18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wspaniała reklama :)

straszakq • 2011-12-14, 12:05
AXE może się schować :)

Sz...........jk

2011-12-14, 21:57
torento napisał/a:

@up, mordę. Powinniśmy być dumni z naszej polskiej szlacheckiej Żubróweczki ;)



Ciekawe czy pijasz to na sucho, bo jebie perfumami na kilometr. W dodatku zimowa seria czasami bimbrem wali. Czysta Żubrówka jest ok, ale ta z trawą nie nadaje się do picia bez czegoś co niweluje jej smak. Nakupiłem tego w ch*j na impreze bo tanie było. Nikt nie pił, poszliśmy po czystą polską wódkę i wchodziła bardzo dobrze.

Żubrówki jako czystej wódki się nie pije bo po prostu to nie ten typ alkoholu.

shaqqy

2011-12-14, 22:36
Abdulan napisał/a:



Ciekawe czy pijasz to na sucho, bo jebie perfumami na kilometr. W dodatku zimowa seria czasami bimbrem wali. Czysta Żubrówka jest ok, ale ta z trawą nie nadaje się do picia bez czegoś co niweluje jej smak. Nakupiłem tego w ch*j na impreze bo tanie było. Nikt nie pił, poszliśmy po czystą polską wódkę i wchodziła bardzo dobrze.

Żubrówki jako czystej wódki się nie pije bo po prostu to nie ten typ alkoholu.



No wlaśnie żubrówka ma fantastyczny smak dzieki ktoremu mozna ja pic bez dodatkow, czego np. nie moge powiedziec o jakiejkolwiek czystej wodce, ktora poprostu nie ma dobrego smaku. W koncu czysta wodka ma walic, a nie smakowac, no chyba ze starszym ;)

A skoro masz taki problem to wstrzymujesz oddech, jedziesz popite i nie czujesz juz smaku. Nie widze problemu.

Btw z perfum osobiscie nienawidze żołądkowej, a zwlaszcza mietowej :rzyga:

modzgi

2011-12-14, 23:30
Moje miasto to białysttok, bo moje życie to białystok

Ba...........co

2011-12-15, 02:24
Oho, widzę nastoletnie stado alkonów naucza jak wódke pić.
BTW Zajebista Polska reklama!

Phallucifer

2011-12-15, 13:22
k***a chlopy, ja na mysl o alkoholu dzisiaj wymiotuje, nie gadajcie o alkoholu...

Sz...........jk

2011-12-15, 14:09
shaqqy napisał/a:



No wlaśnie żubrówka ma fantastyczny smak dzieki ktoremu mozna ja pic bez dodatkow, czego np. nie moge powiedziec o jakiejkolwiek czystej wodce, ktora poprostu nie ma dobrego smaku. W koncu czysta wodka ma walic, a nie smakowac, no chyba ze starszym ;)

A skoro masz taki problem to wstrzymujesz oddech, jedziesz popite i nie czujesz juz smaku. Nie widze problemu.

Btw z perfum osobiscie nienawidze żołądkowej, a zwlaszcza mietowej :rzyga:



Kwestia gustu.

Ja uwielbiam Filnandię żurawinową. Wódka super, lepszej dla mnie nie ma ;) . Tylko cena wysoka.

Lumpy1

2011-12-15, 20:27
Przecież najlepsza jest Gorzka Zoladkowa!!!
to proste!!