18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszechstronność

Lu7yn • 2010-04-10, 21:05
Gość jest multiinstrumentalistą w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Szkoda, że tak krótko...


psiqs

2010-04-10, 22:43
fajnie mu wyszło :) aż miło posłuchać

as24

2010-04-11, 01:19
i jak tytuł poniżej -ch*j mu w dupę -to samo na demotach-wrzucacie czereśniaki wszystko jak leci nie zastanawiając się gdzie-a ch. mnie obchodzi jakiś flet-TO NIE JUTIUB k*** A

El Supremo

2010-04-11, 01:37
ech, denerwują mnie tacy ludzie, dla których sadystyczny chumor to taki, w którym flaki latają, ludzie się na mordę, względnie na pysk walą a babki mają ch*ja... a może nieco subtelniejszy sadyzm? posłuchaj sobie tego z 20 razy, a potem nie wyganiaj tej piosenki z głowy, albo pokochasz tą melodię, albo jej znienawidzisz

ShermanxD

2010-04-11, 10:01
@El Supremo, nigdy w życiu nie przeczytałem nic głupszego xD

Notka z naszej ulubionej Wikipedii :)

Sadyzm - rodzaj zaburzenia seksualnego, w którym jednostka odczuwa podniecenie seksualne w wyniku zadawaniu partnerowi fizycznego i psychicznego bólu oraz upokarzania go.

Potocznie terminu sadyzm używa się nieprawidłowo także ogólnie na określenie okrucieństwa zadawanego człowiekowi, bez kontekstu seksualnego.

komek88

2010-04-11, 10:10
jakby grał fiutem na bębnie byłby jeszcze lepszy!

Kooron

2010-04-11, 12:52
beatbox jest zajebisty ale to nie jest dobre połączenie według mnie

not_NULL

2010-04-11, 21:32
Połączenie ładnie. Szacunek dla typka.

Ale 'El Supermo' mnie rozj***ł, człowieku, przestań zwiedzać internety i się ogarnij, bo tak nieczytelnego i idiotycznego posta to dawno nie czytałem...

ravxaero

2010-04-11, 22:24
wielkie mi halo... jedna laska też np. potrafi grać na sporej ilości fletach i czasami z mlekiem w ustach.

El Supremo

2010-04-12, 20:42
_XaL_, ShermanxD,
zgoda, post jest niespójnie napisany, ale ch*j z tym :-P
ShermanxD pisze, że sadyzm to też ból psychiczny, to pomyślcie co czuje taki rasowy metalowiec, któremu się w głowie "zacięła" jakaś melodyjka z rasowego disco polo?
Asowi się wyraźnie muzyczka nie spodobała, niech ją sobie tak "zatnie" we łbie, będzie miał nie tylko sadyzm, ale i masochizm 8-)