18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wstał od komputera

bodziu • 2014-12-22, 14:16
odebrało nogi...
#MISTRZGRY


bodziu

2014-12-22, 19:45
Panowie, bez spiny tutaj, bo osobę którą kamerowali to byłem ja.
Jako, że w piłkę nie grałem od dłuższego czasu to mówiłem przed meczem, że 'będę kręcił makarony'. O ile początek się udał, tak już dalej nie do końca. Osoby które to nagrywały są moimi znajomymi.
Sam śmieję się z siebie i dlatego ten filmik tutaj wrzuciłem :) )

ksg

2014-12-22, 19:55
Ja pie**ole, ale dupe w komentarzach przegrancy zyciowi spieli. A wy co? Kolegow nie macie i nie macie sie z kogo brechtac i do typa, ktory nic zlego nie powiedzial sie przypie**alacie? Z drugiej strony, pewnie z was taki typ ludzi, ktory usiluje zartowac i nikt sie nie smieje, a jak ktos inny powtorzy to samo, to wszyscy wokol beka. Smutne z was ludzie.

job_twaju_mać

2014-12-22, 21:12
ksg napisał/a:

Ja pie**ole, ale dupe w komentarzach przegrancy zyciowi spieli. A wy co? Kolegow nie macie i nie macie sie z kogo brechtac i do typa, ktory nic zlego nie powiedzial sie przypie**alacie? Z drugiej strony, pewnie z was taki typ ludzi, ktory usiluje zartowac i nikt sie nie smieje, a jak ktos inny powtorzy to samo, to wszyscy wokol beka. Smutne z was ludzie.



Zapytaj emptypants, bo wydaje mi się, że ma trochę smutne życie i jedyne co potrafi to pierdzieć w krzesło i hejtować wszystko co się rusza.

Cytat:

Panowie na trybunach reprezentuja pewien specyficzny typ mlodziezy, charakteryzujacej sie wyjatkowo wysokim poziomem zezwierzecenia i agresji. W imie rownosci i tolerancji nasze wspaniale panstwo nadalo tym osobnikom prawa obywatelskie w zwiazku z czym, niestety, spoleczenstwo jest zmuszone do zaakceptowania obecnosci tego podgatunku w zyciu codziennym. Najczesciej spotykana reakcja wsrod ludzi kulturalnych bedacych swiadkami zachowan wyzej wymienionej grupy jest wstyd, zazenowanie, obawa o wlasne bezpieczenstwo. Najczesciej spotykani na klatkach schodowych oraz placach zabaw w letnich godzinach wieczornych.



:homer: :samoboj:

emptypants

2014-12-22, 21:53
job_twaju_mać napisał/a:



Zapytaj emptypants, bo wydaje mi się, że ma trochę smutne życie i jedyne co potrafi to pierdzieć w krzesło i hejtować wszystko co się rusza.



A nie pomyślałeś, że może mi się przykro zrobić, jak tak napiszesz?

KiKiZ

2014-12-23, 23:48
nie wiem co nagrywający miał niby zrobić w takiej sytuacji? rozpłakać się? milczeć? normalne zachowanie, beka :>

j***ć was hejty ;d