18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszystko co ważne...

Xenorakii • 2014-09-06, 01:23
Od zawsze miałem niezłą polewkę z takich portali jak wp czy onet...Myślałem ,że poziom głupoty na tych stronach nie może spaść bardziej...

Jednak myliłem się! :idzwch*j:

Przedstawiam Wam nowy spot ww. strony



spoiler

cyslaw

2014-09-07, 11:53
@up

Darude - Sandstorm

kawałchuja88

2014-09-07, 11:56
mare30ks napisał/a:



o k***a, nastepny debil dla ktorego odpowiedzia na wszystko jest "lewactwo" :)
prywatna strona robi debilny spot wiec jest lewacki. logika godna debila
pewnie superekspres i polsat tez jest lewacki bo w pogoni za kasa lapiei si enajch*jowszych tematow :) szkoda ze taka umyslowa kaleka jak ty nawet nie potrafi odroznic od lewicy od prawicy, nie wspominajac juz co ten spot ma do tego



Ja pie**ole ale z ciebie debil :homer:
Do tego nie umiesz poprawnie pisać po Polsku. :homer:
I taki cygański stolec jak ty chce mnie pouczać? :kawa:

mi...........dz

2014-09-07, 12:10
właśnie wczoraj przy piwku z kolegą rozprawialiśmy o tym że niektóre reklamy są na prawdę wyj***ne, że ludzie którzy je tworzą stanową sobą czym jest KREATYWNOŚĆ a później puścili to gówno i odechciało nam się rozmawiać i zrobiło się jakoś tak smutno, ponuro i niefajnie ogólnie rzecz ujmując :D

kosa551

2014-09-07, 12:29
Ten spot to tylko dowód na to, że taki strony jak WP kłamią, kłamały i będą kłamać. Szczyt głupoty...

irmek

2014-09-07, 15:55
Niech sobie robią jeszcze bardziej poj***ne spoty, ale niech nie używają więcej Awolnation - Sail, bo to się prosi o soczysty wpie**ol...

niedzielny_stefan

2014-09-07, 18:53
"Palestyna z Izraelem pogodzą się w Polsce". k***a, zapraszamy. ..

Ko...........on

2014-09-07, 20:22
kawałch*ja88 napisał/a:



Ja pie**ole ale z ciebie debil :homer:
Do tego nie umiesz poprawnie pisać po Polsku. :homer:
I taki cygański stolec jak ty chce mnie pouczać? :kawa:


k***a nie dość, że gość z Radomia (tego gówna, które na szczęście za 2 lata będzie miało obwodnicę)ma najwięcej piw, to jeszcze po (jakiemu) polsku nie umie pisać.

Co za pedał z ciebie i kawał ch*ja sflaczałego. Gość z pochodzący ze sradomia chce pouczać jak żyć? Ty ch*ju pewnie to ty myłeś mi szyby pod lidlem na światłąch w tym j***nym radomiu, taka sierota j***na

kawałchuja88

2014-09-07, 22:13
KorwynMykke napisał/a:


k***a nie dość, że gość z Radomia (tego gówna, które na szczęście za 2 lata będzie miało obwodnicę)ma najwięcej piw, to jeszcze po (jakiemu) polsku nie umie pisać.

Co za pedał z ciebie i kawał ch*ja sflaczałego. Gość z pochodzący ze sradomia chce pouczać jak żyć? Ty ch*ju pewnie to ty myłeś mi szyby pod lidlem na światłąch w tym j***nym radomiu, taka sierota j***na



Idź spać gimbusie bo jutro masz na matmie równania z dwoma niewiadomymi a tego większość zjebów z gimby nie ogarnia :fuck-off:

Ko...........on

2014-09-07, 22:46
kawałch*ja88 napisał/a:



Idź spać gimbusie bo jutro masz na matmie równania z dwoma niewiadomymi a tego większość zjebów z gimby nie ogarnia :fuck-off:


A ty na budowę do warszawy o 4:00 jedziesz :idzwch*j:

kawałchuja88

2014-09-07, 23:14
KorwynMykke napisał/a:


A ty na budowę do warszawy o 4:00 jedziesz :idzwch*j:



Nie będziesz mi życia układał. :dupsko:

EvilDick

2015-11-02, 12:13
...Myślałem ,że poziom głupoty na tych stronach nie może spaść bardziej...

Zapewne chodziło Ci o wzrost - nie o spadek.