18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wstząsający materiał !!! FAKE ?

niggazteam • 2012-01-28, 05:31
Pewna Grupa Ludzi wybrała się na wyprawę weekendową w góry... słuch o nich zaginął, a oto materiał filmowy który został znaleziony na jednej z dróg prowadzących do zakopanego... SZOK !!!


Adrian704

2012-01-28, 14:37
gdybym nie obejrzał Blair Witch Project to może i by mnie tu coś zaskoczyło ;P

be...........mc

2012-01-28, 14:37
Kula też z wami pojechał ?

mikEWrona

2012-01-28, 14:45
Oczywiscie ze to panowie id Kociołka :D ten sam ogrodeczek na poczatku

Zl...........ny

2012-01-28, 14:49
Velture napisał/a:

Kolejne ch*jostwo. Z 13 minut obejrzałem gdzieś ze 20 sekund przewijajac co chwile. To nie jest forum dla pseudo-filmowców ani ludzi ,którzy piszą nazwy tematów i opisy rodem z niedowiary.pl czy ch*j jaki tam jest adres.

Idź to wrzucić na jutjuba - tylko zablokuj dodawanie komentarzy bo cie zjebią równo.

Sam bym cie zj***ł jak suke za to gówno ,którym musiałeś się pochwalić ,że nakręciłeś ty albo jakis twoj znajomy ale nie chce dostawać warnów bo za zj***nie ciebie za to ch*jostwo bym jeszcze bana dostał.



oddychaj misiu

MiloszS

2012-01-28, 15:22
powiem wam, że to jedyny materiał na sadolu który wywołał u mnie ciarki. oglądanie, jak koleś r*cha drugiego w jelita przestało być już ciekawe. hejtujcie itp, ale pomysł i realizacja zajebiste.

zielonyhero

2012-01-28, 15:33
polskie blair witch krótkometrażowe :D

sergeantlipton

2012-01-28, 15:37
Velture napisał/a:

Kolejne ch*jostwo. Z 13 minut obejrzałem gdzieś ze 20 sekund przewijajac co chwile. To nie jest forum dla pseudo-filmowców ani ludzi ,którzy piszą nazwy tematów i opisy rodem z niedowiary.pl czy ch*j jaki tam jest adres.

Idź to wrzucić na jutjuba - tylko zablokuj dodawanie komentarzy bo cie zjebią równo.

Sam bym cie zj***ł jak suke za to gówno ,którym musiałeś się pochwalić ,że nakręciłeś ty albo jakis twoj znajomy ale nie chce dostawać warnów bo za zj***nie ciebie za to ch*jostwo bym jeszcze bana dostał.


Pomijając pomysł i wykonanie tego filmu:
Z 13 minut obejrzałeś 20 sekund co chwilę przewijając i wypowiadasz się na temat. To znaczy, że jesteś głupim hejterem i komentujesz coś, czego praktycznie nie widziałeś.

se7en

2012-01-28, 15:46
Fake:
po 1. Latarka w domu ładnie postawiona pionowo o ścianę, wątpie aby widmo czy co to jest sobie ładnie ją tam postawiło.
po 2. Gościu jak upadł na końcu jeszcze oddychał udając martwego (nie mrugał itp.)
po 3. Jest to żywcem z filmu Blair Witch tylko że Polakom się nudziło :D (taka sama fabuła, może inne szczegóły ale to samo, las, odgłosy, samochód, dom w lesie, coś/ktoś w domu, ucieczka, jeden zostaje i kamera na jego ryj ustawiona)
po 4. Tamta ledwo co go podnosiła jak leżał ale pozabijać to wszystkich mogła.
Dziękuję, dobranoc.
Oczywiście doceniam ich chęci i nawet im się to udało.

sergeantlipton

2012-01-28, 15:48
se7en napisał/a:

Fake:
po 1. Latarka w domu ładnie postawiona pionowo o ścianę, wątpie aby widmo czy co to jest sobie ładnie ją tam postawiło.
po 2. Gościu jak upadł na końcu jeszcze oddychał udając martwego (nie mrugał itp.)
po 3. Jest to żywcem z filmu Blair Witch tylko że Polakom się nudziło :D (taka sama fabuła, może inne szczegóły ale to samo, las, odgłosy, samochód, dom w lesie, coś/ktoś w domu, ucieczka, jeden zostaje i kamera na jego ryj ustawiona)
po 4. Tamta ledwo co go podnosiła jak leżał ale pozabijać to wszystkich mogła.
Dziękuję, dobranoc.
Oczywiście doceniam ich chęci i nawet im się to udało.



Brawo Sherloku. Dobrze, że mnie uświadomiłeś, bo ja byłem przekonany, że to prawdziwy upiór grasujący w lesie przy trasie do Zakopanego. :homer:

Fedek

2012-01-28, 15:59
Skoro tak moderatorzy jesteście anty wszystko co związane a acta to czemu mi cały czas na tej stronie wyświetla się jakiś denny pasek na górze przypięty "przyłacz się do protestu przeciwko Acta". Ale hipokryzji to sie oduczcie :P

se7en

2012-01-28, 16:00
sergeantlipton napisał/a:



Brawo Sherloku. Dobrze, że mnie uświadomiłeś, bo ja byłem przekonany, że to prawdziwy upiór grasujący w lesie przy trasie do Zakopanego. :homer:



Nie ma za co :)


witekmn

2012-01-28, 16:22
Velture ch*j ci do ryja.Idz ogladac pokemony.Jak cos ci sie nie podoba to nie ogladaj a tym bardziej sie nie wypowiadaj.

efiksowy

2012-01-28, 16:26
fejk robiony w motywie RECa

rafg

2012-01-28, 16:53
Mi sie podoba. Brawa dla autorow za checi.