18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wschodnie procedury bezpieczeństwa

~Sunday • 2020-09-25, 15:54

Postępowanie w przypadku znalezienia niewybuchu w przestrzeni publicznej.

baronturbina

2020-09-25, 16:12
Szkoda ze nie wyj***ło. Latające fragmenty kacapów urozmaiciły by końcówkę filmu.

Payan

2020-09-25, 17:43
Ktoś sobie jaja zrobił. Granat - zabawka.

baronturbina

2020-09-25, 21:09
Szkoda ze nie wyj***ło. Latające fragmenty kacapów urozmaiciły by końcówkę filmu.

kabaszma

2020-09-25, 23:09
Ruscy to się golą granatami to zabawkę rozpoznają z daleka

Barnellini

2020-09-25, 23:15
Bardzo k***a dobrze. Wygrał zdrowy rozsądek. Widzieli, że to zabawka i wyj***li do śmieci. Na zachodzie nawet jakby widzieli, że to zabawka to zablokowaliby pół dzielnicy żeby nie podejmować "ryzyka".

endriu0094

2020-09-25, 23:58
Hehe, ale za ławeczkę się schował tak co by w oczka nie błysnęło w razie czego :-D :-D

naitsyrk

2020-09-26, 00:21
Znam pewną historię, w 100%autentycną odnośnie broni na wschodzie. Goście pojechali na kawalerski do Lwowa, na rynku spotkali gościa przebranego za batmana który pozował do zdjęć z wyrzutnią rakiet... odkupili ją od niego za chyba 100zł. Po kilku dniach party busem zaczeli wracać do Polski. Pech/szczęscie chciał, że na granicy ukraińskiej im ją znaleźli bo trzymali ją normlanie na półce w busie :D ukrainny podobno nie wierzyli w to co widzą, a pewnie widzieli niejedno. kilku naj***nych Polaków na wierzchu w busie przewozi wyrzutnie rakiet... chyba tylko to ich uratowało, wzięli ich za idiotów... skończyło się kilkuset złotową łapówką i konfiskatą wyrzutni...później okazało się, że gdyby Ukraińcy tego nie znaleźli, a nie przykładali się specjalnie do przeszukań busów, i trafiło by to na polską kontrolę to podpięli by im normlany przemyt broni... pijany Polak ma zawsze szczęście :D

Ja niestety nie miałem tyle szczęścia ... wracając z Ukrainy z moją narzeczoną celnik ukraiński znalazł mi gaz w samochodzie., oczywiście pie**olił że to broń, sąd, policjja, wiele godzin oczekiwania na granicy itp.. skończyło się kupą nerwów i 1000zł łapówki... nie mieliśmy kasy więc Ukraińcy całkowicie nielegalnie, bez sprawdzania paszportu, przeprowadzili moją narzeczoną do euronetu po polskiej strojeni, wybrała pieniądze i wróciła z gotówką, celnik ukraiński był cały czas przy niej, bez żadnych kontroli ze strony Polaków i Ukraińców., normalnie bocznym wejściem chyba dla straży granicznej. . . polskiej straży granicznej, oczywiście wszystko bylo dogadane... tak, że ten... rączka rączkę myje....

ghost5454

2020-09-26, 13:12
Bez zapalnika, nie ma żadnych szans jebnać (czy zabawka czy nie ciężko stwierdzić)