18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wstążki

wku11 • 2015-01-09, 19:55
O co chodzi z tymi czarnymi wstążkami na prawie każdej stronie?
Przecież za każdym razem, gdy obcokrajowcy strzelali do francuzów, wszędzie wywieszane były białe tkaniny :O

spooner

2015-01-09, 21:01
Głupi stereotyp. Francuzi rzeczywiście przerżnęli II wojnę światową, ale za czasów Napoleona byli uznawani za najlepszych żołnierzy ;)

kustoszpan

2015-01-09, 21:22
spooner napisał/a:

Głupi stereotyp. Francuzi rzeczywiście przerżnęli II wojnę światową, ale za czasów Napoleona byli uznawani za najlepszych żołnierzy ;)


p*zda tam. Poczytaj kim Napoleon się wysługiwał. :facepalm:

ePeeL

2015-01-09, 21:55
@up

To nawet nie trzeba czytać. Z lekcji historii powinno się pamiętać, że Napoleon wysługiwał się polakami i próbowałem najechać na Moskwę, a tylko Polakom w całej historii udało się tam dotrzeć. A bałwan z pierwszego postu niech do szkoły wróci, bo to podstawa jest. Ja rozumiem nie znać historii Ameryki czy WB, ale swoją wypadało by.

gabrychchch

2015-01-09, 23:01
żabojady są tak bardzo odważni, że wymyślili własną sztukę walki "parkur", polegającą na sp***alaniu

Autor

2015-01-09, 23:48
Saoul comme un Polonais inaczej soûl comme un Polonais lub ivre comme un Polonais
Ogólnie jedna z tez mówi: że Napoleon powiedział, że: chciałby żeby wszyscy jego żołnierze byli pijani jak Polacy

premium122

2015-01-10, 03:31

Generalnie glupi sterotyp ktory lansowali amerykanie gdy w czasie 2 wojny w zatoce francuzi stwierdzili ze zadnej broni masowego razenie saddam nie ukrywa (co pozniej okazalo sie prawda) a niektorzy lykaja to jak pelikany.
A statystyka glosi ze w ostatnich stileciach francja brala uidzial w ponad 120 wielkich starciach z czego przegrala jedynie kilkanascie..
Ze nie wspomne o karolu wielkim czy karolu mlocie i dokumentnym wypie**oleniu arabow z europy w czasach sredniowiecza.
Ale sie nie spinam.Kawal okej.

DzidaZawodnik

2015-01-10, 05:31
Witam
Wszystko co piszę opieram na swoich doświadczeniach, na tym co usłyszałem od zaufanych ludzi i przyjaciół, a także na podstawowych informacjach wyciągniętych ze szkoły. To wszystko wj***łem do mentalnego miksera i otrzymałem właśnie coś takiego!


Chciałbym ubrać to wszystko własnymi słowami mimo iż jestem mocno pijany( z okazji okazji)

Mam zamiar trochę sprostować parę ciekawostek nie opierając się niestety na żadnych źródłach, a tylko na sobie i moich przyjaciołach.

Zacznę od pierwszego komentarza: za czasów Napoleona, przed nim i po nim także, za najlepszych, mój drogi, uznawano właśnie Polaków, (jak Ci już zwrócili uwagę na to moi poprzednicy). Można pisać na ten temat całą epopeję.
Dla mnie najlepszym przykłądem naszej wyższości nad resztą świata była wyprawa na Haiti. Otóż napoleonik (nasz przyjaciel) wysłał okrętów wiele na karaiby, by rebelie gaśić. Polacy mocni, lecz w mniejszości, to raczej takimi sługusami chyba byli. Po dobiciu do brzegu gdy ujrzeli że powstanie tam rozległo bo PAN francuski (bende poetoł) mocno ludzi karcił ręką. To się polus wk***ił, co jak co francuzie, p*zdo, chuchro nędzne kim TY jesteś, by taktować ludzi obcych tobie jako zwierze. No i ch*j, francuzi wyłapali gruby wpie**ol od (jak zwykle) skromniejszej liczby naszych rodaków.
Od tamtej pory na Haiti jest Święto Polaka, które głosi iż każdego naszego emigranta TRZEBA czy też NAleŻy ugościć jako członka rodziny.
A podobno nawet jakiś polak był tam kólem (Goodi nawinął mi 2 dni temu)

Uważam że 2 koment też już poszedł.

5. Komentarz numer 5 (zabawne że akurat 5+shift)

We francji istnieje powiedzenie (od Napoleona) ''Być pijanym jak Polak'' i niestety teraz wszystkie bagietki ( dzięki pomocy: kamerka, pijany polak czy inny słowian, internet) wywlekają to na lewą stronę, które znaczy- mimo miażdżącego upojenia alkoholowego nie tylko stać twardo na nogach ale i być w pełni gotowym do wywiązania się z pokładanych w sobie oczekiwań czy też zobowiązań. sWoją drogą słyszałem że pewnej nocy cała armia Napoleona pochlała że sam sk***ysyn i ktoś ich napadł przed samym świtem. Tylko polacy zerwali się do bójki i k***a jak zwykle armia najeźdźców w przewadze, a nasi wariaci k***aq jak zwylke poczęstowali ich wpie**olem, kiedy reszta ciot szukała szabelek pogubionych po kuflu wina.

