18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wuhan Klan

Nikt_nie • 2020-02-27, 18:35
Zbiorczy z Wuhan, zombie nachodzą :P


Więcej:
spoiler

emperorzbigniew

2020-02-27, 18:44
To pierwsze ma z 1,5 miesiąca - z samego początku koronawirusa. To drugie - nawet, nawet. Polecam Twittera - tam jest najwięcej i najszybciej (choć też dużo fake newsów).

saves

2020-02-27, 19:05
Ciekaw jestem czy ktokolwiek wierzy w te oficjalne 2700 trupów w Chinach? 100 000 000 ludzi siedzi w kwarantannie i tylko tyle zwłok? Litości....

Zbereźnik

2020-02-27, 20:56
Weźcie wy się k***a za robotę

roman970227

2020-02-27, 22:19
Ta i media pie**olety wala cały czas ze zmarło około 3000 typa... Kto w to wierzy. Przecież wiadomo, że rząd chiński nie poda prawdziwych danych żeby nie siać paniki.
Pewnie można dodać śmiało jeszcze jedno zero do tych 3000.

mianas

2020-02-27, 22:22
andrzejrobert75 napisał/a:

NWO,500 mln ludzi ma zostać.



A rudy co z nim ?

polakwrocek

2020-02-27, 22:24
Teraz każdy pijak co się zatacza to z automatu nosiciel WungFuVirus -.-
Przecież w Chinach takie scenki to była codzienność -.-
tylko maseczki i służby w kombinezonach dodano.

Póki ktoś nie pokaże ulicy na której leżą setki trupów , nie widzę tutaj apokalipsy...

Spar1988

2020-02-27, 22:44
Wuhan ludność 1/4 polski , histeria bo nagrali paru gości leżących na glebie, czy to zawał, wylew ch*j umarli na wirusa, jak ktoś wyżej napisał jak nie będzie filmików z ulicami pełnymi trupów to nie ma czym się przejmować. Też mi wielkie halo jak szpitale pokazują pełne i niby same trupy, zapraszam do Wrocławia do szpitala wojskowego na parter, rozdać maseczki każdemu, jakaś muzyczka pod podkład i dopiero będzie wyglądało na apokalipsę, bo poczekalnia wygląda w pl bardziej hardcorowo bez wirusa niż tam z wirusem T. Ale co można wymagać od gości z sadola których rozum nie obejmuje ile to 11 baniek ludzi w mieście na ograniczonej przestrzeni, to nie miasta tylko małe kraje. Byłem, widziałem, dziękuję dobranoc.

zajcev

2020-02-27, 23:07
roman970227 napisał/a:

Ta i media pie**olety wala cały czas ze zmarło około 3000 typa... Kto w to wierzy. Przecież wiadomo, że rząd chiński nie poda prawdziwych danych żeby nie siać paniki.
Pewnie można dodać śmiało jeszcze jedno zero do tych 3000.




wystarczy popatrzeć na inne kraje, pojedyncze przypadki które zostaly juz wyleczone.. a śmiertelne przypadki to w większości osoby chore, starsze, osłabione, dla których śmiertelna jest nawet zwykla grypa.. no coz.. dramat, miliony zmarłych, nic tylko chować nie do schronów

dżonyłojlker

2020-02-27, 23:09
Dobra, wyskrobane zjeby, który odpowie: Czemu ma służyć pie**olenie o tym wirusie? Kto odpowie prawidłowo, temu postawię "elektroniczne" piwo, ch*j, niech stracę.

Rabel

2020-02-27, 23:26
dignogato napisał/a:

Dobra, wyskrobane zjeby, który odpowie prawidłowo: Czemu ma służyć to pie**olenie o tym wirusie? Kto odpowie prawidłowo, temu postawię "elektroniczne" piwo, ch*j, niech stracę.



A ty co, Szympansie zj***ny, uczonym jesteś i masz wyłączność na "jedyną, słuszną rację"? Posiadłeś jakąś nieosiągalną dla reszty wiedzę? pie**ol się gamoniu - postawić to mi możesz mojego penisa do pionu i to tylko jeśli twój ryj nie odzwierciedla twojego poziomu, bo inaczej wołaj swoją matkę, może jej się uda.

Wieszczy przybył z tajemną wiedzą, co za pacan.

dżonyłojlker

2020-02-28, 00:02
Rabel napisał/a:

A ty co, Szympansie zj***ny, uczonym jesteś i masz wyłączność na "jedyną, słuszną rację"? Posiadłeś jakąś nieosiągalną dla reszty wiedzę? pie**ol się gamoniu - postawić to mi możesz mojego penisa do pionu i to tylko jeśli twój ryj nie odzwierciedla twojego poziomu, bo inaczej wołaj swoją matkę, może jej się uda.

Wieszczy przybył z tajemną wiedzą, co za pacan.



Wybacz kolego, nie chciałem Cię urazić. Nie przypuszczałem że ktoś może się poczuć tak dotknięty, że wyjedzie z homoseksualnymi ciągotami i wytoczy najcięższe działa w postaci tekstów o mamie.

KaprysLosu

2020-02-28, 01:52
hehe, to wygląda tak jak by babeczka przeszła inną drogą niż się spodziewali, a szaf się drapie w głowę, dlaczego? co mogło pójść nie tak? :)

sereja3

2020-02-28, 08:10
W ogóle kto wychodzi z chaty czując się źle.