18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wspaniała Przygoda

Darkstep • 2013-12-23, 19:21
Wprowadziłem się do akademika, mieszkało w nim 12 osób, wybrałem kierunek humanistyczny... ogólnie czas szkolny minął mi zajebiście, wręcz jak z bicza strzelił. Zacząłem nawet potajemnie się umawiać z jedną z nauczycielek, co wpływało pozytywnie na moje oceny... wspaniały romans i ostry seks...na boku imprezy, poznawanie nowych ludzi... to był najlepszy okres w moim życiu. Po studiach, znalazłem atrakcyjną pracę za dobre pieniądze.


spoiler

Magsurf

2013-12-23, 20:15
Mieszkałeś w akademiku chodząc do szkoły?

Eurek

2013-12-24, 02:43
@up

przeczytaj jeszcze raz tylko tym razem ze zrozumieniem

Rafao

2013-12-24, 11:42
dobre, prawie zaczynałem Ci wierzyć.

Plecionkarz

2013-12-24, 11:55
Najlepsze są te statystyki które uczelnie rozsiewają przed rekrutacją: instytut dziura w dupie donosi, że w tym roku zabraknie na rynku pracy 6 mln filologów angielskich, 4 mln inżynierów budownictwa i 40mln księgowych. Młodzi ludzie to łykają i myślą, że jak pójdą na zachwalany przez daną uczelnię kierunek to czeka ich świetlana przyszłość. A jak kończą szkołę to się okazuje, że ni ch*ja pracodawcy się o nich nie biją, rynek jest nasycony i muszą się przebranżowić jak chcą pracować.

In...........or

2013-12-24, 12:02
@up akurat o profesjonalistów i dobrze prosperujących absolwentów to pracodawcy się biją, a nie o leniwych studentów, ktorzy mysla ze wystarczy miec papier po studiach.

AleMasakra

2013-12-24, 12:55
CyganPodOknem napisał/a:

@up akurat o profesjonalistów i dobrze prosperujących absolwentów to pracodawcy się biją, a nie o leniwych studentów, ktorzy mysla ze wystarczy miec papier po studiach.


O absolwentów kilku kierunków technicznych. Reszta się bije o pracę w biedronce. A profesjonalistą jest osoba mająca doświadczenie praktyczne w zawodzie.

Forgesse

2013-12-24, 13:01
Bez spojlera ,brzmi już wystarczająco śmiesznie.

kasztan93

2013-12-24, 15:56
@2up słyszałam, że po studiach nie przyjmują do bierdo :(

AleMasakra

2013-12-24, 16:30
@up Do Dino przyjmują ;-) Chodzi o fakt, że absolwenci większości kierunków trafiają na rynek pracy jako niewykwalifikowana kadra robotnicza.

pelepele

2013-12-24, 21:25
szkoła, nauczyciele... k***a, widać, że ktoś tu na studiach nie był jeszcze :D

Darkstep

2013-12-24, 21:41
pelepele napisał/a:

szkoła, nauczyciele... k***a, widać, że ktoś tu na studiach nie był jeszcze :D



No właśnie nie byłem i raczej nie zamierzam.

kuroi47

2013-12-25, 00:19
Darkstep napisał/a:



No właśnie nie byłem i raczej nie zamierzam.



może to i lepiej, zacznij robić to co chcesz, zarabiaj pieniądze, a ci co chcą albo już studiują coś sensownego skończą studia i zaczną zarabiać sensowne pieniądze, a ci co studiują byle co tylko aby mieć magistra będą płakać, że nie ma dla nich pracy, pozdrawiam, student