18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszystko pod kontrolą

~_Yarko_ • 2023-07-31, 23:00
Nikt nie zna tak dobrze własnego pojazdu jak jego kierowca.


Janko

2023-08-01, 00:36
Bo plandeka była ch*jowa i spadł

kinio7777

2023-08-01, 00:55
Janko napisał/a:

Bo plandeka była ch*jowa i spadł



Twoja ekspertyza zmieniła postrzeganie świata przez wielu z nas. Dziekujemy!!

gambit997

2023-08-01, 00:57
Janko napisał/a:

Bo plandeka była ch*jowa i spadł



ch*jowe to było to że został kierowcą, teraz został kaleką przez to że został kierowcą. Kierowcą został bo się nie uczył, nie uczył się bo ojciec był kierowcą i synowi powiedział żę ma być kierowcą. Po co kierowcy nauka, siada i kręci lewo prawo. No i nie wykręcił bo było prosto...

Madiano

2023-08-01, 01:43
Nie no, nogami rusza to chyba nie kaleka

mazga50

2023-08-01, 04:34
Madiano napisał/a:

Nie no, nogami rusza to chyba nie kaleka



"... Zajączek postanowił nauczyć się latać. Poszedł więc do bociana. Ten mówi:
– To proste, wejdź na wysokie drzewo, skocz i zacznij machać łapami.
Zajączek posłuchał bociana. Po chwili leży pod drzewem z wybałuszonymi oczami, pękniętą szczęką i wyszczerzonymi zębami.
Podlatuje bocian i zatroskany mówi:
– Zając, ty się tak nie śmiej, boś ty nieźle pie**olnął!..."

SkoPio1

2023-08-01, 07:41
A potem w szpitalu opowiada:

...no i idę, i byłem pewien, że mogę, wczoraj tam było jeszcze pół metra naczepy!
— Wczoraj? – dziwią się uprzejmie słuchacze – A co się działo wczoraj?
— Nie pamiętam dokładnie, ale wiem, że piłem.

bakus1233

2023-08-01, 17:36
gambit997 napisał/a:

ch*jowe to było to że został kierowcą, teraz został kaleką przez to że został kierowcą. Kierowcą został bo się nie uczył, nie uczył się bo ojciec był kierowcą i synowi powiedział żę ma być kierowcą. Po co kierowcy nauka, siada i kręci lewo prawo. No i nie wykręcił bo było prosto...



Jazda samochodem po świecie jest ciekawsza niż te ch*jowe roboty po ciężkich i nudnych studiach.

Psilocke

2023-08-01, 22:00
gambit997 napisał/a:

ch*jowe to było to że został kierowcą, teraz został kaleką przez to że został kierowcą. Kierowcą został bo się nie uczył, nie uczył się bo ojciec był kierowcą i synowi powiedział żę ma być kierowcą. Po co kierowcy nauka, siada i kręci lewo prawo. No i nie wykręcił bo było prosto...



Wiele lat temu pracowałem dla jednej z firm stawiajacych galerie handlowe.
W jednym z miast na Śląsku pracownikiem w jednej z ekip był Mirek.
Mirek był zajebistym gościem. Zawsze z kiepem w ustach i zawsze potrafił zgasić największego mądrale.
Może dlatego, że Mirek przez wiele lat był profesorem i wykładał na uczelni a potem stwierdził, że to pie**oli.
Ty byś go pewnie określił jako robola bez szkoły.
Twoje podejście, że w niskich zawodach są ludzie bez nauki jest tak samo błędne jak i głupie.
Znam wielu gości w niskich zawodach z którymi można podyskutować na wiele tematów.
Znam też niestety wielu wymuskanych menagierow, których od świni różni tylko to, że świnia to porządne stworzenie.

A jak się kiedyś wypie**olisz na ulicy to policz sobie w głowie swoje fakultety. Może ich za mało?