18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszystko przez te klapki

~_Yarko_ • 2023-02-21, 10:39

Na boso miałby większe szanse.

lary53

2023-02-21, 21:53
ksero napisał/a:

Jakim trzeba być debilem zeby wiedzieć, że ucieka się przed śmiercią, a po wywrotce zachowuje jak 6letnie dziecko, mając nadzieje na nieuniknione... Choćbym noge złamał to na jednej bym skakał na tyle ile mam sił. Tzn, tak mi się wydaje...



no chyba że kręgosłup dostał tak to widać jak upada asfaltują chodniki co w tym dziwnego

Sraj1

2023-02-22, 00:13
ksero napisał/a:

Jakim trzeba być debilem zeby wiedzieć, że ucieka się przed śmiercią, a po wywrotce zachowuje jak 6letnie dziecko, mając nadzieje na nieuniknione... Choćbym noge złamał to na jednej bym skakał na tyle ile mam sił. Tzn, tak mi się wydaje...



Jakim trzeba być debilem żeby nie zauważyć, że dostał w plecy i przeszło mu aż na wylot z prawej strony klatki piersiowej?

NosaczPL

2023-02-22, 00:17
jak by miał normalne buty a nie te spedalone japonki to by sp***olił .patrzeć na te gówno nie mogę jak ludzie w tym chodzą

krzylo

2023-02-22, 00:40
Chcial goniacego wziasc na litosc i pokazac mu zdarte kolano.

Mordawkubeł

2023-02-22, 03:33
Jak można mieszkać w tych gówno krajach?

mazga50

2023-02-22, 04:13
fuse_beyond napisał/a:

można zaryzykować stwierdzenie, że to klapki go zabiły



ksero napisał/a:

Jakim trzeba być debilem zeby wiedzieć, że ucieka się przed śmiercią, a po wywrotce zachowuje jak 6letnie dziecko, mając nadzieje na nieuniknione... Choćbym noge złamał to na jednej bym skakał na tyle ile mam sił. Tzn, tak mi się wydaje...



On już biegł z kulką w torsie (plama z przodu), prawdopodobnie już tracił przytomność.

Agoreth

2023-02-23, 04:12
ksero napisał/a:

Jakim trzeba być debilem zeby wiedzieć, że ucieka się przed śmiercią, a po wywrotce zachowuje jak 6letnie dziecko, mając nadzieje na nieuniknione... Choćbym noge złamał to na jednej bym skakał na tyle ile mam sił. Tzn, tak mi się wydaje...



Tak może powiedzieć tylko osoba, która nigdy w życiu nie uprawiała żadnego sportu. Gdy ciało odmawia posłuszeństwa, to nie ma, że "jeszcze k***a trochę"...

Andrzejas

2023-02-23, 10:23
Tak to jest, jak w kapciach się chodzi po ulicy