W sumie ostatni komentarz jest o iraku i jakieś tam o potędze francji... chłopche. Kiedy Francja najpotężniejsza w całej swojej niemęskiej historii to Hitler obszedł ją jak uwiązanego dobermana.

Francja to banda pozerów, właziwdupców i pedałów.

Jeśli ktoś chce że mną podyskutować to proponuję założyć temat publiczny, bo nie chce czytać materiałów niegodnych użytkowników tego portalu (zbiorczy czy jaki kolwiek, abym tylko dostawał szybko wiadomość że ktoś mi odpisał

Być pijanym jak Polak Tzn też wykazywać się odwagą

spooner

2015-01-10, 08:56
kustoszpan napisał/a:


p*zda tam. Poczytaj kim Napoleon się wysługiwał. :facepalm:



ch*ja się znasz. Temat Napoleona jest mi znany bardzo dobrze jak i twoja matka do której często wpadam. Nawet ruscy żołnierze twierdzili, że francuzi potrafią dobrze strzelać i walczyć na bagnety. Kim się wysługiwał? Wieloma narodami co nie zmienia faktu, że jego wojsko było bardzo dobre. A teraz do książek kwadraciaku :D

ePeeL napisał/a:

@up

To nawet nie trzeba czytać. Z lekcji historii powinno się pamiętać, że Napoleon wysługiwał się polakami i próbowałem najechać na Moskwę, a tylko Polakom w całej historii udało się tam dotrzeć. A bałwan z pierwszego postu niech do szkoły wróci, bo to podstawa jest. Ja rozumiem nie znać historii Ameryki czy WB, ale swoją wypadało by.



Kolejny paralita :homer: Znam epoke napoleońską jak mało kto. Znam dokładnie przebieg prawie każdej bitwy jaką stoczył, a także uzbrojenie.Dlatego teraz czytaj kogoś kto się znana temacie konusie. Napoleom nas wykorzystał bo sami tego chcieliśmy gdyż byliśmy naiwni. Walcząc z Napoleonem chcieliśmy się zemścić na zaborcach. Byliśmy zdeterminowani więc to wykorzystał. Myślisz bucu, że gdyby nie nasza pomoc to by nie wygrywał? Buhaha, byliśmy wtedy tylko marnym wsparciem i bez nas dałby radę. I polecam ci wypowiadać się natematy które znasz

te...........or

2015-01-10, 11:30
Widzę, że wybuchła mała wojna na słowa o wojnę :D

A co do słów, @autor, co to jest za tag 'j***ć tchórzy'? Myślisz, że ktoś szukałby w ten sposób czegokolwiek? :facepalm:

kustoszpan

2015-01-10, 12:50
spooner napisał/a:



ch*ja się znasz. Temat Napoleona jest mi znany bardzo dobrze jak i twoja matka do której często wpadam.


Przykro mi że jesteś taką k***ą i poruszasz temat mojej matki.
28 lat (jak wynika z profilu) to będziesz miał chyba za 14 lat klocku.

Zresztą dołączyłeś do tego portalu 1,5 miesiąca temu i zdążyłeś naj***ć 274 posty. To świadczy o tym, że internet jest całym twoim światem.
Przewietrz się.

spooner

2015-01-10, 13:44
kustoszpan napisał/a:


Przykro mi że jesteś taką k***ą i poruszasz temat mojej matki.
28 lat (jak wynika z profilu) to będziesz miał chyba za 14 lat klocku.

Zresztą dołączyłeś do tego portalu 1,5 miesiąca temu i zdążyłeś naj***ć 274 posty. To świadczy o tym, że internet jest całym twoim światem.
Przewietrz się.



Udowodniłem swoją racje to zmieniłeś temat. Za 14 lat będe co najwyżej twoim szefem. ch*jowo mnie zchejtowałeś to czego oczekujesz? Życze ci żebyś potrafił kiedyś "naj***ć" tyle postów i każdy z sensem. Lubię sobie posiedzieć na sadolu i zawsze znajde czas na przewietrzenie, przed chwilą biegałem. Następnym razem pomyś kogo hejtujesz żeby się nie zbłaźnić jak teraz ;)

Twierdząc, że mam 14 lat udowodniłeś też, że jesteś tępy. Jeśli byłbym takim dzieciakiem to fajnie, że zagiąłem starszego kolegę :D

kustoszpan

2015-01-10, 14:33
spooner napisał/a:



Udowodniłem swoją racje to zmieniłeś temat. Za 14 lat będe co najwyżej twoim szefem. ch*jowo mnie zchejtowałeś to czego oczekujesz? Życze ci żebyś potrafił kiedyś "naj***ć" tyle postów i każdy z sensem. Lubię sobie posiedzieć na sadolu i zawsze znajde czas na przewietrzenie, przed chwilą biegałem. Następnym razem pomyś kogo hejtujesz żeby się nie zbłaźnić jak teraz ;)

Twierdząc, że mam 14 lat udowodniłeś też, że jesteś tępy. Jeśli byłbym takim dzieciakiem to fajnie, że zagiąłem starszego kolegę :D


Chłopczyku, a kto obraża matkę innej osoby z błahych powodów?
W świecie realnym, też jesteś taki wyszczekany i odważny i rzucasz obelgi?
Jeśli tak, to nie dziwię się że trenujesz bieganie.
Zagiąłeś mnie w ch*j, jesteś zajebisty.
Z Bogiem internetowy wojowniku.
Goń się dalej, bez odbioru :-*
Biegaj, biegaj...