany...


xts

2014-01-04, 19:09
dobra pewnie to remarketing hahahah

dla niekumatych: musiałbyć na stronie sexshopu i po cookiesach mu wj***li reklame.

aa...........am

2014-01-04, 19:30
lubi eksperymentowac :amused:

sard

2014-01-04, 19:54
Ludziu... LG to spoko monitory, telewizory, klimatyzatory, nagrywarki... ale nie telefony...

LaBomba

2014-01-04, 21:04
No popatrz, 200 zł a zabawe bedziesz miał lepszą niż jakimś tam telefonem :krejzi:

Ko...........ey

2014-01-04, 21:05
Cytat:

W sumie to chciałem telefon, ale chyba zmienię plany...



St...........ke

2014-01-04, 22:03
sard napisał/a:

Ludziu... LG to spoko monitory, telewizory, klimatyzatory, nagrywarki... ale nie telefony...



Zdziwiłbyś się, można rzec, że dogania o ile już nie dogonił i przegonił Samsunga :)

sard

2014-01-04, 23:46
SteelMike napisał/a:


Zdziwiłbyś się, można rzec, że dogania o ile już nie dogonił i przegonił Samsunga :)


Bicz pliz...

St...........ke

2014-01-05, 00:21
sard napisał/a:


Bicz pliz...



Bicz pliz, jeśli Samsungi są takie zajebiste, to dlaczego oszukiwały w benchmarkach? Tak samo jak HTC. Samsungowi kończą się pomysły, za to LG się rozwija.

Fa...........um

2014-01-05, 13:08
Trzeba być skończonym lamusem, aby w PL kupić Nexusa. Nie dość, że się płaci WIĘCEJ niż na zachodzie, to nie ma się prawdziwej gwarancji, tylko gówno od importera. No i najważniejsze - większość usług Google nie działa w PL, więc ma się telefon wybrakowany.

eXo^^

2014-01-05, 15:13
@SteelMike no to teraz doj***łeś z przeganianiem Samsunga hahahahaha. Nie jestem fanem Samsungowych produktów, ale LG może im szczerze stopy lizać, zwłaszcza za 2 obrazy na pełnym ekranie jednocześnie w 3d i z osobnym dla obu oglądających dźwiękiem, albo wyświetlacze super amoled. Co Ty wiesz o przemyśle RTV/IT ? SGS4 to faktycznie szit bo można to samo od Lenovo prawie kupić za 1/3 kwoty, no ale k***a LG ? Mam strasznie ogromny ból dupy za tę markę, muszę tym handlować :F

morfeusz_123

2014-01-05, 17:12
Tak na marginesie - google dobiera pokazywane reklamy, na podstawie "preferencji" użytkownika (odwiedzane strony, hasła w wyszukiwarkach).
Widać, masz ch*jowe zainteresowania...

pomyslotym

2014-01-05, 17:15
mialem samsungi i zawsze sie cos pie**olilo. Znajomy polecil mi LG i jestem naprawde zadowolony. Bardzo dobre zestawienie jakosci do ceny czyli tego na czym mi najbardziej zalezalo. Najpierw mialem LG LIII, teraz mam nowa L7 i nastepny tel tez bedzie LG. to tyle, pozdrawiam

la...........ux

2014-01-05, 17:15
sard napisał/a:

Ludziu... LG to spoko monitory, telewizory, klimatyzatory, nagrywarki... ale nie telefony...



sard napisał/a:


Bicz pliz...



Gdyby LG nie miało potencjału, to Google nie wybrałoby go już poraz drugi z rzędu jako producenta swojego flagowego telefonu (który de facto przebija obecnie każdy inny telefon z Androidem pod względem wydajności). No ale cóż, pewnie nadal będziesz chciał bawić się z plastikowymi zabawkami od Samsunga :)

al...........10

2014-01-05, 17:19
Ja się mocno zastanawiam nad GoClever Insignia 5.