18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wspomnień czar

kurt122 • 2014-05-10, 20:03
Przy zj***nej sobocie naszło mnie na wspominki. Dla mnie najlepszy kawałek całej trylogii i jeden z lepszych kawałków w historii gier komputerowych.


Mlodymm

2014-05-11, 00:58
k***a, zajebisty soundtrack to miał Unreal i Half-Life.

Orgasmatron

2014-05-11, 00:59
nawet k***a nie słucham, bo znów rzuce dziewczynę i pracę...

Joseph_Fritzl

2014-05-11, 01:11
pie**ole. Ostatnia maturka 15 maja. 2 opakowania acodinu, gothic, fallout soundracki i lecę w podróż po świecie za barierą i pustkowiach.

Pestycyd

2014-05-11, 01:56
I ten klimat gdy wchodziłeś do starego obozu w nocy :D

jv69

2014-05-11, 02:24
j***ne pajace! Po gothicu k***a jadą, że w ch*j sadystyczne, że nie kącik muzyczny etc. a kotki k***a dostają po 1000 piw. Zamknąć mordy i jak się nie podoba to wydupcać!


55TIGER39

2014-05-11, 06:10
Gra epicka. Gra która nigdy się nie nudziła. Najlepsze wrażenia jak pierwszy raz się przechodziło i potem z kolegami na podwórku chwaliło kto na jakim poziomie jest .

Jeśli ktoś lubi wracać do wspomnień to polecam Gothic Mroczne tajemnice :-)

Sir_Raspberry

2014-05-11, 07:55
Jestem czubem. Mimo, iż powstaje dużo nowych gier, z których parę jest nawet wporzo a ja mam coraz mniej czasu dla siebie i tak wole go spędzić męcząc coś z Gothica, II albo NK. Starcraft BW to samo, cała seria fabularna związana z HL też, ale ostatnio już nie.

Nie mam czasu, ale te gry są dla mnie tak magiczne, że tę godzine, czasem 3 (chodzi o czas jaki mam na komputer) wolę spędzić szukając coraz to nowych rzeczy lub kręcąc dziwne filmiki z gothica...

Ta gra ma to coś... 3 i dodatek do Arcanii też były fajne, ale to właśnie 1 i NK mają to coś.

A z muzyki to mi się najbardziej podoba instalacyjna z 1 (pomieszane muzyki z kopalń, obozów i środowiska) albo ta przy statku.

A dla podobnych fanatyków: http://www.youtube.com/watch?v=WAz_z48hhi0

I inne podobne ;)

Ciesin

2014-05-11, 11:10
Gothic to moim zdaniem najbardziej przeceniona gra RPG. Nie rozumiem fenomenu popularności, ale każdy ma swój gust. Zdecydowanie bardziej wolę Morrowinda.

A jeśli chodzi o muzykę:

le_Roi_des_fous

2014-05-11, 11:21
Według mnie lepszy soundtrack ma gothic 2 ale to może dlatego że zacząłem grać od dwójki.

pi...........ja

2014-05-11, 12:03
Dla mnie najlepszy soundtrack ma Spellforce 2. Dun Mora, menu główne i Lullaby of Death z dodatku.

qwerq221

2014-05-11, 12:04
Bezsprzecznie pierwsze 2 części + noc kruka to najlepsze gry RPG na świecie jak nie w ogóle najlepsze gry ze wszystkich. Taki klimat i całkowite zatracenie się w fabule w żadnej innej grze nie było tak idealne i ch*j. A ja się tak zastanawiam dlaczego ktoś nie reaktywuje tych gier czy to takie trudne? Ja osobiście rzuciłbym się na tą grę jak na darmowe mięso... Wystarczyłoby tylko odświeżyć lekko grafikę, ale tak żeby nic nie straciła ze swojego klimatu i jakoś zakręcić fabułą inaczej... k***a ja proszę bardzo ładnie do ch*ja zrobić taką grę :evil:

Uz...........su

2014-05-11, 12:39


Nostalgia...

agreal

2014-05-11, 12:40
Cudze chwalicie, swego nie znacie. Polecam twórczość Krzysztofa Wierzynkiewicza i Adama Skorupy, autorów ścieżki dźwiękowej do serii "Wiedźmin" oraz trylogii husyckiej.



Kumpel111

2014-05-11, 13:10
Ciesin napisał/a:

Gothic to moim zdaniem najbardziej przeceniona gra RPG. Nie rozumiem fenomenu popularności, ale każdy ma swój gust. Zdecydowanie bardziej wolę Morrowinda.

A jeśli chodzi o muzykę:


Grałem ale muzyczki jakoś nie lubiałem, zawsze ją wyłączałem.
http://youtu.be/ohvCJ0Ok19E To jest imo lepsze :D
http://youtu.be/02Vd_rdRICA też spoko