18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wtargnięcie na boisko

Po...........ł • 2014-11-19, 18:08
Gościu wbiegł na boisko dał w mordę piłkarzowi, a potem się zaczęło na bramkarzu skończywszy :amused:


kam332

2014-11-20, 09:30
kavkaz napisał/a:

Przewrócił agresora na ziemię więc po co dalej kopać?


Żeby ch*j za szybko nie wstał.

Promek

2014-11-20, 12:00
Strzal w ucho a ten pada jakby dostal buta na ryj widac tak juz szkola wszystkie te p*zdy... Szkoda ze pacjent nie wylapal buta na ryj jak juz byl na czworakach.

Magicalan

2014-11-20, 13:09
k***a widzę, że jest tutaj paru idiotów co angielski znają tylko z piosenek Biebera albo w ogóle go nie ogarniają (nie mówię, że to źle chociaż takie mamy czasy, że bez języka to ch*ja a nie pracę dostaniesz, chyba, że na kasie, ale skoro nie ogarniasz co mówią to się nie wypowiadaj). Gość miał po tym uderzeniu złamaną kość policzkową i problemy ze słuchem dlatego schodził z boiska z taką obstawą (swoją drogą większość z tych osób to działacze drużyny i lekarze którzy się nim zajmowali na boisku) :roll:

cenius

2014-11-20, 13:23
Oczywiście żydoUEFA da kare 5 tys euro i po sprawie pewnie.

slawomir123

2014-11-20, 14:56
w rolach glownych wyzelowane pedaly w widowisku dla krypto-pedalow

Gównoburz

2014-11-20, 15:16
Jakby nie trafił w policzek i zeszłoby mu 3 cm w lewy bok pod tył czaszki, to byłby piękny hard z rozwalonym rdzeniowym w roli głównej.Mówicie że piłkarz który dostał "szczała" zachował sie jak cipeczka i niemęsko, a nikt nie wspomni o piździe która walnęła go od tyłu.Za takie k***a coś powinni typa po jajach skopać.

Szulcu

2014-11-20, 15:24
@up chyba nie srałeś... pewnie, po takim ciosie by został warzywem..

khootando

2014-11-20, 16:30
Ten pilkarz doznal zlamania kosci policzkowej i mial problemy, zeby slyszec z tej strony, gdzie oberwal. Polecam najpierw zrozumiec, a potem wyzywac.

r0dzyn

2014-11-20, 17:10
Nie czaję, czemu ten piłkarz dostał czerwoną kartkę za jebnięcie temu typowi?

BongMan

2014-11-20, 17:32
Popiół napisał/a:


masz tak suche i drętwe posty, że nawet BongMan Tobie nie dorównuje. :wisielec:


Oczywiście, że nie, bo moje posty nie są ani suche, ani drętwe. Noo i to nie ja wchodzę moderatorom w dupę na shoutboxie :D

Matush5

2014-11-21, 00:00
@ r0dzyn - dokładnie, od tego jest ochrona :)

Tak samo idź na stację benzynową gdzie nie ma ochroniarza. Możesz wpie**olić dla pracownika nawet jeżeli jest napakowanym, 2 metrowym bykiem a on nie może Cię dotknąć bo wyleci z pracy, ponieważ od tego jest ochrona. Jeżeli Ty podnosisz rękę nawet w obronie własnej to bekniesz

Hrabia Drapula

2014-11-21, 00:31
piłkarz rozejrzał się i dopiero upadł,to tak z przyzwyczajenia ,jeszcze powinien krzyczeć faul

Dziku11

2014-11-21, 17:20
Magicalan napisał/a:

k***a widzę, że jest tutaj paru idiotów co angielski znają tylko z piosenek Biebera albo w ogóle go nie ogarniają (nie mówię, że to źle chociaż takie mamy czasy, że bez języka to ch*ja a nie pracę dostaniesz, chyba, że na kasie, ale skoro nie ogarniasz co mówią to się nie wypowiadaj). Gość miał po tym uderzeniu złamaną kość policzkową i problemy ze słuchem dlatego schodził z boiska z taką obstawą (swoją drogą większość z tych osób to działacze drużyny i lekarze którzy się nim zajmowali na boisku) :roll:



Za konstruktywną krytykę i za wyjaśnienie bardzo dziękuje i stawiam (niestety wirtualne) piwo natomiast, co do Bibera to już przesadziłeś. Może i jestem idiotą ale nie jestem j***nym masochistą.

Gównoburz

2014-11-22, 13:48
Szulcu napisał/a:

@up chyba nie srałeś... pewnie, po takim ciosie by został warzywem..



Kolega sobie poczyta najpierw o specyficznych(nie chcę powiedzieć, że słabych) punktach w ludzkim ciele a potem zacznie pie**olić głupoty :roll:

Michael_Myers

2014-11-25, 09:42
SteelMike napisał/a:



Taki cwany? To daj sobie złamać kość policzkową, tak jak ten delikatny pedałek z piłeczką. Ciekawe czy dalej będziesz kozaczył. ;)



Taki miękki to nie jestem jak ten koleś z filmiku ;-)