18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Współpraca Policji i SM

krycheuszos • 2013-01-29, 14:35
Ciekawa akcja Policji i Straży Miejskiej


Doomik

2013-01-29, 17:16
i czym tu się podniecać. Jakoś k***a pod sogo niemalże codziennie są bijatyki (pewnego czasu pracowałem niedaleko, wracałem nocnymi z przystanku na przeciw w.w klubu), rzucanie butelkami, darcie mordy, i jakoś nigdy policjantów nie zobaczyłem. A tu nożem dresy się pochlastały, i pół patroli warszawskich w jedną akcje zaangażowane.

ds...........gr

2013-01-29, 17:24
@Gamge
To wyślij ma na pw linki do tych filmików, bo lubię je oglądać. A zapomniałem, przecież napisałeś to tylko żeby się doj***ć.

@krycheuszos
Jak masz więcej to wrzuć w komentarzach.

Matikens

2013-01-29, 17:44
Podbijam, zapodajcie tytuł programu bo nie wiadomo czy jest to z gliniarzy, komendy czy innych dupsów a na ipla.tv/tvn player to jakoś im się nie chce aktualizować nowych odcinków o ile takowe są. Pozdro!

Wójcik

2013-01-29, 17:51
Waśnie ciekawy materiał, fajnie akcje od środka zobaczyć jakie mają metody operacyjne itp.
Jak masz więcej to dawaj albo źródło jakieś, tytuł programu.

Matikens

2013-01-29, 17:57
@Wójcik zobacz sobie na ipla.tv albo na tvn player w dokumentalnych, są tam tam fajne programy typu "z archiwum policji", "dowody zbrodni"(nie pamietam dokładnie), "gliniarze", "komenda" i kilka innych ,jeżeli się tym interesujesz to myślę ze Ci się spodoba.